fbpx

חברת HP חושפת שורה של מוצרים חדשים לגיימרים

OMEN 25i Gaming Monitor Lifestyle Image

HP משיקה את החומרות ותוכנות המשחקים העדכניות ביותר שלה, המיועדות לגיימרים של ימינו: עם OMEN 16 ו-OMEN 17 העוצמתיים; צג המשחקים הבהיר הניתן להתאמה אישית: Omen 25i; ומשחקים רבי-משתתפים בגרסת הבטא: OMEN Oasis המשולבת ב-OMEN Gaming Hub. החברה גם משיקה לראשונה את Victusשל HP – הדור הבא של מחשבי הגיימינג למיינסטרים, עם מחשב נייד בגודל 16 אינץ'.

זירת הגיימינג ממשיכה להיות הדרך לבידור ולשמירה על קשר עם חברים. שניים מתוך שלושה אנשים משקיעים יותר זמן בצפייה בסרטונים ובגיימינג מאשר לפני מגפת הקורונה, כשאחד מכל ארבעה גיימרים משקיע שלוש עד ארבע שעות יותר מבעבר וכמעט אחד מכל חמישה משקיע שש עד עשר שעות יותר מדי שבוע. פורטפוליו הגיימרים חדשני של HP מיועד לגיימרים ותיקים, וגם לאלו שבתחילת דרכם, ומעוניינים להיות מחוברים, מקושרים, מבודרים ומעודכנים במשחקים המועדפים עליהם.

מתוכנן ומעוצב לקידמה

גיימרים מנוסים מחפשים את הפיתוחים האחרונים בתחום החומרה והתוכנה, שמאפשרים להם לחוות את הכותרים של ימינו בעוצמה מקסימלית. התוספות האחרונות לליין של OMEN מתמקדות באספקת חוויות חדשות, שדוחפות הרבה מעבר למצופה, כדי לשמור על גיימרים מחוברים, מבודרים ונרגשים לקראת מה שצופן העתיד.

OMEN 16 עושה את הופעת הבכורה שלו:

 • ביצועים מהשורה הראשונה: התנסות בגרפיקה מדהימה, שמביאה לחיים את המשחקים האחרונים עם לפטופ GPU 8 GB מבוסס NVIDIA® GeForce® RTX™ 3070 או מבוסס ארכיטקטורה גרפיתAMD RDNA™ . הרצת התכנים הכי כבדיפ עם מעבדים ניידים Intel® Core™ i7-11800H או 8-core AMD Ryzen™ 9 5900HX. שימוש במהירות באפליקציות רבות עם עד32GB DDR4 3200 MHz ומשחקים מקבילם גישה אולטרה-מהירה לקבצים קריטיים עם עד 1TB PCIe Gen 4×4 SSD או עד שני 1TB PCIe SSD התומכים ב-Raid 0.
 • משבי אנרגיה: החידושים של HP בעיצוב הפנימי ממשיכים לדחוף את הגבולות, להבים דקים פי 2.5, קפיצה של 200% בסבב הלהבים בהשוואה ל-OMEN 15, כך שזרימת האוויר והקירור מוגברת ועומדת בדרישות הגבוהות. במקביל, זמני המשחק נמשכים זמן רב יותר מבעבר בזכות קיבולת סוללה מוגברת מ-5Whr ל-83Whr למשך חיי סוללה של עד 9 שעות.

OMEN 17 מגיע בצורתו המתקדמת ביותר עד כה עם:

 • גיימינג ברמת הדסקטופ: מחשב נייד GPU 16 GB מבוסס NVIDIA® GeForce® RTX™ 3080 עם TGP מקסימלי של עד 165 וולט ומעבד של עד Intel® Core™ i9-11900H. ריבוי משימות בין משחקים, דפדפנים או אפליקציות עם זיכרון32GB DDR4 3200 MHz , כך שניתן לשחק מהר וקשוח יותר עם עדTB PCIe Gen 4×4 SSD או עד שני 1TB PCIe SSD התומכים ב-Raid 0.
 • להבי קירור (Chill Blades): משחק קריר ונוח יותר בעת דפדוף בין המשחקים העדכניים ביותר הודות לתוספת של 24 להבים נוספים, דקים ב-17% ועם פתח אוורור הגדול יותר ב-14%, שתורמים להפחתה של 5 מעלות צלזיוס ממשטח המקלדת, בהשוואה לדור הקודם, ושומרים על כפות ידי הגיימרים בתחושה נעימה.

