fbpx

סדרת המוצרים Lenovo Go מתרחבת

לנובו מכריזה על הרחבת היצע האביזרים עם משפחת Lenovo Go החדשה. טווח רחב זה של עזרים המיועדים לשימוש עם מחשבים אישיים נוצר כדי לתת מענה לבעיות שכיחות כמו עבודה במקביל עם מספר התקנים, חשש מפני רמות סוללה נמוכות כשנמצאים בתנועה ואיכות אודיו מתסכלת במהלך ועידות וידאו. העזרים של Lenovo Go, שתוכננו להקנות השראה ולהעצים משתמשים בעולם העבודה ההיברידי החדש, מציעים תפקודיות שתשפר את חוויית העבודה הכוללת.

העכבר האלחוטי של Lenovo Go היכול להתחבר למספר מכשירים, הוא בן הלוויה המושלם עבור המשתמש שמרבה לעבור בין התקנים. Bluetooth 5.0 תומך בחיבור קל עם Microsoft Swift Pair ב-Windows 10. ניתן לקשר עד שלושה מכשירים ולעבור ביניהם ללא מאמץ בלחיצת כפתור. 

משתמשים שעובדים מרחוק או עוברים בין מקומות העבודה בבית או במשרד, ישמחו לנסות את ערכת הטעינה האלחוטית של Lenovo Go USB-C. ערכה זו פועלת בטכנולוגיית אספקת כוח ייחודית, והיא יכולה לטעון באופן אלחוטי מחשבים ניידים עם מסכי 13 ו-14 אינץ'. כל שצריך לעשות הוא לחבר את המשטח למטען של 45 עד 65 וואט ולחבר את בסיס המקלט לחיבור USB Type-C במחשב הנייד. 

עם האימוץ הרחב יותר של פתרונות תוכנה לשיתוף פעולה, מבלים כיום יותר שעות מאי פעם עם אוזניות על הראש, ולרוב הן אינן מותאמות לפלטפורמות התקשורת האחודה של ימינו. Lenovo Go Wired Speakerphone משחרר את האוזניים מהלחץ של האוזניות ומציע גמישות ואיכות צליל מעולה. מדובר באביזר מושלם למשרד ביתי או למרחב היוועדות, והוא עובד עם Microsoft Teams, וכולל שני מיקרופונים רב-כיווניים רגישים במערך אלומה כדי לשפר את איכות הקול.

האביזרים של Lenovo Go מציעים מגוון מוצרים ראשונים לעבודה מרחוק שתוכננו בהתאם לתובנות מלקוחות, והם עוזרים למשתמשים למצות את הפוטנציאל שלהם על ידי צמצום חסמי הטכנולוגיה. מותג המשנה Lenovo Go יציע חבילת אביזרים להתמודדות עם האתגרים הנפוצים ביותר בעבודה גמישה:

