fbpx

חברת ASUS חושפת את מחשבי ExpertCenter החדשים לשנת 2021

ExpertCenter_D500SC_Space saving
ה-D500SC. קרדיט: ASUS

ASUS חשפה את הליין המלא של מחשבי ExpertCenter הפונים לשלושה פלחי שוק רחבים, וזמינים במגוון גדלי מארז. המחשבים החדשים, ExpertCenter Essential (D5), Advanced (D7) ו-Premium (D9), מציעים מגוון רחב של תצורות וטווחי מחירים עבור עסקים בכל הגדלים, ממשרדים קטנים ובינוניים ועד ארגונים גדולים.

עם סדרה של עיצובים חכמים ומארזים בגדלים שונים, מחשבי ExpertCenter החדשים מתאימים לכל סביבה ולכל תרחיש, כולל עבודה מרחוק, יצירת תוכן, רצפת ייצור ועמדות מכירה ייעודיות. בנוסף הם תוכננו למזער את עלות הבעלות הכוללת (TCO) עבור בעלי עסקים, עם לוחות האם המובילים בתעשייה עם קבלים עמידים במיוחד מבית ASUS.

מחשבי ExpertCenter בדור הנוכחי מצוידים במעבדי Core מהדור ה-11 של אינטל ומגיעים עם כרטיסי מסך ממשפחות ה-GeForce ו-RTX של NVIDIA. הם גם מציגים עיצוב שאינו זקוק לכלים אשר מקל על התחזוקה והניהול, ונבנו בהתאם לתקני עמידות צבאית. הם מצוידים באמצעי אבטחה וניהול ברמה עסקית, ונהנים מבחירות עיצוב ידידותיות לסביבה ועוזרות לשמור עליה.

כל מחשבי ExpertCenter של 2021 מצוידים בנוסף בטכנולוגיית סינון רעשים המבוססת על הבינה המלאכותית של ASUS שדואגת לחוויות וידאו ואודיו עם צלילים באיכות נקייה כבדולח – וזו תכונה מושלמת עבור תבניות העבודה ההיברידיות שהופכות ליותר ויותר פופולריות בעולם העסקים המודרני.

ביצועים מקצועיים: עד מעבדי אינטל Core i9 וכרטיסי מסך של NVIDIA

כל דגמי המחשבים בליין 2021 של ExpertCenter שודרגו כדי לספק ביצועים עסקיים מעולים, עם מעבדים ברמה של עד Core i9 המעודכנים ביותר של אינטל. הם גם נהנים מעוצמה גרפית משמעותית עם מבחר של כרטיסי NVIDIA GeForce ו-NVIDIA RTX ייעודיים ברמה מקצועית.

המחשבים החדשים כוללים את MyASUS, כלי הגישה למגוון יישומי ASUS שימושיים המסייעים למשתמשים להפיק יותר ממחשבי ExpertCenter שלהם. לדוגמה, MyASUS מאפשר לנהל פרופילים הקשורים לתפעול המאוורר לתרחישי שימוש שונים, כך שהפעלת מצב הביצועים עד למירב את מהירות המאווררים כדי לשמור שהמערכת תישאר קרירה. דבר אשר מעניק למשתמשים חופש לבצע משימות חשובות במהירות רבה יותר, לפני שהם חוזרים למצב שימוש רגיל, למחשוב יומיומי שקט ויעיל.

בנוסף MyASUS יסייע לחבר את ExpertCenter עם מכשיר נייד מבוסס iOS או Android כדי לאפשר למשתמש לשלוט בתכונת סינון הרעשים המבוססת על בינה מלאכותית או ליצור קשר עם השירות והתמיכה לאחר הרכישה – והכל בכמה הקלקות עכבר בלבד.

ExpertCenter_D700MC_Product photo_Black_04
ה-D700MC. קרדיט: ASUS

תחזוקה קלה: מארז שנפתח ללא צורך בכלים והרבה מקום לכרטיסי הרחבה

אחת מאבני הפינה בתכנון העיצוב של ה- ExpertCenter המעודכנים של ASUS היא תחזוקה ושדרוגים פשוטים יותר. המפרט משתנה לפי דגם, עם תכונות הכוללות מארז שנפתח ללא צורך במברג, ורכיבים עם אפשרות לשחרור מהיר. עם D7 ו-D9 בתצורת מארז קטן, לדוגמה, ניתן להסיר את הכונן הקשיח ואת הכוננים האופטיים בקלות בעזרת האצבעות בלבד. זה חוסך זמן ומאמץ, ומקל על שדרוגי רכיבים ומתן שירות שוטף.

בנוסף, המחשבים החדשים קלים לשדרוג, עם גישה נוחה לחריצי הזיכרון, ומציעים הרבה מקום לכרטיסי הרחבה ושדרוגים אחרים.

