fbpx

מונטה קרלו גייסה 60 מיליון דולר בסבב C כדי לסייע לחברות לסמוך על המידע שלהן

computing tech main

מונטה קרלו (Monte Carlo), חברת מהימנות הנתונים הישראלית-אמריקאית שנוסדה ומנוהלת על ידי הישראלית בר מוזס, הודיעה היום על השלמת סבב גיוס C בסך 60 מיליון דולר בהובלת קרן ההון סיכון ICONIQ Growth, משקיעים ב- Snowflake  ו- Datadog, בהשתתפות Salesforce Ventures, משקיעים ב- Databricks ומשקיעים קיימים Accel, GGV Capital ו- Redpoint Ventures אשר הובילו את החברה לגיוס כולל של 101 מיליון דולר. המימון בסבב הנוכחי יניע את הצמיחה של תחום מהימנות הנתונים (Data Observability), יסייע בפיתוח מוצרי החברה, שיתופי פעולה, והרחבת הפעילות לשווקים חדשים.

סבב גיוס C של מונטה קרלו, מחזק את מעמדה של החברה כחלוצה בתחום מהימנות הנתונים אשר חצתה את רף ה- 100 מיליון דולר, ומהווה עדות ליכולות המובילות של צוות החברה בהגדרת צרכי השוק מחדש, השקת מוצרים חדשים והרחבה מהירה של מאגר הלקוחות.

ב- 2021, הצורך במידע מדויק ואמין גדול יותר מאי פעם. מנתוני דו"ח שפרסמה חברת המחקר גרטנר לאחרונה עולה כי צוותי דאטה משקיעים מיליוני דולרים בשנה ו- 40% מזמנם בשמירה על איכות המידע. נתון זה צפוי לגדול כל עוד חברות צוברות יותר נתונים. יחד עם זאת, מערכות נתונים הופכות מורכבות ומבוזרות יותר, מה שמוביל להרחבת זמני השבתת המידע (Data Downtime) – קטעי זמן בהם הנתונים חסרים, שגויים או לא מדויקים.

תחום מהימנות הנתונים אשר נחנך על ידי מונטה קרלו, מבוסס על השיטות והעקרונות מעולמות ניתוח יישומי תוכנה (לדוגמה Datadog או AppDynamics) ומתמקד בצינורות המידע (data pipelines).  פלטפורמת למידת המכונה של מונטה קרלו מנטרת באופן רציף את זרימת המידע בצינורות ומתריעה בזמן אמת על תקלות בזרימה.  בנוסף, מונטה קרלו מספקת כלים ותצוגות המאפשרים למהנדסים לרדת במהירות לשורש הבעיה ולתקנה ובכך לקצר משמעותית את זמני ההשבתה ולייעל את עבודת המהנדסים.

מונטה קרלו אשר זכתה להכרה על ידי פורבס, ובתואר השכבה החסרה של כמויות הנתונים בעידן המודרני על ידי TechCrunch, חוותה צמיחת שיא בששת החודשים האחרונים.

בשלושת הרבעונים האחרונים, מונטה קרלו יותר מהכפילה את הכנסותיה מדי רבעון. מתחילת 2021 בלבד, צירפה מונטה קרלו לקוחות ממגוון תחומים בתעשייה לרבות Intuit, Affirm, Fox, Vimeo, PagerDuty ו- Zalora. בנוסף, מונטה קרלו הפכה לחברת מהימנות הנתונים הראשונה לשתף פעולה עם מובילות התעשייה Snowflake, Looker ו- PagerDuty ולספק ניטור מידע אוטומטי מקצה לקצה.

לאחרונה חנכה מונטה קרלו מרכז פיתוח וחדשנות בתל אביב המוביל את פיתוח מוצרי הדאטה והאלגוריתמים של החברה.  במרכז עובדים צוותים מעורבים הכוללים מהנדסים, מדעני נתונים, מנהלי מוצר ואנאליסטים על פיתוח הדור הבא של מוצרי החברה, משלב האפיון והוכחת ההיתכנות ועד ליישום כחלק מהמוצר.  המרכז צומח במהירות ומתוכנן להכפיל את עצמו בתוך 6-12 חודשים.  את המרכז מוביל אורי שחר, לשעבר המדען הראשי של חברת Riskified.

"ב-2021 כבר לא מספיק להשתמש בנתונים כדי להסיק מסקנות עסקיות – על מנהלים לסמוך על הנתונים בין היתר. מי שנמצא בצד המקבל של הנתונים מבין את הכאב הכרוך בנתונים שגויים: איבוד הכנסות, בזבוז זמן. ברגע שהאמון אבד, קשה להחזיר אותו", אמרה בר מוזס, מייסדת ומנכ"לית מונטה קרלו. "כמובילת השוק במהימנות נתונים, מונטה קרלו פותרת בעיה זו בעזרת מתן הכלים לצוותים להאצת אימוץ נתונים אמינים ולהפסיק שימוש בנתונים שגויים הנמצאים אצלם – לפני שהם גורמים לנזקים לארגון. המימון שקיבלנו מ- ICONIQ Growth וקרנות הון סיכון מובילות נוספות, מעיד על כך שהשוק סומך על תחום הפעילות שלנו ועל הצורך בגישה חדשה לפתרון בעיה אמיתית של זמן השבתת נתונים".

טוני מלינקוביץ'
טוני הוא העורך הראשי שלנו כאן באתר, עם ידע רחב בחומרה ומקורות מהירים, טוני הוא גם הכתב המהיר ביותר שלנו, בנוסף לכתבות המעולות של טוני הוא גם אחראי על רוב הביקורות שלנו באתר וגם על המלל וחוות הדעת על חלק מסיקורי הוידאו שלנו.
דילוג לתוכן