fbpx

חברת ASUS מכריזה על ExpertBook B7 Flip

asus ExpertBook B7 Flip_flip_with_ stylus

חברת ASUS הכריזה על ExpertBook B7 Flip (B7402), נייד פרמיום אשר מיועד בעיקר לקהל העסקי ומגיע עם 5G שעוזר לעסקים לעבוד בצורה יעילה יותר. פרודוקיטביות תוך כדי תנועה תהיה עתה קלה יותר מתמיד עם חיבור נתונים מהיר כברק שמשמש במקביל גם כרשת אישית מאובטחת, המאפשר לכולם עבודה בלתי מוגבלת. העיצוב שכולל את הציר 360O, מסיר מגבלות מסורתיות ומספק סביבות עבודה עוטפות עבור כל הצרכים העסקיים – כך ש-ExpertBook B7 Flip מוכן לעזור לכל ארגון להאיץ את הפרודוקטיביות, הצמיחה וההצלחה.

מהירויות גבוהות יותר, חיבורים בטוחים יותר: 5G, WiFi 6 עם ASUS WiFi Master Premium ו-Bluetooth 5.2

ExpertBook B7 Flip תומך ברשתות נתונים 5G סלולריות1 וכך מאפשר מהירויות גבוהות יותר וחיבורים בטוחים יותר מכל מקום בו צריך לבצע את העבודה. רוחב הפס הגדול יותר פירושו שגם פעילויות עם תעבורת נתונים גבוהה – כמו שיחות ועידה – יכולות ליהנות מאיכות גבוהה עם הרבה פחות הפרעות.

היכולת להתחבר לרשתות 5G מקטינה מאוד את הצורך להסתמך על נקודות חמות לרשתות WiFi ציבוריות, וכך משפרת במקביל גם את האבטחה. בנוסף ExpertBook B7 Flip מגיע עם טכנולוגיית WiFi 6 מעודכנת, שזוכה לשיפור נוסף עם ASUS WiFi Master Premium, וזאת כדי לספק את קישוריות ה-WiFi האמינה והמהירה ביותר בכל מקום.2,3 כמו כן הוא מציע קישוריות Bluetooth 5.2 מעודכנת להתחברות יעילה להתקנים מועדפים.

פרודוקטיביות וביצועים ללא מאמץ: Core i7, זיכרון RAM 64 גיגה-בייט, 2 טרה-בייט SSD ו-12 שעות סוללה

ExpertBook B7 Flip נוצר כדי לספק פרודוקטיביות חסרת מאמץ תוך כדי תנועה. הוא מונע בידי מעבד Core i7 מהדור ה-11 של Intel ומגיע עם 64 גיגה-בייט זיכרון RAM ושבב תצוגה Iris Xe כדי להציע ביצועים טובים ומהירים יותר. נפח אחסון מבוסס PCIe SSD של עד 2 טרה-בייט מבטיח אחסון מהיר ללא עיכובים, בעוד ש-WiFi 6 מספק מהירויות בקטגוריית גיגה-ביט כדי להבטיח זמני העברת קבצים מהירים יותר וחוויית מחשוב ענן יותר חלקה. כמו כן, הוא מספק עד 12 שעות זמן סוללה4, כך שהיא תוכל להספיק ליום עבודה שלם – ומעבר לכך.

חופש מרבי: ציר 360O, אפשרות להוספת ASUS Pen ויחס היבט של 16:10

ExpertBook B7 Flip מאפשר חופש מרבי לכל סגנון עבודה, עם ציר 360O ואפשרות להוספת Asus Pen.5 בין אם ההעדפה היא כתיבה ובין אם היא הקלדה, במצב טאבלט או מחשב נייד, ExpertBook B7 Flip מאפשר למשתמש לעבוד בדיוק כמו שהוא אוהב, בכל עת ובכל מקום שייבחר. מצבי האוהל, העמידה והטאבלט השימושיים מאפשרים שיתוף פעולה מיידי, שיתוף תכנים קל או הצגת תצוגות יעילות.

כמו כן, יחס ההיבט 16:10 של התצוגה מספק מרחב עבודה ויזואלי גדול יותר בהשוואה ליחס 16:9 סטנדרטי, וכך קל יותר לקרוא כתבות, לגלוש באתרי האינטרנט או לעבוד בגיליונות אלקטרוניים. מסך המגע מציע הגנה מפני הבזקי אור והוא מכוסה בזכוכית ההגנה של Corning, כך שהעמידות מובטחת.

asus ExpertBook B7 Flip_360_ degree_flippable
קרדיט: ASUS

קירור ממוטב: מערכת קירור היברידית מתקדמת עם שיפור ביצועים של עד 55%

ExpertBook B7 Flip, נוצר כדי להבטיח ביצועים מרביים בכל מטלה. הוא נהנה ממערכת קירור היברידית מתקדמת חדשה של ASUS, או AHCS (ASUS Advanced Hybrid Cooling System). מערכת זו מגיע עם לוחית מתכת מוליכה למאוורר, ומגדילה את שטח משטח הקירור ב-39%. המהנדסים שלנו הוסיפו גם צינור פיזור חום מנחושת נוסף לעיצוב שמספק מסלול נוסף להוצאת החום מהמחשב – וכך מאפשר להגיע ליעילות קירור שתורמת לביצועים המרביים של הנייד ברמה של עד 55%.6