עמידות בתקן צבאי: לוחות אם עם קבלים עמידים במיוחד מבית ASUS ומבחני MIL-STD-810H

מחשבי ExpertCenter של ASUS בנויים היטב ונבדקים בהתאם לדרישות התובעניות ביותר בתעשייה, כולל עמידה בתקני צבא ארצות הברית MIL-STD-810H ובדיקות פנים מחמירות של ASUS עצמה. בדיקות קפדניות אלו כוללות מבחני רעידות, זעזועים ונוזלים, חשיפה לטמפרטורות ולחות קיצוניים, וכן בדיקות מארז – מה שמבטיח שכל מחשב ExpertCenter מתאים לעמוד בפני מהלומות יומיומיות במקום העבודה, וגם מסוגל להתמודד היטב עם תלאות ההובלה והאספקה.

הם גם נבנו עם לוחות האם של ASUS – המותג מספר 1 בעולם – הידועים ככאלה שמציעים הגנת מערכת מקיפה לשמירה על החומרה, יציבות 24/7 באמצעות בדיקות ביצועים עקביות ומקיפות משלהם. הם נהנים גם מקבלים עמידים במיוחד החשובים לאחסון המטען ולוויסות המתח. יכולות אלו משפרות את יציבות המערכת ואת השמירה על הטמפרטורה ותורמות לאריכות חיים, והתוצאה היא דירוג MTBF ברמה הגבוהה ביותר.

אבטחה בעוצמה עסקית: ASUS Control Center וכן אפשרות לשלב את vPro של אינטל ו-TPM 2.0

מחשבי ExpertCenter של ASUS תוכננו לספק אבטחה חזקה וכוללים שפע של תכונות ניהול קלות כדי לייעל משימות שגרתיות המאפשרות לצוות ה-IT לשלוט מרחוק על נכסי החברה ולנהל אותם.

פלטפורמת vPro של אינטל המוצעת כאפשרות ב-ExpertCenter D9, לדוגמה, מספקת מסגרת המקלה על עומס העבודה של מחלקת ה-IT בארגון, משפרת את יחס החומרה לטכנאים וגם את היעילות התפעולית הכוללת. האבטחה המובנית מספקת יכולות להקטנת מספר האיומים, לספק הגנת זהות וגישה, וכן הגנה על נתונים ונכסים. מעבד Core vPro של אינטל מאפשר בנוסף פתרון בעיות אוטומטיות מנוהל מרחוק ווירטואליזציה מתקדמת, תוך הפחתת עלויות הניהול והבטחה על שמירת הנתונים.

מחשבי ExpertCenter מציעים גם גישה ל-ASUS Control Center, חבילת ניהול IT מרכזית המסוגלת לנהל מרחוק, לעקוב אחר חומרה ותוכנה, וכן תזמון משימות באמצעות ממשק מבוסס אינטרנט ידידותי למשתמש, כך שמנהלי המערכות יכולים לנהל בצורה נוחה את נכסי החברה דרך פורטל יחיד.

יש גם אפשרות לשלב שבב TPM 2.0 בכל מחשב ExpertCenter. שבב זה שומר באופן מאובטח נתוני זיהוי משתמשים כמו סיסמאות או מפתחות הצפנה בכדי להגן על עסקאות ונתונים חשובים.

יציבות וחיסכון באנרגיה: ספקי כוח יעילים במיוחד ברמה של עד 80Plus Platinum

ASUS, המחויבת ליצירת עתיד בר קיימא, מאמצת דרישות סביבתיות מחמירות בכל שלבי מחזור חיי המוצר ומייעלת את השימוש באנרגיה עבור מחשבי ExpertCenter – וכך מפחיתה את השפעתם על כדור הארץ וכן מקטינה עלויות תפעול לטווח ארוך. לדוגמה, הדגמים האחרונים כוללים ספקי כוח (PSU) עם אישור יעילות ברמה של עד 80Plus Platinum, מה שמצביע על מזעור כמות האנרגיה המבוזבזת. בנוסף להפחתת כמות החום המיוצרת, שזה דבר נהדר לסביבת תפעול מקומית, ספקים אלו מבטיחים עלויות תפעול נמוכות יותר מאשר ספקים מסורתיים עבור כל עומס עבודה נתון.

טוני מלינקוביץ'
טוני הוא העורך הראשי שלנו כאן באתר, עם ידע רחב בחומרה ומקורות מהירים, טוני הוא גם הכתב המהיר ביותר שלנו, בנוסף לכתבות המעולות של טוני הוא גם אחראי על רוב הביקורות שלנו באתר וגם על המלל וחוות הדעת על חלק מסיקורי הוידאו שלנו.
דילוג לתוכן