fbpx

לנובו משיקה בן חדש למשפחת THINK – סדרת ThinkPad Z

לנובו נרגשת להכריז על סדרת ThinkPad Z – משפחה חדשה של מותג ניידי הפרימיום העיסקיים ThinkPad, אשר מציגה, לראשונה במשפחה, עיצובים מתקדמים ושוברי תבניות שבהם משולבים צבעים וחומרים חדשים.

ThinkPad Z13 ו-Z16 החדשים הם הראשונים להציג פילוסופיית עיצוב המכוונת לקהל משתמשים עסקיים המציג דרישות גבוהות יותר מהטכנולוגיה שבה הוא משתמש. העיצוב החדש משקף שינוי בחשיבה על טכנולוגיה, השפעתה על הסביבה והמקורות לרכיבים הגולמיים. עיצוב המחשב נועד לספק דגשים צבעוניים, ובנוסף הוא כולל חומרים ידידותיים יותר לסביבה כגון אלומיניום ממוחזר או עור טבעוני (דמוי עור) ממוחזר. המחשבה על קיימות באה לביטוי גם באריזה המיוצרת מ-100% במבוק וקנה סוכר הניתנים למחזור ולשימוש בקומפוסט, ומטען AC משתמש ב-90% חומרים פוסט-צרכניים (PCC).

ThinkPad Z13 ו-Z16 יהיו מהניידים הראשונים המופעלים בידי מעבדי Ryzen PRO 6000 החדשים של AMD והם יגיעו עם מעבד האבטחה Pluton של מיקרוסופט. תכונות ביצועים ואבטחה משתלבות היטב זו עם זו ועם מתודולוגיית העיצוב המאובטח והמשופר של לנובו באמצעות שיתוף הפעולה שלה עם AMD ו-Microsoft. מעבדי ה-Ryzen 6000 של AMD, המתבססים על גישת השכבות PRO Security של AMD, הם מעבדי ה-x86 הראשונים המשלבים את Pluton לאבטחה רבת עוצמה מהמעבד ועד לענן במחשבי Windows 11. Pluton עוצב ומעודכן בידי מיקרוסופט והוא מקשיח את אבטחת מחשבי Windows 11 חדשים עם הגנה על זהות המשתמש, הנתונים והיישומים.

אריזת ה-ThinkPad Z מחומרים ממוחזרים

שיתוף פעולה ייחודי בין AMD ללנובו

לנובו ו-AMD שיתפו פעולה כדי לספק עיצוב פלטפורמה חדשני, תוך ייעול כל היבטי המערכת מהסיליקון ועד החומרה והתוכנה. ThinkPad Z13, עם המעבד Ryzen 7 PRO 6860Z3 הבלעדי של AMD, מספקים חוויית שיתוף עילאית. המעבד מותאם לספק ביצועי אודיו ווידאו חלקים, כמו גם חיי סוללה מדהימים ביישומים כמו Teams ו-Zoom. ניתן להוסיף ל-ThinkPad Z16 גם את הכרטיס הגרפי החדש Radeon RX 6500M של AMD עם טכנולוגיות חכמות המגבירות את הפרודוקטיביות ומאפשרות יצירת תוכן לצד שימושי פנאי. בשילוב עם מעבדי ה-Ryzen, עבודה במצב Smart Shift Max מציעה הגברת כוח מיידית עבור המעבד והשבב הגרפי, כשהמצב Smart Shift Eco נועד להביא לידי ביטוי מרבי את יעילות הסוללה.

עיצוב פוגש תפקודיות

כשבפתח חגיגות יום השנה ה-30 ל-ThinkPad, אנו גאים במורשת של ThinkPad ובמסירות שלנו לחדשנות שתימשך גם לדורות הבאים. אנו נרגשים מאוד מההתפתחות העיצובית המשמעותית בסדרת ThinkPad Z, אך מעל לכל גאים בשני ממשיכי הדרך החדשים ThinkPad Z13 ו-Z16 המתוכננים ובנויים על בסיס העיצוב והקו ההנדסי המוקפדים שהפכו לשם הנרדף של המותג.