עבודה שעוטפת את המשתמש: ASUS Private View, מחוון סטטוס וביטול רעשים מבוסס בינה מלאכותית

מהמכסה למקלדת ומהציר למשטח השליטה, ExpertBook B7 Flip נועד להוביל למרב הפרודוקטיביות והנוחות כדי להבטיח עבודה ממוקדת, ללא הפרעות. ASUS Private View היא תכונה המספקת פרטיות מסך כדי להגן על מידע רגיש, בעוד שנורית ה-LED על מכסה המחשב הנייד מאפשרת להבין במבט חטוף מה הסטטוס של המשתמש.

ASUS ExpertWidget מגבירה את הפרודוקטיביות בכך שהיא מאפשרת לקבוע מקשים חמים מותאמים, מה שמאפשר הפעלת פונקציות מפתח בקלות ומהירות. ASUS NumberPad8, מקלדת נומרית המבוססת על תאורת LED המשולבת במשטח השליטה ומיועדת עבור אלה שמרבים להקליד מספרים.

ExpertBook B7 Flip אף משפר את רמת שיחות הוועידה המקצועיות, עם טכנולוגיית בינה מלאכותית דו-כיוונית המפחיתה רעשים על ידי שימוש בטכניקות מתוחכמות של לימוד מכונה. הטכנולוגיה פועלת בשני הכיוונים: פונקציה שמסננת רעשים בסביבה הקרובה של המשתמש, ופונקציה שמבטלת רעשים שנגרמים בידי האדם בקצה השני של השיחה.

עמידות בתקן צבאי: שלדה מחוזקת ועוד כדי לעמוד בתקן האמריקאי MIL-STD 810H

עמידות היא חותמת האיכות של הניידים במשפחת של ExpertBook. ExpertBook B7 Flip כולל חיזוק מבני באמצעות סגסוגת מגנזיום-אלומיניום המציעה שלדה חזקה יותר. תומכים ממתכת עוזרים להפחית הפרעות פנימיות שיכולות להשפיע על אות ה-5G, וגם עוזרים לחזק את אזור משענת כף היד. 16 עמודי תמיכה מחברים את המחברים הפנימיים לבסיס המחשב הנייד כדי לספק תמיכה מוצקה במבנה הפנימי. ExpertBook B7 Flip עומד ברמה הבאה של תקני העמידות הצבאיים האמריקאיים, MIL-STD 810H, שהינם קפדניים ותובעניים יותר מאי פעם. הוא גם עובר בדיקות פנימיות, מובילות בתעשייה, על מנת להבטיח שלעולם לא תיפגע העמידות שלו.

אבטחה ברמה ארגונית: כניסה באמצעות מצלמת אינפרה-אדום, חיישן טביעות אצבע ו-TPM 2.0

ExpertBook B7 Flip מגיע עם אבטחה רב שכבתית ברמה ארגונית כדי להגן על עסקים ועל מידע אישי. הוא מציע הגנה המבוססת על חומרה, קושחה ותוכנה כדי להבטיח שניתן לשמור בו נתונים רגישים.

מצלמת אינפרה-אדום מתקדמת עובדת בצורה חלקה עם Windows Hello, ומאפשרת ל-ExpertBook B7 Flip להתעורר ולחבר את המשתמש בפשטות, על ידי איתור וזיהוי פניו. לנייד יש גם חיישן טביעות אצבע המשולב בכפתור ההפעלה.

כדי להגן על מידע אישי ועסקי מפני עיניים סקרניות, ExpertBook B7 Flip כולל מגן פרטיות משולב שפשוט מחליק אל מעל המצלמה, ומציע פרטיות מיידית. כמו כן, ניתן להתקין מודול TPM 2.0, המוצע כאפשרות, כאשר השבב מאחסן סיסמאות ומפתחות הצפנה לאבטחה נוספת, ואילו חריץ Kensington Nano Lock מאפשר לאבטח את המחשב הנייד במקומות ללא פיקוח.

זמינות ומחירים

ה-ExpertBook B7 Flip יהיה זמין בישראל החל מה-11 לאוקטובר. תג המחיר של המחשב ינוע בין 6,000 ש"ח ל-9,500 ש"ח בהתאם לקונפיגורציה שנבחרה.

טוני מלינקוביץ'
טוני הוא העורך הראשי שלנו כאן באתר, עם ידע רחב בחומרה ומקורות מהירים, טוני הוא גם הכתב המהיר ביותר שלנו, בנוסף לכתבות המעולות של טוני הוא גם אחראי על רוב הביקורות שלנו באתר וגם על המלל וחוות הדעת על חלק מסיקורי הוידאו שלנו.
דילוג לתוכן