  • חשמל: החשש מרמת סוללה נמוכה היא אתגר נפוץ למדי עמו עובדים ניידים צריכים להתמודד מדי יום ויומו. פתרונות הכוח של Lenovo Go מתמודדים עם הדאגות הללו באמצעות מגוון פתרונות טעינה חוטיים ואלחוטיים. לאחר ההכרזה על Lenovo Go USB-C Laptop Power Bank, מכריזה כעת לנובו על Lenovo Go USB-C Wireless Charging Kit. ערכת טעינה אלחוטית זו מספקת את החופש לנוע בין מקום העבודה ומקומות אחרים ומבטלת את הצורך להתחבר ולהתנתק מכבל החשמל. היא יכולה לטעון ניידים עם מסכי 13 ו-14 אינץ' בהספק של עד 65 וואט, והיא עובדת על בסיס טכנולוגיית גע וטען קניינית של אנרג'יסקוור. הסוללה הניידת Lenovo Go Wireless Mobile Power Bank משלימה את קו המוצרים עם נפח של 10,000 mAh והיא יכולה להטעין מספר מכשירים בו זמנית בהספק מצטבר של עד 30 וואט, אחד באמצעות חיבור Qi אלחוטי ועוד שניים באמצעות חיבורי USB-C.
  • קלט: משפחת Lenovo Go מאפשרת סביבות עבודה דינמיות ומציעה עיצובים ארגונומיים להשגת יעילות מרבית. אחרי ההכרזה על Lenovo Go Wireless Multi-Device Mouse, מכריזה היום לנובו על ארבעה אביזרי קלט נוספים. Lenovo Go USB-C Wireless Mouse מספק פונקציונליות חיונית כפתרון קל משקל וידידותי למי שנמצא בדרכים. הסוללה הנטענת מציעה עד שלושה חודשי עבודה עם חיישן אופטי כחול מדויק המסוגל לעבוד כמעט על כל משטח. כפתור ניתן לתכנות ורגישות DPI ניתנת לקביעה מעניקים למשתמשים שליטה טובה יותר. כדי למנוע כאב, Lenovo Go Wireless Vertical Mouse מציע זווית משופרת, עם תנוחת 'לחיצת יד' טבעית המפחיתה את הלחץ על מפרק כף היד ואת המתח על הזרוע. העכבר מיוצר עם שעם מצופה UV נוח, והוא גם קל לניגוב ולניקוי. העכבר האופטי הזה יכול להתחבר באופן אלחוטי והוא מספק דיוק הצבעה ברמה של עד 2,400dpi ושישה כפתורים ניתנים לתכנות ולהתאמה אישית. Lenovo Go Wireless Split Keyboard תוכננה מאותו מקום של הגנה על המפרקים, והיא מגיעה עם מקשים שמעניקים תחושת הקלדה טבעית יותר ומציעים הטיה נגטיבית להפחתת הלחץ על פרק כף היד. כמו העכבר הארגונומי, משענת כף היד מיוצרת משעם עם ציפוי UV. ניתן להשיג גם את Lenovo Go Wireless Numeric Keypad, לוח מקלדת נומרית ניידת ואלחוטית, שמציעה פתרון מושלם למי שמרבה להקליד מספרים.
  • אודיו: Lenovo Go Wired Speakerphone, שעובד עם Microsoft Teams, משחרר את האוזניים מלבישת אוזניות ממושכת, אולם סביבות משרדיות פתוחות, עבודה במקומות ציבוריים וחיי משפחה שמלהטטים ברחבי הבית אינם מותאמים לשימוש ברמקולים. מכיוון שכך, משפחת Lenovo Go כוללת גם מבחר דגמי אוזניות העונים על צרכי שמע שונים לשיחות ועידה ווידאו. Lenovo Go Wired ANC Headset ו- Wireless ANC Headset מספקות חוויית שמע יוצאת מן הכלל בשתי חבילות שונות: האחת מתחברת באמצעות USB Type-C או Type-A, והשנייה אלחוטית עם קישוריות Bluetooth כפולה המאפשרת צימוד בו זמני לשני מכשירים, וחיבור קל באמצעות Swift Pair ב-Windows 10. את האוזניות האלחוטיות ניתן לחבר גם באמצעות חיבור USB Type-C שיאפשר להטעין אותן במקביל. שתי האוזניות עובדות עם Microsoft Teams ומציעות יכולת ביטול רעשים פעילה מתקדמת וחוויית שמע הניתנת להתאמה באמצעות תוכנה. Lenovo Go ANC In-ear Headphones מביאות את אותה חוויית שמע איכותית, עם ביטול רעשים, בחבילה ניידת מאוד לתוך האוזן, אך המשתמשים יכולים לעבור למצב 'העברת שמע' בלחיצת כפתור כדי לשמוע את הסביבה בכל זאת. הן תוכננו לעבוד באופן אוניברסלי עם כל מכשיר עם חיבור USB Type-C, הן כוללות כפתורים מובנים לתפעול מהיר, ושלושה גדלים של מתאמי סיליקון הכלולים בחבילה.

ניהול הגדרות אישיות יכול לעיתים להיות מטלה בפני עצמה, במיוחד אם נדרשת פתיחה של מספר יישומים כדי להתאים קריטריונים שונים. תוכנת Lenovo Go Central עוזרת למשתמשים לנהל ולשלוט באביזרים תואמים מיישום יחיד. התאמת הגדרות העכבר או ניהול תצורות שמע לאוזניות מבוצעים בקלות באמצעות הממשק האינטואיטיבי. נהיגה למרחקים ארוכים או רק בין הבית למשרד יכולה להיות חוויה מתסכלת עם אביזרים שנדרשים לעיתים קרובות. הכנסת טלפון, אוזניות, עכבר וסוללה ניידת לתיק נשיאה יחד עם מחשב נייד עלולה לגרום נזק כמו מסכים שרוטים, כבלים שנקראים או כפתורים שבורים. אחסון האביזרים החיוניים בתיק נשיאה מהודר כמו Lenovo Go Tech Accessories Organizer, מגן עליהם באמצעות תאים מעוצבים ומרופדים שמוגנים ורוכסנים בפני התזת מים. עם תאים ייעודיים לעכבר, סוללה ניידת, אוזניות וכבל חשמל, התיק כולל גם מקום לטלפון ולעטים, כך שניתן להניח כל דבר במקום שקל להגיע אליו.

לידור צרויה
עם מספר שנים של עבודה וניסיון בתחום ה-New Media והטכנולוגיה, לידור החליט להקים את Tech-IL בשנת 2018 עם מטרה ברורה – להיות שם דבר בתחום הטכנולוגיה. עם ניסיון וידע רב בניהול דיגיטל, עריכה, וטכנולוגיה, לידור מביא מוטיבציה ורצון לשים תוכן איכותי וטוב בחזית המדיה ע"י סיקורים, חדשות, וסרטונים בערוץ היוטיוב.
דילוג לתוכן