fbpx

חברת HP משיקה את ה-EliteOne 800 G8

HP EliteOne 800 G8 All-in-One PC_Lifestyle 1
קרדיטL יח"צ

חברת HP משיקה את EliteOne 800 G8, מחשב All-in-One (AiO) לשיתוף פעולה נוח יותר וקישוריות המעניקה משמעות לסביבות עבודה היברידיות. במקביל הכריזה HP גם על מחשבים שולחניים מסחריים חדשים.

אנשים מחפשים קשר אישי, בין אם בקשר עין, שפת גוף או צליל ברור וחד. כעת, כש-32% מעובדי המשרדים צפויים להמשיך לעבוד מהבית בעתיד הנראה לעין ו-26% יחלקו את זמנם בין הבית למשרד, טכנולוגיה המסייעת בגישור על המרחק הפיזי בין חברי הצוות והעמיתים לעבודה היא קריטית.

"המגיפה העניקה לנו נקודת מבט חדשה לא רק על חשיבות המחשב האישי, אלא גם תובנות לגבי האופן שבו אנו עובדים ביחד, נשארים מחוברים ומשפרים את אופן העבודה שלנו בבית ובמשרד," אמר אנדי רודס, מנהל המערכות המסחריות ופתרונות התצוגה ב-HP. "קו מוצרי הדסקטופ המשובח שלנו מאפשר חוויה אותנטית ומשמעותית של שיתוף פעולה ופרודוקטיביות אופטימלית בסביבות העבודה החדשות."

HP EliteOne 800 G8 All-in-One זמין עם צג של "23.8 או "27, מצויד במצלמת פופ-אפ מובנית נשלפת ומאפשר למשתמשים להופיע על המסך בדרך טבעית יותר כאשר פגישות פיזיות אינן אפשריות. עם מעבד 11th Gen Intel® Core™, הוא מסוגל להתמודד עם פרויקטים עתידי משאבים ובפגישות וירטואליות כך שהמשתמשים יכולים לבצע מספר משימות ולעסוק בפרויקטים יצירתיים משותפים במהירות ובאמינות. במקביל, חבילת האבטחה של HP מבטיחה שנתוני המשתמש מוגנים ומאובטחים. כמחשב שתוכנן מתוך מחשבה על שיתוף פעולה, EliteOne 800 AiO מאפשר:

 • לראות היטב ולהיראות במיטבכם. יצירת קשרים אישיים בעולם וירטואלי מתחילה בקשר עין. מצלמת 5 פיקסל דואלית (אופציונלית) מבטיחה שתמונת המשתמש תהיה ברורה. מעקב פנים חכם עוקב וממסגר את תנועות המשתמשים כדי שיוכלו לקום מהשולחן, להסתובב ולהתמתח במהלך שיחות וירטואליות. המצלמה לא רק עוקבת אחר המשתמש אלא גם מבטיחה שהוא או היא ייראו במיטבם עם שדה ראייה רחב יותר של מצלמת האינטרנט הנשלפת הודות לזווית מחמיאה יותר במקביל למרחב תנועה במהלך שיחות. זיהוי סביבה אוטומטי מתאים את התאורה כדי לספק וידיאו אופטימלי כדי שהמשתמשים ייראו מצוין בכל שעה ביום.
 • לשמוע ולהישמע באופן צלול ובהיר. צמצמו רעשי רקע עם מאפייני אודיו מעולים: פילטרים מבוססי AI לצמצום רעשים מסננים לא רק את הרעשים היוצאים אלא גם את הרעשים הנכנסים. זהו ה-PC הראשון של HP המעניק את החוויה המשופרת הזאת ומסוגל לסנן 350 מיליון סוגי קולות ורעשים. HP Dynamic Voice Leveling מתאים אוטומטית את עוצמת הקול לרמה עקבית בכל מרחק מהמיקרופון. HP Sound Calibration מכוונן את איכות האודיו לחוויית קול אופפת, ו-HP Dynamic Audio משתמש בטכנולוגיה מבוססת AI כדי להתאים את האודיו לדיבור, מוזיקה וסרטים תוך דיכוי רעשי הרקע.
 • להשיג את ביצועי העבודה הטובים ביותר. המשתמשים יכולים לטייב את אופן העבודה שלהם במרחב משותף. HP Run Quiet Design מכוונן את מאווררי המערבת לפעולת קירור חרישית המצמצמת הסחות דעת למשתמשים ולסובבים אותם. דרייברים HP Modern Standby מספקים חוויית עבודה נוחה ויעילה עם הורדת מיילים, קבלת אירועי רשת וביצוע עדכונים חשובים אחרים בזמן שה-PC ישן ומחובר לרשת. בנוסף, HP Presence Aware מסייע באבטחת הנתונים עם נעילת המחשב כאשר המשתמשים לא לצדו והזנקתו לפעולה עם חזרתם.
 • העצמת צוותי המחשוב לתמיכה משופרת. צוותי ה-IT נהנים מפתרונות המפשטים את הפריסה, האבטחה והניהול של מצבת המחשבים בארגון. HP Manageability Integration Kit מסייעת בקיצור משך הזמן הנדרש להגדרת מחשבים ומאפשרת לצוותי המחשוב לנהל טוב יותר את המחשבים המותקנים. HP Patch Assistant מאפשר להגדיר עדכוני תכנה אוטומטיים לפי לוח זמנים שנקבע על-ידי IT, ללא תלות במשתמשי הקצה.

