fbpx

חברת Red Access השלימה סבב סיד בגובה 6 מיליון דולר

מייסדי רדאקסס. צילום עומר הכהן
מייסדי רדאקסס. צילום: עומר הכהן

הסטארטאפ הישראלי Red Access המשיק פתרון לגלישה מאובטחת, מציג יכולות אבטחה מתקדמות, מבלי לפגוע בחווית המשתמש ובתצורת Agentless, השלים סבב גיוס סיד של שישה מליון דולר בהובלה משותפת של הקרנות Elron Ventures ו-Ten Eleven. גישת הדור הבא של Red Access מספקת אבטחה באופן מקיף לכל דפדפן, אפליקציה ומכשיר, וזאת עם חוויית משתמש שקופה, ללא התקנות על עמדות הקצה, ועם ממשק ניהול יעיל בתצורת SaaS. פלטפורמת Red Access, שכבר החלה להיפרס וזמינה כעת לשימוש מסחרי, מספקת הגנה מתקדמת מפני איומי הסייבר המודרניים, ומשאירה את המשתמשים עם ממשקי העבודה אליהם רגילים.

עם המעבר המואץ לעבודה מרוחקת והיברידית, תצורת ה-IT של ארגוני האנטרפרייז עברה "בראוזריזציה" – האינטרקציה עם ממשק ה-WEB הפכה לשער הכניסה המרכזי לעולם הדיגיטל, עם ריבוי שירותי הSaaS בהם עובדים משתמשים בכל יום, אך גם מגדילה את משטח התקיפה ומביאה איתה סיכונים חדשים המאיימים על העמדות המרוחקות. אומנם, בשנים האחרונות נולדו מספר מוצרי אבטחת מידע המתרכזים בסיכונים מהסוג, אלא שהמענה שהם מספקים הוא חלקי בלבד ומחייב לא מעט פשרות.

"Red Access מציגה את הדור הבא באבולוציית הגלישה המאובטחת", אומר מנכ"ל החברה דור צבי. "הצלחנו לייצר פתרון חיוני לבעיה בוערת שארגוני האנטרפרייז מתמודדים איתה כיום – תקיפות ברמת הWeb, המתרבות במהירות עצומה, ומגיעות דרך פלטפורמות שונות. אנחנו סוגרים את הפער באמצעות גישה חדשה, שמגדירה את אבטחת הגלישה והשימוש באפליקציות הרשת: גישת ה Sessionהמאובטח".

פתרון ה- Secure Web Session החדשני של Red Access פועל על כל דפדפן, כשהוא משלב אנליזה רב-שכבתית, כולל בדיקות בענן וביחידות הקצה; אפיון שאינו נשען על מערכות הגנה נוספות; וניהול בקליק. יחד נוצר סט של יכולות ופיצ'רים המבטיחים בקרה וכיסוי מלא מפני תקיפות דפדפנים, קבצים, זהויות ומידע, הכוללות את האיומים המודרניים בניהם פישינג, תקיפות כופרה ואיומים נוספים. הפתרון מקנה לארגונים את היכולת לאבטח בקלות כל Session גלישה, מבלי לשנות הרגלי עבודה של המשתמשים, ללא התקנות על עמדות הקצה, ומבלי לאמץ חומרה חדשה או להוסיף שכבות מעל הפתרונות הקיימים.

"האימוץ המהיר של שירותי SaaS מצד ארגוני האנטרפרייז, הופך אותם פגיעים יותר לאיומים המודרניים בWeb." אומר אליק עציון, שותף מנהל ב- Elron Ventures. "בעבודה היומיומית השוטפת, תוך כדי גלישה ושימוש באפליקציות המשלבות ווב ומובייל, עובדים עלולים בהיסח דעת לחשוף את הארגון שלהם לתקיפות סייבר. Red Access יצרה את הפתרון היחיד כיום בשוק אשר מציע את הטוב שבכל העולמות, ללא פשרות בין הגנת סייבר, שימושיות ופשטות ניהולית. אנו גאים לסייע בהובלת החדשנות החיונית לארגונים."

"Red Access מאפשרת לכל אחד לעשות שימוש בדפדפן המועדף עליו בגישת BYOB – Bring Your Own Browser, עם פריסה בקליק מצד צוותי אבטחת המידע", מסביר טוד וובר, CTO בקרן הון הסיכון Ten Eleven. "פתרונות אבטחת הגלישה המסורתיים מטפלים רק בצד אחד של המשוואה, ואילו הפתרונות החדשים יותר סוגרים את הפערים על חשבון חווית המשתמש. הודות ל-Red Access, ארגונים יכולים סוף סוף ליהנות מחוויית גלישה מלאה ובטוחה."

חברת Red Access נוסדה על ידי מומחי אבטחת מידע מעולמות הסייבר, עם רקע משמעותי ביחידות הטכנולוגיות בצה"ל ובתפקידי מפתח בחברות טכנולוגיה מובילות, המייסדים המשותפים דור צבי (מייסד ומנכ"ל) וטל דרעי (מייסד וCTO) מביאים ידע רחב באבטחת מידע, איתור ותגובה לאיומים וניתוח של תוכנות זדוניות.

ההון שגויס בסבב זה ישמש את Red Access להרחבת הפריסה, גיוס עובדים, שיווק ובניית שותפויות אסטרטגיות. כעת מגייסת החברה עובדים למגוון רחב של משרות במטה בתל אביב. היא אף צפויה להשתתף בכנס הRSA שיתקיים בחודש יוני בסן פרנסיסקו.

טוני מלינקוביץ'
טוני הוא העורך הראשי שלנו כאן באתר, עם ידע רחב בחומרה ומקורות מהירים, טוני הוא גם הכתב המהיר ביותר שלנו, בנוסף לכתבות המעולות של טוני הוא גם אחראי על רוב הביקורות שלנו באתר וגם על המלל וחוות הדעת על חלק מסיקורי הוידאו שלנו.
דילוג לתוכן