תכונות מארזי המחשבים הניידים OMEN 16 ו-OMEN 17:

 • חזות סוחפת: חווית משחק הזורמת בקצב מהיר ובצורה חלקה על פני פאנל עם עד QHD 165Hz IPS וזמן תגובה של 3 מילי-שניות ו-100% sRGB. לראשונה במחשבים ניידים OMEN, חווית אור כחול עמום ומדויק עם תצוגת Eyesafe® המאושרת על ידי TÜVRheinlan, ומבטיחה לשמור על רעננות העיניים במהלך חוויות משחק ממושכות. הוויזואליות הבהירה עוברת גם למקלדת עם תאורת RGB תוך שילוב שלOmen Gaming Hub Light Studio, כדי להשיג מראה שעומד בקנה אחד עם כל מערכות הגיימינג.
 • קידמה תרמית: קירור יעיל נעשה פשוט הודות לטכנולוגיית קירור עם כוח דינמי, בקרת הביצועים שלOMEN Gaming Hub וניהול החלקים הפנימיים של Undervolting – המפעילים באופן יעיל כותרים ומשחקים כבדי משאבים.
 • הרחבה, תוחלת חיים, מהירות: גישה מהירה ופשוטה עם לוח יחיד ל-SSD ול-RAM באמצעות ברגי ראש פיליפס בבסיס שני המחשבים הניידים, שמאפשרת את הרחבת החומרה לפעולה פשוטה. משחק מקוון אינו מפספס פעימה עם Wi-Fi 6E20 ויציאת Thunderbolt 421x מובנית – המאפשרת פורט ישיר ואוניברסלי -לקישוריות ללא טרחה. זיכרון H20 אופציונלי שלIntel® Optane™ עם אחסון מוצק מציע חווית מחשוב אישית, ברמת ביצועים חדשה ואפשרויות קיבולת אחסון גדולות עבור גיימרים.
 • משחקים אקולוגיים יותר: HP מרחיבה את מובילותה ומציעה פורטפוליו של מחשבי PC הירוקים ביותר בעולם, תוך עיצוב מחשבי OMEN באופן הבר-קיימא ביותר ביותר עד כה, מוסמכי Energy Star וחתומי EPEAT Silver. שני המחשבים הניידים משתמשים באלומיניום ממוחזר למשטח המקלדת, תיבות רמקולים המשלבות פלסטיק ממוחזר ושאריות פלסטיק מן האוקינוסים, כולל מקשי מקלדת המופקים מפלסטיק ממוחזר. מארזי המחשבים הניידים וכריות הסיבים – מקורם ב-100% חומר בר-קיימא ממוחזר.

OMEN 17 Laptop - 3

לכל מסע יש התחלה

לכל גיימר סיפור מקור משמעותי, שמסביר את כניסתו/ה לעולם משחקי המחשב. ה- Victusשל HP נוצר כדי להציג לגיימרים חווית משחק נגישה, אך מצוינת, שנבנתה על-פי הדנ"א שלOMEN . בתור האח הצעיר למותג OMEN המוכר והוותיק, ה- Victusשואף לסייע לכל אחת ואחד ומכל רקע לגלות איזה סוג גיימר הוא/היא.

כמותג הבכור בקו ה-Victus, ה-Victus של HP 16 מגיע עם עיצוב לייפסטיילי מובהק, הכולל שלוש אפשרויות צבע מדהימות: כסף נציץ, כחול ביצועי או לבן קרמי, כולם עם מקלדת הנהנית מתאורה אחורית והגופן הבלתי נשכח שנמצא בהתקני OMEN. תכונות אחרות כוללות:

 • קומפקטי בעוצמה: התצוגה בגודל 16 אינץ' כוללת אפשרויות QHD של עד 165 הרץ ואור כחול נמוךEyesafe® המתאים היטב לעיצוב, שמתגאה בטביעת רגל של כמעט 15 אינץ' לניידות יומיומית. הפיקסלים נעים מהר בעבר בזכות גרפיקה המופעלת באמצעות מחשב נייד GPU 6 GB מבוססNVIDIA® GeForce® RTX™ 3060 וכן AMD Radeon RX 5500M. מהירות הברק וחווית משחק אולטרה-זריזה עם מעבדים ניידים של עד Intel® Core™ i7-11800Hאו 8-core AMD Ryzen™ 7 5800H יחד עם זיכרון של עד32 GB DDR4 3200 MHz.
 • כונני קירור(Chill Drives) : פתחי אוורור רחבים אחוריים מוסיפים שכבה חזותית נוספת ליעילות התרמית המשופרת, המתעצמת בזרימת אוויר בחמישה כיוונים ועיצוב של ארבעה צינורי חימום שמסייעים לשמור על הדברים קרירים כאשר הפעולה מתחממת. עם SSD יחיד ואחסון של עדGen4 1TB PCI או SSD כפול התומך באפשרויות אחסוןRAID 0 , כמו גם זיכרון אופציונלי ל– Intel® Optane™ משחקים ופעילויות אחרות מהירים מתמיד.
 • שליטה אולטימטיבית: מגיע עם OMEN Gaming Hub שהותקן מראש, בכדי לנצל את התכונות הפנימיות החזקות, כמו Undervolting, מצב ביצועים, מאיץ רשת וחיוניות מערכת – המסייעים למשחקים להתנהל באופן חלק, תוך נגישות לתכונות אחרות, כגון Coaching, Rewards וכן OMEN Oasis בגרסת בטא, כדי להעצים חוויות משחק בדרכים חדשות ומרתקות.

ה-Victus של HP 16 בנוי באופן בר-קיימא עם פלסטיק ממוחזר שנמצא באוקיינוסים, המשמש לבניית מעטפת הרמקולים, הבסיס התחתון של התושבת, מארזים חיצוניים וכריות סיבים, כולם 100% ממקור בר-קיימא ממוחזר.

נבנה לחוויה מושלמת

צג המשחקים OMEN 25i עושה גלים כצג המשחקים האישי הראשון אי-פעם שמציג HP Eye Ease עם אישור Eyesafe® – להפחתת כאבי העיניים בזמן המשחק. פתרון תאורה כחול עמום זה מובנה ישירות בתצוגה. אין צורך להתאים הגדרות או לדאוג כי חוויית הצבע נפגעת, הודות להפחתה של 30% באור כחול בהשוואה לתצוגת LCD רגילה. צג זה תוכנן עם שלל תכונות חדשניות, כולל:

 • חזות מדהימה: אקשן חד וברור מתפוצץ מחוץ למסך בקצב רענון של 165 הרץ וזמן תגובה של 1 מילי-שנייה ואובר-דרייב, בעוד טכנולוגיית AMD FreeSync™ Premium Pro ותאימות NVIDIA® G-SYNC® מניבות חביון נמוך עם קצב רענון אדפטיבי רחב טווחים, ללא קריעת מסך ללא קשר לאיכות ה-GPU. היו עדים לחוויה מלאת חיים, תוססת וצבעונית יותר מאי-פעם הודות לטכנולוגיית פאנלי IPS עם VESA DisplayHDR 400, DCI-P3 90%, בהירות של 400 ניטים וצבע אמיתי של 8 ביטים.
 • תוכנה מהדור הבא: Shadow Vision יוצר סנסציה ב-OMEN Gaming Hub ומשפר את פרטי התמונה בצינוק האפל ביותר של המשחק. ה-Edge Precision מתקן תמונות כהות בזוויות חלקות וחדשות במשחק, בעוד שהכוונת הדינמית (Crosshair) ניתנת להתאמה אישית – ומאפשרת לגיימרים לצלוף ולפגוע בכל המטרות. בואו לחוות את המשחק הראשון בעולם ביישום Remastered Mode – המחדש משחקי מחשב ישנים מתקופת בית הספר וניתן אף לחבר קונסולה באמצעות HDMI כדי לחוות את הפיתרון המשולב בצג, שמיישם מסנני שיפור על משחקים ברזולוציה נמוכה יותר, כך שתוכלו לחוות קלאסיקות כפי שלא היה מעולם.
טוני מלינקוביץ'
טוני הוא העורך הראשי שלנו כאן באתר, עם ידע רחב בחומרה ומקורות מהירים, טוני הוא גם הכתב המהיר ביותר שלנו, בנוסף לכתבות המעולות של טוני הוא גם אחראי על רוב הביקורות שלנו באתר וגם על המלל וחוות הדעת על חלק מסיקורי הוידאו שלנו.
דילוג לתוכן