כאחד המחשבים האישיים המתחשבים ביותר בסביבה, ה-HP EliteOne 800 G8 All-in-One מיוצר באופן אחראי מפסולת פלסטיק שנאספה לפני שהגיעה למימי הים בתושבת הרמקולים ומסופק באריזה שעוצבה כולה מתאית ממוחזרת. הוא מחזיק בהסמכת ENERGY STAR® ונושא את תו EPEAT® המוענק למכשירים אלקטרוניים מתחשבים יותר בסביבה ב-19 מדינות.

מדי יום, המחשבים מסדרת HP EliteDesk 800 G8 ממלאים את הדרישות הרב-משימתיות של יום העבודה במגוון גדלים. כל אחד מהדגמים ניתן להגדרה ולהרחבה בקלות על-ידי צוותי ה-IT כדי לחסוך זמן ולהשיג סטנדרטיזציה של צי המחשבים לסוגי משתמשים שונים על מנת לייעל את ניהול נקודות הקצה.

 • דגםHP EliteDesk 800 G8 Desktop Mini Business PC  מספק ביצועים גדולים ויכולת הסתגלות לחללים קטנים ולכן אידיאלי לעובדים המנווטים בין בית למשרד. הוא עוצמתי מספיק לעבודת הכרוכות גם בביצוע פרויקטים יצירתיים והינו ה-PC העסקי האולטרה-קטן (USFF) החזק בעולם.
 • דגםHP EliteDesk 800 G8 Small Form Factor Business PC  מספק גמישות ויכולת שדרוג אולטימטיביות ובכך מקל על צוותי ה-IT והנו אידיאלי לשילוב עבודה בבית ובמשרד, כמו גם לעובדי הקו הראשון והשני במשרד.
 • דגםHP EliteDesk 800 G8 Tower Business PC  מציע את המרב בביצועים גבוהים ועמידה בתביעות גרפיות גבוהות במקביל ליכולת הרחבה אולטימטיבית. זהו הדגם האידיאלי למשתמשים כבדים הזקוקים ל-PC שולחני רובסטי. זהו מחשב ה-tower העסקי המציע את הביצועים ויכולת ההרחבה הטובים בעולם.

מחיר וזמינות

 • HP EliteOne 800 G8 All-in-One PC צפוי להיות זמין במדינות נבחרות בחודש מאי.
 • HP EliteDesk 800 G8 Desktop Mini Business PC צפוי להיות זמין בחודש מאי.
 • HP EliteDesk 800 G8 Small Form Factor Business PC צפוי להיות זמין במדינות נבחרות בחודש מאי.
 • HP EliteDesk 800 G8 Tower Business PC צפוי להיות זמין במדינות נבחרות בחודש מאי.
טוני מלינקוביץ'
טוני הוא העורך הראשי שלנו כאן באתר, עם ידע רחב בחומרה ומקורות מהירים, טוני הוא גם הכתב המהיר ביותר שלנו, בנוסף לכתבות המעולות של טוני הוא גם אחראי על רוב הביקורות שלנו באתר וגם על המלל וחוות הדעת על חלק מסיקורי הוידאו שלנו.
דילוג לתוכן