fbpx

החברה הישראלית Coro השלימה גיוס של 80 מיליון דולרים

מייסדי קורו, מימין - דרור ליבר, גיא מושקוביץ, פרוסופ' כרמל דומשלק ורורון מילכטייך, קרדיט צילום BR PRODUCTIONS

Coro, המפתחת הפלטפורמה היחידה בעולם להגנה מפני התקפות סייבר עבור ה Mid-Market, השלימה סבב גיוס C של 80 מיליון דולרים, לחברה מאות לקוחות ומעל 2 מיליון משתמשים ברחבי העולם, והיא נהנית מצמיחה של 300% מידי שנה. בכוונת Coro לשלש את כוח האדם שלה בשנה הקרובה

הגיוס הובל על ידי Balderton Capital והשתתפו בו המשקיעים הנוכחיים בחברה, בהם קרן JVP המשקיעה הראשונה בחברה. כספי הגיוס ישמשו להמשך צמיחת החברה, שבשלוש השנים האחרונות צמחה בקצב שנתי של 300% בשנה, ומגנה על מעל 2 מיליון משתמשים מידי יום. בעקבות הצמיחה, החברה מתכננת לשלש את כוח האדם שלה בשלוחותיה בישראל ובארה"ב, בדגש על גיוס עשרות אנשים למרכזי הפיתוח בישראל ולמרכז החדש שהחברה הקימה בחיפה. 

פלטפורמת אבטחת הסייבר של Coro נבנתה כדי לספק מענה לפערים בשוק הסייבר, תוך התמקדות בעסקים קטנים ובינוניים, שוק ה Mid-Market- אשר כ -70% ממתקפות הסייבר כיום מכוונות אליו. פתרונות אבטחת הסייבר הקיימים עבור שוק זה הינם מוגבלים ומגנים מפני תוכנות זדוניות או פישינג בסיסיים, ואינם נותנים מענה שלם ואמיתי שנמצא בהישג ידם של חברות ענק בלבד. התוצאה היא ששוק שלם של מיליוני חברות נותר חסר אונים בהתמודדות עם מתקפות סייבר למול שלושה חסמים מרכזיים: מחיר, מורכבות מערך ההגנה וצורך בצוות אבטחת סייבר גדול.

מייסדי Coro גיא מושקוביץ, פרופ' כרמל דומשלק, דורון מילכטייך ודרור ליבר שזיהוי את האתגר, פיתחו פתרון SaaS מבוסס בינה מלאכותית (AI) שכולל את כל האבטחה הדרושה לעסק כדי להגן על המשתמשים, המכשירים, יישומי הדוא"ל והענן של עסקים קטנים ובינוניים מפני האיומים השונים. הפתרון של Coro מפחית ב-98% את עומס עבודת האבטחה מאנשי ה IT, ומגן על כל האירגון, בעלות חודשית אטרקטיבית של 7 דולר בלבד לכל משתמש, מה שהופך את אבטחת הסייבר שעד כה היתה זמינה לארגונים גדולים בלבד לזמינה ונגישה לכל עסק, בכל מקום ובכל זמן. 

"Coro היא החברה היחידה בתעשיית אבטחת הסייבר שמוקדשת למתן שירות למגזר הביניים עם פתרון יעיל, קל ליישום המקיף את כל צרכי החברה, מה שמאפשר לחברות בינוניות להגן על עצמן בסביבה שהופכת למורכבת יותר", אמרה רנה ירד, שותפה כללית ב-Balderton Capital. לדבריה, "Coro עומדת לשלוט בפלח שוק עצום, ואנחנו מאמינים שהצמיחה שלה תמשיך בקצב מעריכי. אנחנו נרגשים לשתף פעולה עם הצוות של Coro, ולהשתתף במסע שלהם להפוך את אבטחת סייבר האוטונומית לעמוד התווך של עסקים צומחים בתעשייה.

