fbpx

אילומיג׳ין חתמה על הסכם אספקה של 2,500 מערכות ג׳ינסקופ למדינות המפרץ עד 2025

מערכת אילומגיןן. קרדיט יחצ
מערכת אילומגיןן. קרדיט יחצ

אילומיג'ין (illumigyn) וחברת DHI 2048 מדובאי הכריזו היום (שלישי) על פרויקט שבמסגרתו יסופקו 2,500 מערכות ״ג'ינסקופ״ (Gynescope), שישדרגו את יכולות ההדמיה והאבחון של שירותי בריאות האישה במדינות החברות במועצה לשיתוף פעולה במפרץ הפרסי (GCC).

החזון של אילומיג׳ן ופעילותה העיקרית מוקדשים להפיכתה של רפואת הנשים לזמינה וברת השגה לנשים בכל העולם. הדרך להגשמת החזון עוברת במערכת מהפכנית בשם ג׳ינסקופ, שתיתן מענה כולל לבעיות רפואיות בתחום הגניקולוגיה. מדובר במכשיר לאנדוסקופיה גניקולוגית עם פלטפורמה של שירות בענן.

הפלטפורמה של ג׳ינסקופ עוצבה כך שתוכל לספק שירות הדמיה גניקולוגי מקצה-לקצה, כולל אפשרות של תיעוד, אחסון ושיתוף ההדמיה לצורך מעקב עתידי, מתן אבחון או חוות דעת נוספת מרחוק. בנוסף, כוללת המערכת אפשרות לקישור עתידי לבינה מלאכותית (AI) שתסייע בקבלת החלטות רפואיות. מערכת הג'ינסקופ תשפר את הנגישות לשירותי בריאות לנשים בעולם כולו, ותהפוך אותם לזולים יותר.

"בפתח עידן חדש של שיתוף פעולה, חיפשנו חדשנות ישראלית מתקדמת שתשפר את החיים באיחוד האמירויות", אמר מנכ"ל ויו"ר אילומיג'ין, ד"ר אבי לודומירסקי. "לאילומיג'ין יש את השילוב של פתרונות פורצי דרך, מאגר מידע ויזואלי של צוואר הרחם ופיתוחים עתידיים בתחום ה-AI, שיכולים ליצור מהפכה בשירותי הבריאות לנשים. אנחנו משוכנעים שביחד נוכל להפוך את דובאי לחממה של שירותי בריאות, שתוכל לשרת את כל הסביבה".

יו"ר Federal Group and Smart Vision for Information Technology, שייח' תחנון בין סעיד בין שחבוט אל נאהיין, חתם על הסכם שיתוף הפעולה עם Digital Health Innovation 2048 (DHI 2048) כדי להאיץ את תהליך ההטמעה של מוצרים רפואיים דיגיטליים, באיכות הגבוהה ביותר, ופתרונות חדשניים מישראל.

"אני חש גאווה גדולה לספר על שיתוף הפעולה החשוב הזה בין הוד מלכותו ל-DHI 2048. אני מאמין שהמערכת שהם מציעים תעזור, ואולי אף תחולל מהפכה, בדרך שבה מתנהלת הרפואה באזור כיום", אמר מנכ"ל משרד ההשקעות של אבו דאבי (ADIO), ד"ר טאריק בין הנדי. "עברה שנה בלבד מאז שנחתמו הסכמי אברהם. האירוע המשמעותי הזה שינה את הדינמיקה באזור. הקשרים בין איחוד האמירויות לישראל יתחזקו יותר ויותר, והסכם שיתוף הפעולה שנחתם היום נועד להבטיח זאת".

ההשקה היא שלב נוסף בחיזוק הקשרים בין ישראל לאיחוד האמירויות, בעקבות הסכמי אברהם שנחתמו ב-13 באוגוסט 2020. ההשקה הרשמית של DHI 2048, שזוכה לתמיכת המחלקה לתיירות ולשיווק מסחר של דובאי (DTCM), התקיימה בנוכחות נציגים מאיחוד האמירויות ומישראל, כמו גם בכירים ממשרדי הבריאות ומרשויות נוספות. כחלק מהאירועים להכרזת השותפות, אילומיג'ין אף ארגנה בדובאי כנס השקה בהשתתפות 20 גינקולוגים בכירים מאיחוד האמירויות, כדי להציג את האסטרטגיה האזורית שלה.

כחלק משיתוף הפעולה, אילומיג'ין מתכננת להקים מעטפת רפואית (אקוסיסטם) עבור הקהילה הרפואית באזור ועבור התושבים. החברה מתכננת ליישם אסטרטגיה שתתמקד בארבעה עקרונות מרכזיים:

  1. התקנה של מערכות ג'ינסקופ.
  2. קידום החינוך שיקדם הכשרות בכל האזור.
  3. תמיכה בהרכבה מקומית.
  4. חיזוק תשתיות.

למערכת הג'ינסקופ שני מרכיבים מרכזיים: חומרה – מערכת לאיסוף הדמיות ויזואליות (IAS) שפותחה על ידי החברה עצמה, בשם biocompatible Gynescope™ (מפשק חד פעמי לבדיקה וגינאלית, משולב עם צינור שדרכו מתבצעת הפרוצדורה, עם קונסולה שדרכה מפעלים את המכשיר); ותוכנה – פלטפורמה בענן שמופעלת באמצעות אפליקציית ג'ינסקופ. מערכת ג'ינסקופ מעוצבת באופן שאמור לשפר את הנגישות ולהוזיל את המחירים של שירותי בריאות לנשים בעולם.

טוני מלינקוביץ'
טוני הוא העורך הראשי שלנו כאן באתר, עם ידע רחב בחומרה ומקורות מהירים, טוני הוא גם הכתב המהיר ביותר שלנו, בנוסף לכתבות המעולות של טוני הוא גם אחראי על רוב הביקורות שלנו באתר וגם על המלל וחוות הדעת על חלק מסיקורי הוידאו שלנו.
דילוג לתוכן