אודותינו

Tech-IL היא קהילת מחשבים חוצת מדיות אשר נוצרה על מנת להקים קורת גג אחת לאוהבי טכנולוגיה, מחשבים, חומרה וגיימינג. בכדי להשיג מטרה זו אנו מספקים תוכן, סיקורים, חדשות סקרים ועוד על עולמות המחשבים והטכנולוגיה לקהל הישראלי באופן שיהיה ברור ומעניין גם לאלו אשר אינם "פריקים" של טכנולוגיה.

לאתר שלנו עולות מידי יום כתבות המסקרות את כל מה שקורה בעולמות המחשבים והטכנולוגיה בארץ ובחו"ל, זאת בנוסף לסיקורים והשוואות בין המוצרים השונים הקיימים בשוק ומאמרי דעה על המתרחש בתחומים אלו.

 • לידור – מייסד
  לאחר שנה וחצי של עבודה וניסיון בתחום ה-New Media והטכנולוגיה, לידור החליט להקים את Tech-IL עם מטרה ברורה – להיות שם דבר בתחום הטכנולוגיה. עם ניסיון וידע רב בניהול דיגיטל, עריכה, וכמו טכנולוגיה, לידור מביא מוטיבציה ורצון לשים תוכן איכותי וטוב בחזית המדיה ע"י סיקורים, חדשות, וסרטונים בערוץ היוטיוב. 
 • עומרי – יח"צ ושיווק
  עם תואר שני במנהל עסקים, תשוקה והמון סבלנות, עומרי מנהל את כל יחסי הציבור והמרקטינג של Tech-IL, הוא הופך רעיון לאפשרויות ושוקד יום ולילה להביא את כל הפרויקטים והעבודה שלנו מול חברות וגופים לכדי מציאות. בזמן שנותר לו הוא מחנך את לידור.
 • טוני – עורך ראשי
  טוני הוא העורך הראשי שלנו כאן באתר, עם ידע רחב בחומרה ומקורות מהירים, טוני הוא גם הכתב המהיר ביותר שלנו, בנוסף לכתבות המעולות של טוני הוא גם אחראי על רוב הביקורות שלנו באתר וגם על המלל וחוות הדעת על חלק מסיקורי הוידאו שלנו.
 • שגיא – עורך ומסקר
  שגיא הצטרף אל צוות Tech-IL לאחר שהתרשמו מסרטון ה-Gaming Rig שהעלה לערוץ היוטיוב הפרטי שלי. עם ידע רב בצילום ועריכה, שגיא הוא הגורו של Tech-IL בכל הנוגע לוידאו, הוא מסקר, מצלם, ועורך סרטוני סיקור לערוץ היוטיוב של Tech-IL.

עקבו אחרינו:

Facebook
https://www.facebook.com/technologyil

YouTube
https://www.youtube.com/techil2018

Instagram
https://www.instagram.com/tech.il

LinkedIn
https://www.linkedin.com/company/tech-il

דילוג לתוכן