fbpx

חברת ITway מקבוצת NESS חתמה על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי עם חברת הסייבר Cyberpion

חברת ITway הגלובאלית, מקבוצת NESS, מהמובילות בארץ בפתרונות מבוססי ענן, המציעה שירותי הגנת סייבר, האצה של טראפיק אינטרנטי וניטור יישומים עבור עסקים עם פעילות דיגיטלית, תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות בעולם, חתמה על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי בישראל עם Cyberpion, המפתחת פתרונות לאבטחת נכסי הארגון ותשתיות חיצוניות המקושרות אליהם.

פלטפורמת אבטחת המערכת של Cyberpion מזהה באופן פרואקטיבי נקודות תורפה בתשתיות ה-IT לפני שהן מנוצלות לרעה ע"י תוקפי סייבר. כמו כן, היא מספקת הערכת סיכונים רציפה של צדדים שלישיים, רביעיים, חמישיים ועד לסוף שרשרת האספקה עם התראות בזמן אמת. Cyberpion השלימה לפני מספר חודשים סבב גיוס seed גבוה במיוחד, בהיקף של 8.25 מיליון דולר, בהובלת הקרנות Team8 Capital ו- Hyperwise Ventures.

כל ארגון וכל אתר אינטרנט משתמש בשירותי צד ג' רבים. שירותים אלה נסמכים על צדי ג' הגם הם וכן הלאה. מכלול שירותים אלו והתשתיות שלהם הפכו יעד פופולארי למתקפות, אשר באמצעות ניצול חולשות במשאבים אלה משתלטות, למעשה, על נכסים של הארגון ויכולת חשיפה של התקשורת בין הארגון ללקוחותיו. כל זאת מבלי לתקוף את שרתי הארגון ומערכותיו. לשם הגנה בפני מתקפות מתקדמות אלו, ITway בחרה לייצג את Cyberpion, מפתחת הפתרון המוביל בתחום Supply chain security.

במסגרת שיתוף הפעולה, תוכל הפלטפורמה של Cyberpion לספק ללקוחות ITway דוחות ברמה גבוהה המציגים תחומים שחייבים לעורר דאגה וממצאים מרכזיים ספציפיים הנוגעים ללקוח. המערכת שמה דגש חזק על חולשות המייצרות חשיפה רצינית ומיידית לתקיפה. במקרים רבים, Cyberpion Active Protection מספקת הגנה ללקוח ומאפשרת לצוות אבטחת המידע לחקור את החולשה לעומק כנדרש.

שיתוף הפעולה בין החברות מותאם/מכוון בעיקר לחברות הייטק מובילות, גופים מוסדיים וגופים פיננסיים גדולים המתקשים לזהות את כלל האיומים על שרשרת האספקה שלהם באמצעות כלי אבטחת מידע קיימים, למרות דרישות רגלוציה. החברות צופות הצלחה ראשונית בשיתוף פעולה עם חברות ישראליות רבות הנמצאות בימים אלה בעיצומם של תהליכי הנפקה בנאסד"ק או שהנפיקו ממש לאחרונה והן נדרשות לבחון את האיומים על שרשרת האספקה שלהן לאור מעמדן החדש ולצורך שמירה על המוניטין שלהן.

הפלטפורמה הייחודית של Cyberpion מאפשרת יצירה ותחזוקה של מפה מקיפה של מערכת הנכסים והקשרים המקוונת של ארגונים (DISCOVERY). בנוסף, הפעלת הערכות סיכונים רציפות של כל נכס וקשריו וניטורי איומים ופגיעויות (RISK ASSESSMENT), ל-Cyberpion יכולת הגנה ייחודית של הגנה על הארגון מפני חיבורים פגיעים הניתנים לניצול לרעה באופן מיידי (Active Protection). כל היכולות הללו וכן הסתכלות שוטפת של מידע מתמשך על המערכת הארגונית, מלאי, ממצאים, התראות ופעולות מומלצות (VISIBILITY & ALERTS), נגישות באמצעות פורטל החברה או באמצעות אינטגרציה עם כלי ניהול התראות מובילים.

לדברי דוד ביסמוט, מנכ"ל ITWay מקבוצת NESS, " ITway רואה בפתרון של Cyberpion מוצר משלים באבטחת סביבות Production, תחום מיקוד והתמחות של ITway בשנים האחרונות. הקשר ארוך השנים של ITway עם חברות מובילות מאפשר לה להציע לאותם גורמים סריקה ראשונה, ייעוץ והטמעה מלאה של הפתרון במקרה הצורך. בנוסף, הקשר ההדוק עם NESS מאפשר לנו להציע את המוצר גם לארגונים מוסדיים, חברות פיננסיות וחברות גדולות אחרות במשק הישראלי החשופות להתקפות אלו".

כריס בורט, סמנכ"ל השיווק של Cyberpion, אמר:" יותר ויותר ארגונים מחפשים היום אחר הגנה על שרשרת האספקה שלהם. מצאנו את ITway כשותף מתאים חיזוק מעמדנו בשוק הישראלי, לאחר ההצלחה לה אנו זוכים בשוק האמריקאי. המוצר שלנו כבר יושם בהצלחה אצל חברות בינלאומיות גדולות מאוד ואין ספק ששיתוף הפעולה עם ITWay יאפשר לנו להגיע לקהל גדול מאוד של לקוחות. אנחנו נאפשר ל-ITway להגיע ללקוח הפוטנציאלי כשהם כבר מצוידים במידע מקדים על מידת החשיפה והאיומים על הלקוח ובכך להבטיח שהוא יקבל את הפיתרון המתאים ביותר עבורו".

טוני מלינקוביץ'
טוני הוא העורך הראשי שלנו כאן באתר, עם ידע רחב בחומרה ומקורות מהירים, טוני הוא גם הכתב המהיר ביותר שלנו, בנוסף לכתבות המעולות של טוני הוא גם אחראי על רוב הביקורות שלנו באתר וגם על המלל וחוות הדעת על חלק מסיקורי הוידאו שלנו.
דילוג לתוכן