fbpx

ג'וניפר נטוורקס מכריזה על הקמת פעילות ה-SASE שלה בעזרת השקת מנהל אבטחה בענן Security Director Cloud

Engineer in the server room close-up

ג'וניפר נטוורקס (Juniper Networks), המובילה ברשתות מאובטחות מונעות בינה מלאכותית פרסמה היום כי החברה ממשיכה להשקיע בשוק ה- SASE (Secure Access Service Edge) בהשקת Juniper® Security Director Cloud (מנהל אבטחה בענן) המבזר את שירותי הקישוריות והאבטחה לאתרים, משתמשים ויישומים, כמו גם אחראי על ניהול מעבר לקוחות ל- SASE.

טכנולוגיות משבשות, (Technology disruptors) כמו 5G והגידול בעבודה מרחוק, משנות את האופן בו ארגונים עושים עסקים ומתכננים את הרשתות שלהם. לקוחות קצה, כמו גם ספקי ענן ושירותים, עוברים מארכיטקטורות ממורכזות נתונים לארכיטקטורת SASE מבוזרת, המקרבת את השירותים למשתמשי הקצה בכל העולם.

מנהל אבטחה בענן של ג'וניפר מגשר בין התקנות האבטחה הנוכחיות של ארגונים לבין פריסות SASE עתידיות בעזרת מתן שירותי אבטחה המנוהלים מכל מקום, במערכת המחשוב באתר הלקוח ובענן. היתרונות כוללים:

  • ניהול מונחה ניסיון כדי לאפשר טרנספורמציה ברשת. מנהל אבטחה בענן מספק חוויית ניהול המפחיתה את התקורה הטבועה בשינוי הארכיטקטורה ואספקת אבטחה מבוזרת. השירות כולל פיקוח ללא מגע ואשפי תצורה אינטואיטיביים לקישוריות מאובטחת, אבטחת תוכן ומניעת איומים מתקדמת הן למדיניות אבטחה מקומית והן למדיניות אבטחה בענן. בנוסף, סנכרון רב כיווני בין ניהול ענן וניהול מקומי לפיירוולים בודדים מספק חוויית ניהול מגובשת התומכת במעבר חלק ובטוח לארכיטקטורה של SASE.
  • מדיניות מאוחדת בכל שירותי האבטחה הפיזית, הווירטואלית ומבוססת הענן. לקוחות יכולים ליצור מדיניות אבטחה – כולל גישה מבוססת משתמשים ויישומים, IPS, אנטי תוכנות זדוניות (malware) ומדיניות אבטחת אתרים – העוקבת אחר משתמשים, מכשירים או יישומים בזמן שהם עוברים למיקומים חדשים ומיישמות אותם באופן אוטומטי. בניית מדיניות מאוחדת זו על פני כלי אבטחה מסורתיים ואלו המועברים לענן, ממזערת את התקורה התפעולית הנדרשת על מנת לשחזר מדיניות מפלטפורמה אחת לאחרת ומקטינה ווקטורי התקפה שעלולים להיווצר על ידי טעות אנוש.
  • יעילות אבטחה מאומתת. ג'וניפר מספקת הגנה מפני מתקפות סייבר שאומתה על ידי בדיקות אובייקטיביות של צד שלישי והוכחה כיעילה ביותר מ- 99% כנגד פריצות רשת ויישומים, תוכנות זדוניות חדשות, רשתות בוטים ב- IoT וטכניקות תקיפה אחרות הממוקדות בקצה ובמרכז הנתונים. הבדיקות של org הראו כי לג'וניפר דירוג יעילות האבטחה הגבוה ביותר של 99.5% בהשוואה לספקי אבטחה מובילים עבור פירוולים של ארגונים, ויעילות של 100% עם אפס False Positives (טעות מסוג I) במבחן Advanced Threat Defense שנערך על ידי מעבדות ICSA Labs ברבעון הרביעי של שנת 2021. מנהל האבטחה בענן מאפשר את החלת המדיניות הנתמכת בטכנולוגיות אלה של ג'וניפר, המוכחות כמונעות איומים, ומבטיחות גישה מהירה ליישומים ואכיפת אבטחה עקבית.
  • שקיפות של התנהגויות איומים ברשת כולה עם תובנות ניהול אבטחה. מנהל אבטחה בענן מספק מבט אחוד על התקפות אבטחה ברחבי הרשת על ידי איסוף מידע על איומים – כולל זיהוי ממוצרי ספקים אחרים – והצגתו לאורך ציר זמן של התקפה, ומאפשר בנוסף הפעלת חסימה בנגיעה אחת כדי לטפל במהירות בפערים בהגנה.

"ג'וניפר מובילה את המעבר לשוק ה- SASE עם חוויית ניהול נהדרת ומעמידה את לקוחותינו וצוותיהם בראש סדר העדיפויות", אמרה סמנתה מדריד, סגנית נשיא ג'וניפר והאחראית על תחום אבטחת המידע בחברה. "עם ההכרזה על Security Director Cloud (מנהל אבטחה בענן), אנו ללקוחות את המעבר ההדרגתי לארכיטקטורה של SASE על ידי ניהול שירותי הרשת והאבטחה מהענן לאתרי הקצה, עבור משתמשים ויישומים ברחבי העולם. מנהל אבטחה בענן הוא כמו 'iCloud' עבור צוות מפעילי האבטחה, ומספק את אסטרטגיית ה- 'ביחד' המאפשרת ללקוחותינו הארגוניים, ספקי הענן וספקי השירותים לשדרג את הרשתות שלהם לארכיטקטורת SASE בצורה חלקה ובטוחה".

כספקית אבטחה, ג'וניפר צברה תאוצה בשוק עם שורה של פרסים על צמיחתה, כולל ההכרה כחברה המועדפת על ידי הלקוחות במסגרת סקר "Voice of the Customer" שערכו Gartner Peer Insights באפריל 2021 עבור פיירוולים לרשתות, ועל ידי CRN כאחת מ-20 החברות המובילות המספקות את אבטחת הרשת הכי מתקדמת זו השנה השנייה ברציפות.

בנוסף, ג'וניפר חוותה צמיחה דו-ספרתית בהכנסות מאבטחה ברבעון הראשון של שנת 2021 בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד, כולל צמיחה בכל תחומי השוק והלקוחות. נתונים אלו מציבים את ג'וניפר בעמדה ייחודית המאפשרת לה לתמוך בלקוחות כאשר הם משדרגים את הרשתות שלהם ומיישמים ארכיטקטורת SASE. עם ההכרזה על מנהל האבטחה בענן, והרכישה של חברת 128 Technology ומוצר הדגל שלה Session Smart SD-WAN, ג'וניפר נטוורקס מובילה את השוק בהצלחה בהמרת רשתות ואבטחה, תוך התאמה לאסטרטגיית Connected Security שלה, ותומכת ביעילות הן בעבודה בענן והן בעבודה באתרי הלקוח, תוך הבטחת חווית התפעול הטובה ביותר האפשרית לכולם.

טוני מלינקוביץ'
טוני הוא העורך הראשי שלנו כאן באתר, עם ידע רחב בחומרה ומקורות מהירים, טוני הוא גם הכתב המהיר ביותר שלנו, בנוסף לכתבות המעולות של טוני הוא גם אחראי על רוב הביקורות שלנו באתר וגם על המלל וחוות הדעת על חלק מסיקורי הוידאו שלנו.
דילוג לתוכן