fbpx

סמסונג מציגה את Life Unstoppable: house of surprises – חוויה וירטואלית המציגה את האקוסיסטם המחובר שלה

חברת סמסונג (Samsung) משיקה את Life Unstoppable: ‘house of surprises’ – חוויה וירטואלית לוקחת השנה צעד אחד קדימה עם מיני סרט  צבעוני ומסוגנן שמסייר בבית ההפתעות האייקוני של סמסונג. מדובר בחוויה וירטואלית אשר סמסונג משיקה מדי שנה במטרה להציג את האקוסיסטם העוצמתי של מוצרי סמסונג המחוברים לרשת.

הבתים שלנו הפכו לנו להכל ב-18 החודשים האחרונים – הם הפכו לבתי ספר, משרדים, חדרי כושר וחללי בילוי. למרות שעם כל כך הרבה זמן שהשקענו בארבעת הקירות שלנו, הבית גם הפך להיות קצת נוח מדי ויצר מצב שאנשים רבים זקוקים לריענון. החוויה החדשה של סמסונג מבקשת לעורר השראה עבור אלה המבקשים לחדש את החוויה הביתית שלהם, עם מוצרים המאפשרים להשיג חוויה ביתית מלאה בהפתעות והתלהבות.

Life Unstoppable: ‘house of surprises’ עוקב אחר משפחה של דמויות אקלקטיות, במסע דרך ביתם התוסס ומדגים את הדרכים שבהן האקוסיסטם המחובר של Samsung מאפשר למשפחה לחשוף את היצירתיות, הניצוץ והתשוקה הפנימית שלה.

Life Unstoppable: ‘house of surprises’ הוא המיני-סרט מסוגו עבור סמסונג שמביא את הטכנולוגיה לחיי היום יום בדרכים שלא נראו מעולם. הסיור שבסרט מתרחש בשישה חדרים שונים ב-'בית ההפתעות', עם עיטורים אינטרקטיביים. כל אחתד מו העיטורים מציג מוצרי סמסונג מחוברים אחרים. כל אחד מן המוצרים מתדלק יצירתיות הנוגעת לריענון הבית – מסמארטפונים עם מסכים מתקפלים, דרך טלוויזיות סוחפות המפיקות תמונה מרהיבה ועד מוצרים ביתיים נוספים שמביאים ניצוץ חדש גם למשימות והדברים הפחות כיפיים.

לאורך כל החוויה המשתתפים שקועים בסדרה של סצנה, כל אחד מציג את היכולות המלאות של מערך המוצרים של סמסונג 2021 לשמחה מעוררת השראה בחייהם של הבלתי ניתנים לעצירה:

מרוץ החלל

המודולריות הכמעט קסומה של מקרר ה-Bespoke מתעוררת לחיים כאשר לשף אווי אוזל המקום לאוכל לחגיגות הערב ואחיה הקוסם מוסיף באופן מדהים מודול נוסף למקרר ובכך מאפשר להוסיף עוד אוכל לתוכו.

אירוע מסקרן של עוגת השלג

הבלתי ניתנים לעצירה העמידו את Samsung Bespoke Jet במבחן כאשר יצירת עוגת השלג של אווי גורמת לבלגן חורפי במטבח. האם סמסונג Bespoke Jet™ להתמודד עם החום, או שלא יהיה חזק מספיק?

צעד לתוך הפעולה

המשפחה מועברת לאקשן עם The Premiereמקרן הלייף סטייל של סמסונג, ו-Q800 Soundbar באחד מלילות הקולנוע המפורסמים של הבלתי ניתנים לעצירה, עם בידור סוחף באמת שיוצר צחוק, דמעות וכל מה שביניהם.

קולונל אבא

מסך הגיימינג Odyssey Neo G9 Gaming Monitor מציב את אבא צעד אחד לפני התחרות, כשהוא מוביל את קבוצתו לניצחון עם מסך מעוקל דינמי המאפשר לו לבצע באופן מלא את תוכניות הקרב שלו.

אבודים במוסיקה

אמא שקועה ברגעים המוזיקליים האהובים עליה בטלוויזיה Neo QLED וה-Q950 Soundbar, המצטרפים לטלוויזיות ה-QLED הסוחפות האחרות של סמסונג, The Frame – עם מסגרות ייחודיות בהתאמה אישית – ול-Serif, ב"בית ההפתעות", כשהיא מתפנקת במסיבת ריקודים. אבל לא רוצה לרקוד לבד, היא מחייגת לכמה מחבריה הטובים ביותר לתוך בזכות Google Duo על ה-Galaxy Z Flip3 שלה .

כוכב רוק אנד רול

ה-AirDresser של Bespoke נחת זה עתה ברחבי העולם ומציע עיצוב הניתן להתאמה אישית עם תכונות חכמות משודרגות, כגון יכולות ייבוש מבוססות בינת מלאכותית ובקרת ב-AI שמשנות אישית את החוויה שלכם. ה- Bespoke AirDresser נמצא באור הזרקורים ב'בית ההפתעות' יחד עם מבחר חידושים משודרגים אחרים.

המהדורה השנייה בסדרת Life Unsppable משלבת סיפורים ובידור יחד בחוויה דיגיטלית אינטראקטיבית, המשלבת מגוון טכניקות הוליוודיות ודיגיטליות כדי למקם את המשתתפים בלב העלילה. שכבות אינטראקטיביות נוספות מאפשרות לאורחים לקיים אינטראקציה עם הסרט בזמן אמת, ויוצרות חוויה ייחודית שבבסיסה השימוש היצירתי בטכנולוגיה.

טוני מלינקוביץ'
טוני הוא העורך הראשי שלנו כאן באתר, עם ידע רחב בחומרה ומקורות מהירים, טוני הוא גם הכתב המהיר ביותר שלנו, בנוסף לכתבות המעולות של טוני הוא גם אחראי על רוב הביקורות שלנו באתר וגם על המלל וחוות הדעת על חלק מסיקורי הוידאו שלנו.
דילוג לתוכן