fbpx

ננו-דיימנשן בחרה בחברת NESS מקבוצת חילן להקמה ויישום של שירות RISE with SAP

tech result-economy-success-report-solution-statistics

ננו-דיימנשן, יצרנית מערכות ייצור תלת-מימד משולבות AI ולמידת מכונה מנס ציונה, בחרה בשירותי ה-ERP בענן RISE with SAP ובחברת NESS, מקבוצת חילן, חברת שירותי טכנולוגיות המידע מהמובילות בישראל, להקמה ויישום הפרויקט. השירות יתנהל על פלטפורמת הענן Microsoft AZURE , במטרה לתמוך ביעדי הצמיחה של החברה. היקף הפרויקט, לתקופה 7 חודשים במתודולוגית SAP Activate, מוערך בכ-1.5 מיליון אירו והסכם ההתקשרות עם SAP בתצורת "ענן" SAP Rise לתקופה של 5 שנים מוערך ב כ- 1 מיליון אירו.

ננו-דיימנשן, הנסחרת בנאסד"ק, גייסה בתחילת 2021 כמיליארד וחצי דולר בשוק ההון וביצעה מאז מספר רכישות משמעותיות, בעיקר באירופה, שנועדו להאיץ את צמיחת החברה ולתמוך בפעילותה המתרחבת ובאסטרטגיית החברה להמשיך את הצמיחה בשנים הבאות. הנהלת החברה החליטה להטמיע דווקא בנקודה זו, במקביל לגידול המהיר, שירותי ERP מתקדמים בענן שיתמכו בכל האספקטים של פעילות החברה, בהם כספים, שרשרת אספקה, ייצור ועוד.

השירותים נבחרו בשל התאמתם להוות בסיס לגידול החברה וכן מתוך מחשבה להטמיע פתרון ERP אחיד שישמש את כלל החברות הנרכשות ויתמוך בהמשך הצמיחה שלהן כחלק מהקבוצה. השירותים הנבחרים יחליפו מערכת קיימת (PRIORITY).

RISE with SAP הם שירותי ענן המבוססים על פתרון ה-ERP המוביל SAP S/4HANA. השירות מאפשר ללקוח לבצע עסקה אחת הכוללת רישוי, תשתיות, שדרוגים ותחזוקה, אבטחה וכלי אנליזה בענן. הפרויקט יבוסס על תשתית BEST PRACTICE ורטיקלית ייעודית המותאמת לפעילות של ננו-דיימנשן במתודולוגית SAP ACTIVATE. בננו-דיימנשן בחרו לנהל את הפתרון בענן Microsoft Azure.

NESS תנהל את הפרויקט בשיתוף עם ננו-דיימנשן ותבצע התאמה של המערכת לצרכי הארגון. המערכת תהווה פלטפורמה להתפתחות וצמיחת החברה, כולל שלוחותיה בעולם, ותתמוך הן בניהול תהליכים פנימיים והן בעבודה מול לקוחות קצה.

מננו-דיימנשן נמסר: "הנהלת ננו-דיימנשן הודיעה שהפרוייקט המשותף עם NESS תוקצב והוגדר בעדיפות גבוהה בשל החשיבות של מערכת ERP מתקדמת ויעילה כיסוד מרכזי באסטרטגית הצמיחה המהירה של החברה".

לדברי גיא דנציג , משנה למנכ"ל NESS: "שמחים על הבחירה והאמון בנו להקמת מערכת חדשנית בענן. נס מביאה ערך מניסיונה בעולמות הפרוייקטים, החדשנות, המעבר לענן וכמובן ההכרות והניסיון עם מגוון פתרונות SAP. לנגד עיננו עומדת המטרה לסייע לננו דיימנשן לצמוח, לתמוך ולאפשר האצה של כל המהלכים העסקיים שהיא מובילה. אנו מאמינים כי השילוב בין הפתרון של SAP, תשתית הענן של מיקרוסופט והובלת הפרויקט של נס יחד עם ננו-דיימנשן, יהוו מכפיל כוח למינוף מטרותיה העסקיות של ננו.

לדברי סתוית נבון, מנכ"לית SAP ישראל: "אנו שמחים ומברכים על הבחירה של ננו-דיימנשן ב-RISE with SAP. השאיפה להצלחה העסקית של לקוחותינו היא חלק מה-DNA שלנו ב-SAP. לסטרטאפים ויוניקורנים, שמטבעם גדלים באופן מואץ מחברות קטנות לענקיות, דרושה התשתית העסקית-ארגונית הטובה ביותר כדי לשגשג, וכשמדובר ב-ERP המוביל בעולם וב-ERP בענן בפרט, RISE with SAP הוא הפתרון המושלם".

טוני מלינקוביץ'
טוני הוא העורך הראשי שלנו כאן באתר, עם ידע רחב בחומרה ומקורות מהירים, טוני הוא גם הכתב המהיר ביותר שלנו, בנוסף לכתבות המעולות של טוני הוא גם אחראי על רוב הביקורות שלנו באתר וגם על המלל וחוות הדעת על חלק מסיקורי הוידאו שלנו.
דילוג לתוכן