אלמנטים עיצוביים ותכונות מפתח טכנולוגיות שולבו בסדרת ThinkPad Z כדי להגביר את חוויית המשתמש. המסכים מגיעים עם שוליים צרים במיוחד ויחס היבט של 16:10. שיחות ZOOM ו-TEAMS יזכו לשדרוג בזכות  שורת אמצעי תקשורת חדשה המכילה מצלמת FHD משופרת, חיישן 1.4 מיקרומטר, וכן מערך מיקרופונים כפול. משטח שליטה גדול ואיכותי יותר, ForcePad המצופה זכוכית בגודל 120 מ"מ, משתלב בצורה חלקה עם אזור הנחת כף היד המיוצר מזכוכית מלאה כדי לאפשר קלט מהיר וקליל יותר. ה-TrackPoint האדום, מסימני הזיהוי המוכרים של המותג, מציע כעת תפקודיות חדשה: לחיצה כפולה עליו תפעיל תפריט מהיר שמאפשר גישה מהירה אל ההגדרות הנפוצות של המצלמה והמיקרופון.

אבל Z13 ו-Z16 הם קודם כל ניידים ממשפחת ThinkPad וככאלה עברו מבחני MIL-Spec 810H, כמו גם בדיקות איכות מחמירות כמו כל מחשבי ThinkPad – שלב בסיסי בפיתוח מוצרי ThinkPad, ובמיוחד בעת שימוש בחומרים חדשים.

טכנולוגיות חדשניות

אנו בונים את המוצרים שלנו סביב צרכי הלקוחות שלנו. כל פרט ופרט קיים מסיבה כלשהי, ו-ThinkPad Z13 ו-Z16 מציעים תוצאה מצוינת למשתמשי הקצה. איפיוני הניידים החדשים כוללים:

 • עור טבעוני ואלומיניום שחור ממוחזרים, כמו גם אריזות מבמבוק וקנה סוכר ניתנים למחזור
 • שורת תקשורת המשלבת מצלמת FHD עם חיישן גדול יותר, מכסה פרטיות אלקטרוני ומערך מיקרופונים כפול
 • יחס המסך לגוף הגבוה ביותר בפורטפוליו של ThinkPad – 91.6%  (Z13)ו-92.3% (Z16)
 • משטח שליטה, ForcePad, בגודל 120 מ"מ
 • אפשרויות תצוגה מלאות חיים, תומכות מגע, עם פאנל OLED ברזולוציית 2.8K ב-Z13 ו-OLED ברזולוציית 4K ב-Z16, שניהם עם תמיכה ב-Dolby Vision ופליטת אור כחול נמוך
 • מערכת רמקולים תומכת Dolby Atmos וטכנולוגיית ביטול רעשים Dolby Voice מבוססת בינה מלאכותית
 • פונקציית לחיצה כפולה חדשה על ה-TrackPoint עבור תפריט המספק גישה מהירה להגדרות המצלמה והמיקרופון
 • Z13 מבוסס על מעבדי Ryzen PRO מסדרת ה-U של AMD עם שבב גרפי משולב של AMD Radeon בתוספת מעבד האבטחה Pluton של מיקרוסופט. Z13 זמין באופן בלעדי עם המעבד Ryzen PRO 6860Z של AMD
 • Z16 מבוסס על מעבדי Ryzen PRO מסדרת ה-H של AMD עם שבב גרפי משולב של AMD Radeon או אפשרות לכרטיס ייעודי בדמות Radeon RX 6500M של AMD, וגם הוא מגיע עם מעבד האבטחה Pluton של מיקרוסופט
 • AMD שילבה במעבדי סדרת Ryzen PRO 6000 את FastConnect 6900 של קוואלקום כדי להציע יכולות ניהול מתקדמות וקישוריות Wi-Fi מובילה ב-Z13 ו-Z16. בנוסף, טכנולוגיית 4-stream Dual Band Simultaneous (DBS) של קוואלקום במעבדי סדרת Ryzen PRO 6000 מציעים פוטנציאל זמן אחזור נמוך ויציב עם Wi-Fi Dual Station, הנתמכים באופן טבעי ב-Windows 11
 • מגיע מראש עם Windows 11
 • קורא טביעות אצבע מבוסס שבב עצמאי משולב במקלדת כדי להציע אבטחה נוחה יותר

"אנחנו גאים מאוד במורשת של ה-ThinkPad שלנו, אבל אנחנו גם שואפים לשמח לקוחות חדשים וגם קיימים. החדשנות נמצאת ב-DNA שלנו, משלב התכנון והפיתוח ועד להנדסה ושרשרת האספקה. אנחנו נמשיך לדחוף גבולות, לבצע שינויים ולעבוד עם שותפים קרובים כמו AMD ומיקרוסופט כדי לספק מוצרים חדשניים ומאובטחים יותר כמו ThinkPad Z13 ו-Z16 שנועדו למלא באופן טוב יותר את צרכי הלקוחות, הנוכחיים והעתידיים", אמר ג'רי פראדייס, סגן נשיא, פורטפוליו מוצרים מסחריים גלובלי, קבוצת ה-PC וההתקנים החכמים בלנובו.