"כמשקיעים הראשונים ב-Coro ראינו והיינו שותפים לצמיחה האקספוננציאלית של החברה שפותרת, אחת ולתמיד, את בעיית אבטחת הסייבר של עסקים קטנים ובינוניים באמצעות פתרון אוטומטי מבוסס בינה מלאכותית, שמאפשר לכל עסק וארגון לצמוח עסקית, תוך ידיעה שהם בטוחים מפני התקפות סייבר. Coro מציגה ביצועים חזקים, והיא נהנית מצמיחה של 300% משנה לשנה, במגוון רחב של תעשיות", אמר יואב צרויה, שותף כללי, JVP. "עם מעל 2 מיליון משתמשים מידי יום, שנהנים מהיתרונות שהחברה מציעה, Coro ממצבת עצמה כשחקנית בינלאומית מובילה שמביאה לשוק פתרון אבטחת סייבר המתאים ל Mid-Market ומאפשר למנכ"לים, דירקטוריונים ומנהלי IT להתמקד בפיתוח העסקי של החברה, במקום להשקיע כספים ומשאבים במרדף אחר האקרים ומתקפות סייבר. אנו שמחים על ההצטרפות של Balderton Capital כמשקיעים בחברה. נעבוד יחד כדי להבטיח את המשך הצמיחה של Coro בדרכה להיות מובילה עולמית בתחומה".

הגנת סייבר מקיפה לעסקים קטנים ובינוניים היא קריטית יותר כעת מאשר אי פעם. כפי שהוכח במחקר שפורסם לאחרונה על ידי Coro, ארגונים בינוניים סובלים מהתקפות בהיקפים ובתחכום זהים לאלה שסובלים מהם הארגונים הגדולים ביותר. בעוד ההתקפות נגד ארגונים בינוניים וקטנים גדלו ב-150% בשנתיים האחרונות, נתוני המחקר של Coro מראים פערים גדולים במיומנויות אבטחת סייבר בין הארגונים הגדולים לבין הארגונים הבינוניים והקטנים, ומוכיחים שיש בשוק צורך דחוף בפתרון הגנת סייבר נגיש ויעיל, שתוכנן במיוחד לצרכי החברות הבינוניות והקטנות.

"חברות בינוניות סובלות ממוגבלות תקציבית והעדר נגישות לצוותי אבטחה גדולים. בעקבות זאת הן נאלצות להתפשר על פתרונות מדף חלקיים המכסים רק חלק קטן מהסיכונים. אף אחד מהפתרונות שמציע השוק כיום לחברות הללו לא מעניק להם הגנה אמיתית", אומר גיא מושקוביץ, מייסד ומנכ"ל. "Coro משנה את כללי המשחק, והופכת במהירות לפלטפורמת אבטחת הסייבר שמכתיבה את הסטנדרט עבור חברות בינוניות, עם אלפי התקנות המגנות על כלל המערך המחשובי ועל מיליוני מכשירים, תוך צמיחה פנומנלית בכל מגזרי התעשיה. סבב הגיוס הנוכחי, יאפשר לנו לסייע ליותר חברות בינוניות לפעול בשקט נפשי אמיתי מול מציאות סייבר שהופכת למתוחכמת ואגרסיבית. החברות תוכלנה למקד מחדש משאבים קריטיים בניהול עסק מצליח, במקום בניהול אבטחת סייבר".

Coro הגדילה את מספר הלקוחות שלה פי שלושה במהלך שנת 2021, והיא מתרחבת בכל הענפים בהם היא פועלת: שירותים פיננסיים, תחבורה ולוגיסטיקה, בריאות, קמעונאות, חינוך, ייצור ושירותים מקצועיים. Coro גם גרפה לאחרונה ציונים מובילים בדירוג-G2 Winter 2022 Grid®Reports ונבחרה במקום הראשון בשימושיות וביישום נוח וקל של המוצר.

לידור צרויה
עם מספר שנים של עבודה וניסיון בתחום ה-New Media והטכנולוגיה, לידור החליט להקים את Tech-IL בשנת 2018 עם מטרה ברורה – להיות שם דבר בתחום הטכנולוגיה. עם ניסיון וידע רב בניהול דיגיטל, עריכה, וטכנולוגיה, לידור מביא מוטיבציה ורצון לשים תוכן איכותי וטוב בחזית המדיה ע"י סיקורים, חדשות, וסרטונים בערוץ היוטיוב.
דילוג לתוכן