fbpx

מיקרוסופט ו-NESS מחזקות את שיתוף הפעולה: הוארכה הסמכת ה-Expert MSP של NESS

Business Achievement Progress Develpoment Cogwheel Concept

שיתוף הפעולה ההדוק בין ענקית הטכנולוגיה מיקרוסופט ו- NESS, ממובילות ענף טכנולוגיות המידע, ממשיך להתהדק: ההסמכה מסוג MS Expert Azure Managed Services Partner שמחזיקה NESS, הוארכה לאחר תהליך בחינה מעמיק ומקצועי של גוף בדיקה חיצוני מטעם מיקרוסופט העולמית. מדובר בהסמכה ברמה הגבוהה ביותר של מיקרוסופט לשותפיה בתחום פתרונות הענן.

שותפי מיקרוסופט ברחבי העולם נחלקים למספר רמות הכשרה, כאשר הרמה הגבוהה ביותר, כאמור, הינה Expert MSP. על מנת להחזיק בהסמכת Expert MSP, ההסמכה המקצועית והגבוהה ביותר לתחום ה- Azure של מיקרוסופט, השותף נדרש להוכיח לאורך זמן יכולות טכניות גבוהות ביותר ולעבור תהליך של בחינה על ידי גוף בדיקה אובייקטיבי, הבוחן מגוון תחומים, וביניהם- מתודולוגיה, הטמעה, מכירות ושיווק. הסמכה זו ניתנת לשנה אחת בלבד ומידי שנה, נבחנת מחדש.

הסמכת Expert MSP מהווה נדבך משמעותי בשיתוף הפעולה האסטרטגי ורחב ההיקף בין החברות, המאפשר ל-NESS להעניק ללקוחות מיקרוסופט בישראל ובעולם, מענה מקצה לקצה בעולמות הענן. ליכולות אלה חשיבות רבה במיוחד, בעיקר מול ארגוני ענק במשק הישראלי, בהם- גופים ציבוריים, ארגונים פיננסיים, בריאות, גופי ההייטק הגדולים ואחרים עם בשורת הקמת הדאטה הסנטר של מיקרוסופט בישראל .

לאחרונה אף הודיעו החברות על זכייתן במכרז הענן של שירותי בריאות כללית, במסגרתו NESS נבחרה להוביל את המסע הדיגיטלי של הארגון והמעבר שלו לשירותי ענן. מדובר באחד המכרזים הגדולים בישראל בתחום שירותי ענן. המכרז הקפדני שנוהל כלל דרישת הסמכות, דרישות ניסיון בפעילויות ופרויקטים ורמת ידע גבוהה בפתרונות ענן. כמו כן, כלל המכרז דרישות טכנולוגיות ובקשת התחייבויות מחמירות לגבי אתרי דאטה סנטר מקומיים, עמידה בתאריכי הקמה ותכולת שירותים.

במסגרת הסמכת Expert MSP הקימה נס מרכז מצוינת בענן (CCoE), אשר מספק מסגרת שירותי ערך מוסף ללקוח ברמת התכנים ומעטפת השירותים, החל מניהול לקוח ועד תכנון פתרונות ייעודיים לצרכי הלקוח.

מיכאל חיון, מנהל חטיבת מיקרוסופט ב- NESS, אמר: "תהליך הסמכת AZURE EXPERT MSP הנו אחד מתהליכי ההסמכה המורכבים והמאתגרים שיש כיום לארגוני אינטגרציה ובמיוחד לארגונים גדולים דוגמת חברת NESS. הדרישות הנן ללא פשרות להוכחת ידע טכנולוגי שירותי וניהולי, ניסיון מוכח לביצוע פרויקטים מורכבים ובטכנולוגיות החדישות ביותר וכן עמידה בתהליכים ונהלי עבודה עדכניים.

שיתוף פעולה רחב היקף מול חברת מיקרוסופט הניב פירות משמעותיים בשנה החולפת ואין לי ספק שככל שהקשרים המקצועיים בין הגופים הולכים ומתהדקים, סל השירותים והליווי שאנו מציעים ללקוחות ילך ויגדל ובהתאם – היקפי הפעילות. אנו משקיעים תשומות ארגוניות רבות לצורך ביצוע הפעילות במסגרת ההסמכה על הצד הטוב ביותר כחלק ממאמצינו להוביל את השוק בעולמות הענן והאבטחה של מיקרוסופט. הביקוש מצד לקוחות האנטרפרייז לפתרונות אג'יליים, שניתן להתנסות בהם במהירות ואשר מסייעים בקיצור טווחי הגעה ללקוחות הסופיים של הארגונים, רק הולך וגובר ואני מאמין שהפתרונות של מיקרוסופט, לצד השקת דאטה סנטר מקומי בישראל, מהווים נקודת מפנה בשוק".

לדברי הלית איתן, סמנכ"לית שותפים במיקרוסופט ישראל: "רשת השותפים החזקה של מיקרוסופט בארץ ובעולם היא הזרוע הביצועית שלנו שמובילה ומלווה את התעשיות השונות בתהליכי הטרנספורמציה הדיגיטלית. אנו מציעים ללקוחותינו פתרונות מדויקים יותר לצרכיהם, תוך שמירה על רמת המקצועיות הטובה ביותר שבכוחנו להציע. לאחר שהשנה הראשונה של פעילות NESS במסגרת הסמכתה כשותפת EXPERT MSP הסתיימה בהצלחה רבה, הארכת ההסמכה הינה מהלך הגיוני ומתבקש. אין לי ספק שהשותפות עם NESS תמשיך לאפשר לכולנו לקדם חדשנות ומצוינות בטרנספורמציה הדיגיטלית למשק הישראלי".

טוני מלינקוביץ'
טוני הוא העורך הראשי שלנו כאן באתר, עם ידע רחב בחומרה ומקורות מהירים, טוני הוא גם הכתב המהיר ביותר שלנו, בנוסף לכתבות המעולות של טוני הוא גם אחראי על רוב הביקורות שלנו באתר וגם על המלל וחוות הדעת על חלק מסיקורי הוידאו שלנו.
דילוג לתוכן