"הטכנולוגיות של AMD PRO מספקות מערך תכונות שלם וחיוני לעסק המודרני. אנו שמחים לעבוד עם לנובו כדי לספק את מעבדי ה-x86 הראשונים בעולם המשלבים את מעבד האבטחה Pluton של מיקרוסופט בדגם החדש ביותר בפורטפוליו ה-ThinkPad שלהם. סדרת ThinkPad Z עם טכנולוגיות AMD PRO תבטיח למשתמשים את הביטחון לנווט בעולם העבודה ההיברידי החדש שלנו במהירות, באמינות ותוך מחשבה על אבטחה", אמר ג'ייסון בנטה, סגן נשיא בכיר ומנכ"ל, קבוצת מחשוב ה-OEM, AMD.

"עבודה היברידית היא הנורמה החדשה, ומשתמשים מחפשים רמות חדשות של שיתוף פעולה ואבטחה. לראשונה במחשב נייד עסקי, מעבד האבטחה Pluton של מיקרוסופט, המשולב במעבדי סדרת Ryzen PRO 6000 של AMD, המשולבים ב-ThinkPad Z13 ו-Z16 עם Windows 11, יעזור להגן על זהות המשתמש, הנתונים והיישומים מהמעבד ועד לענן. שילוב הטכנולוגיות החזק הזה יעזור למשתמשים להגביר את הפרודוקטיביות והמעורבות שלהם תוך שמירה על שקט נפשי מההתקפות המתוחכמות של היום ומחר", אמר דיוויד ווסטון, מנהל שותפים בקבוצת אבטחת הארגונים ומערכות הפעלה, מיקרוסופט.

זמינות ומחירים יפורסמו בהמשך 

מפרטים:

ThinkPad Z13 ThinkPad Z16
Processor AMD Ryzen PRO U-Series processor

Optional exclusive AMD Ryzen PRO 6860Z processor 

AMD Ryzen PRO H-Series processor
Operating System Windows 11 
Memory Up to 32GB LPDDR5
Storage Up to 1TB PCIe Gen 4 SSD Up to 2TB PCIe Gen 4 SSD
Graphics Integrated AMD Radeon graphics Integrated AMD Radeon graphics

AMD Radeon RX 6500M discrete option

Display 13.3-inch 16:10 – 91.6% STB

-WUXGA IPS 400nit Low Power (touch option)

-WQXGA OLED 400nit, Touch, Dolby Vision, Low Blue Light

16.0-inch 16:10 – 92.3% STB

-WUXGA IPS 400nit Low Power (touch option)

-WQUXGA OLED 400nit, Touch, Dolby Vision, Low Blue Light

Audio Dolby Atmos Speaker System and Dolby Voice
Camera Infrared FHD camera f2.0, with eShutter
Battery 50Whr, Rapid Charge 70Whr, Rapid Charge
Security Match-on-Chip FPR, dTPM 2.0, Microsoft Pluton Security Processor
Ports 2 x USB-C (USB4.0), Audio Jack 3 x USB-C (USB4.0), Audio Jack, SD Card Reader
Keyboard Edge-to-Edge, Backlit, 120mm Haptic ForcePad Backlit, 120mm Haptic ForcePad
Wireless LAN Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.2
Wireless WAN 4G LTE CAT 16
Colors/Materials Black Recycled Vegan Leather/Bronze AL

Arctic Grey Recycled AL

Black Recycled AL

Arctic Grey Recycled AL
Dimensions 294.4 x 199.6 x 13.99mm 354.4 x 237.4 x 15.8mm
Weight 1.25kg – 2.76 lbs 1.97kg – 4.3 lbs
לידור צרויה
עם מספר שנים של עבודה וניסיון בתחום ה-New Media והטכנולוגיה, לידור החליט להקים את Tech-IL בשנת 2018 עם מטרה ברורה – להיות שם דבר בתחום הטכנולוגיה. עם ניסיון וידע רב בניהול דיגיטל, עריכה, וטכנולוגיה, לידור מביא מוטיבציה ורצון לשים תוכן איכותי וטוב בחזית המדיה ע"י סיקורים, חדשות, וסרטונים בערוץ היוטיוב.
דילוג לתוכן