fbpx

נוטניקס מסכמת שנה של פרסים והישגים

nutanix main

החברה זוכה להכרה לאורך ולרוחב קטגוריות תעשייתיות, ניהוליות וביצועיות, ובכלל זה פרסים עבור הפתרונות של החברה, עבור התמיכה בלקוחות ועבור הקשר עם העובדים

נוטניקס (Nutanix) (נאסד"ק: NTNX), מובילה במחשוב היברידי לריבוי עננים, מכריזה כי במהלך 2021 החברה זכתה להכרה ופרסים ממגזינים וגופי דירוג שונים עבור המובילות הניהולית, המוצרים והחדשנות שהציגה החברה והן בשל התמיכה בלקוחות. 

נוטניקס זכתה להכרה במספר קטגוריות, כולל וירטואליזציה של שרתים, אחסון, ותשתית היפר אחודה – Hyperconverged. בין יתר הזכיות במהלך 2021:

גרטנר דירגה את נוטניקס כמובילה בריבוע הקסם של תשתיות Hyperconverged זו השנה החמישית ברציפות. נוטניקס אף צוינה לראשונה במיקום גבוה כבעלת חזון בריבוע הקסם של גרטנר בתחום הקבצים המבוזרים ואחסון אובייקטים. 

בדוח Channel Leadership Matrix 2021 של Canalys צויינה נוטניקס כמנצחת באזורים EMEA, APAC, LATAM. המיקום של נוטניקס במטריצה מבוסס על משוב שהתקבל משותפים עבור מדד ספקי התוכנה של Canalys, בשילוב עם הערכה מפורטת של הפעילויות של החברה בערוצים ולקוחות פוטנציאליים עתידיים.

נוטניקס צוינה בדוח 20 החברות הקוליות ביותר בתחום תשתיות הענן לשנת 2021 של חברת CRN.  בנוסף הכלילו ב-CRN את נוטניקס ברשימת Edge Computing 2021 שכוללת 50 חברות שסוללות את הדרך במחשוב הקצה, 25 חברות שמניעות חדשנות בתחום ה IoT ו-5G, ו-25 חברות שעוסקות באתגרי האבטחה.

ב-CRN העניקו לנוטניקס את פרס מוצר השנה עבר תשתית היפר אחודה (Hyperconverged).

ב-Trust Radius זיכו את נוטניקס ב-2021 Top Rated Award בקטגוריות וירטואליזציה של שרתים, אחסון מבוסס תוכנה, ותמיכת לקוחות, ושילבו את החברה ברשימת Top Rated HCI System. ב-Ingram Micro Inc העניקו לנוטניקס את הפרס Vendor of the Year בקטגוריית חטיבת מרכז הנתונים. ב-Global Knowledge הכלילו את נוטניקס ברשימת 15 Top-Paying IT Certifications for 2021 שלהם.

ציונים גבוהים על שירות לקוחות

בנוסף קיבלה נוטניקס פרסים ודירוגים הנובעים מן התמיכה ברמה גבוהה בלקוחות, כולל ציון של 92 במדד נאמנות הלקוחות שקיבלה נוטניקס לאחרונה. 

Trust Radius העניקו לנוטניקס את פרס הדירוג הגבוה ל-2021 בקטגוריית תמיכת לקוחות. ב-ASP Online שילבו בפעם הרביעית את נוטניקס ברשימת אתרי התמיכה המובילים. Customer Relationship Management Institute העניק לנוטניקס את הפרס Northface 2020 עבור מצוינות עולמית בתמיכת לקוחות בפעם השמינית ברציפות.

הכרה במקום עבודה ואנשים

גם המנהלים של נוטניקס זכו בהכרה לאורך השנה. CRN ציינו את ראג'יב ראמאסוואמי, הנשיא והמנכ"ל של נוטניקס, ברשימת 25 הטכנולוגיות המשבשות לשנת 2021. CRN ציינו את כריסטיאן אלווארז, סגן נשיא בכיר לשותפים עסקיים, ברשימת 25 מובילי המכירות בערוצים ב- 2021 וכן צירפו אותו לרשימת 50 המובילים המשפיעים ביותר בערוצים ל-2021.

CRN ציינו את כריסטיאן אלווארז, סגן נשיא בכיר לערוצים גלובליים, ברשימת The Top 25 Channel Sales Leaders Of 2021

Infrastructure Masons 100 העניקו פרס לוונדי מ. פייפפר, המנמ"רית של נוטניקס, עבור תרומה יוצאת מן הכלל לקהילת התשתית הדיגיטלית.  Technology Magazine הכליל את וונדי מ. פייפפר ברשימת 100 המובילים הטכנולוגיים שלו.

נוטניקס זוכה גם להכרה כמעסיק מצטיין. היא צוינה כאחד ממקומות העבודה הטובים ביותר ב-2021 בידי Washington Post.

"אחת העדיפויות העליונות שלנו בנוטניקס היא לספק ללקוחות את השירות והמוצרים הטובים ביותר שאפשר. במהלך השנה האחרונה אפשרנו ברציפות ללקוחותינו להביא חדשנות ולהעצים את הסובבים אותם", אמרה טוניה צ'ין, סגנית נשיא בכירה, שיווק תאגידי וקשרי משקיעים, ומנהלת תקשורת ראשית בנוטניקס. "הפרסים הללו הם עדות לעבודה הקשה, הנחישות והתשוקה שהעובדים שלנו מציגים מדי יום. אני גאה מאוד בכל מה שהשגנו ומצפה לשנת 2022".

לידור צרויה
עם מספר שנים של עבודה וניסיון בתחום ה-New Media והטכנולוגיה, לידור החליט להקים את Tech-IL בשנת 2018 עם מטרה ברורה – להיות שם דבר בתחום הטכנולוגיה. עם ניסיון וידע רב בניהול דיגיטל, עריכה, וטכנולוגיה, לידור מביא מוטיבציה ורצון לשים תוכן איכותי וטוב בחזית המדיה ע"י סיקורים, חדשות, וסרטונים בערוץ היוטיוב.
דילוג לתוכן