fbpx

חברת ComBtas מרחיבה את השימוש בענן אורקל כדי לתמוך בצמיחת החברה

חברת הפינטק הישראלית קומביטס (ComBtas), המובילה בתחום ניהול נסיעות והוצאות לחברות בארץ ובחו"ל, מעבירה לענן אורקל (OCI) את פעילות אפליקציית cExpense, פתרון חדשני ומשודרג לניהול הוצאות עובדים.

ענן אורקל יאפשר לקומביטס לשלב דאטה מהלקוחות בפלטפורמה מאובטחת אחת, להוסיף פיצ'רים חדשים ולגדול באופן סקלאבילי ככל שאימוץ המערכת יגדל. הפתרון כולל סריקת חשבוניות מהנייד ואספקת דו"ח הוצאות, paperless.

בכך, מרחיבה קומביטס את פעילותה בענן אורקל. המעבר מספקיות ענן אחרות מתבצע לאור הביצועים הטובים והיעילות שחווה קומביטס עם הפתרון הראשון שלה, לניהול ההוצאות והנסיעות העסקיות לארגונים, שכבר רץ על ענן אורקל.

קומביטס, ספקית מובילה של תוכנות לניהול הוצאות נסיעה עסקיות, הוקמה לפני 14 שנה ומנהלת חברה בת בפיליפינים (שפעילותה כבר נמצאת על ענן אורקל). בין לקוחותיה חברות וארגונים ממשלתיים מהגדולים במשק הישראלי ובעולם, בהם: ממשלת ישראל, אלביט, התעשייה האווירית, פלייטיקה, מובילאי, WIX ועוד.

עד פרוץ הקורונה שלטה קומביטס בשוק המערכות לניהול הנסיעות וההוצאות העסקיות, עם היקפים של עשרות אלפי נסיעות בחודש שנוהלו דרך מערכת TAS שפיתחה החברה. בחברה מתכננים להשיק בחודשים הקרובים פתרונות טכנולוגיים נוספים שגם הם יפעלו על ענן אורקל – בהם אפליקציה לניהול אישורים בארגוןcApprove , ומערכת לניהול הוצאות ספקים, אשר תאפשר גם היא לעבור לתקן paperless.

עם הפתרון החדש, נותנת קומביטס מענה טכנולוגי רלוונטי לחברות וארגונים בתקופה שבה כמות הנסיעות לחו"ל אמנם צומצמה, אולם המשק עבר לעבוד מרחוק ויש צורך בעוד ועוד טכנולוגיות paperless. בין החברות שכבר משתמשות בפתרון החדש RADWARE,דלתא, סודה סטרים, איירון סורס, Wix, אבן קיסר, אלוט, סייברביט, DHL ועוד.

ארגונים רבים עדיין מבצעים כיום באופן ידני את תהליך איסוף ורישום החשבוניות בגין הוצאות עסקיות של עובדיהם, כשהם מקלידים את ההוצאות לטבלאות אקסל בתהליך מסורבל ומיושן. אפליקציית cExpense החדשה לניהול הוצאות עובדים, שקיבלה תאוצה מהמעבר לעבודה מרחוק בקורונה, מקלה מאוד על התהליך: העובד מצלם את החשבונית באמצעות מנגנון OCR מתקדם והיא עוברת סבב אישורים אלקטרוני אצל המנהל הישיר שלו והנהלת החשבונות, שיכולים לאשר את כל ההוצאות גם בסמארטפון.

לאחר מכן העובד והחברה לא צריכים לשמור פיזית את החשבונית. האפליקציה נותנת מענה גם לתקנות מס הכנסה, שכבר כלולות בתהליך ובסופו של דבר המערכת נותנת פקודה למערכות הכספים של הארגון לשלם לעובד את היתרה חזרה. המנהל גם מקבל התראות לגבי חריגות וכך חוסך זמן וכסף רבים לארגון.

לדברי איל לוין, CTO  ComBtas, "המעבר לענן של אורקל איפשר לנו לשפר את ביצועי המערכת וזאת תוך כדי התייעלות משמעותית. הסביבה החדשה מאפשרת לנו גמישות גבוהה, ועמידה בכל דרישות האבטחה המחמירות".

"cExpense היא מערכת חדשנית אשר מתכתבת עם הצרכים של ארגונים הן בתקופת הקורונה והן בשגרה", מוסיף אוהד, מנהל מכירות ענן, אורקל ישראל, "מדובר במערכת שנותנת ערך רב לארגון ולעובדים, אשר יכולים להשתמש במערכת ובכך לחסוך זמן ולקבל את החזר הוצאות מהר יותר. ההתרחבות של קומביטס והעברת סביבות נוספות לענן אורקל, מהווה הבעת אמון בביצועים של OCI וביכולת שלו לתמוך בטכנולוגיות חדשות, שמסייעות לארגונים ועובדים בכל העולם לבצע את הטרנספורמציה הדיגיטלית הדרושה".

טוני מלינקוביץ'
טוני הוא העורך הראשי שלנו כאן באתר, עם ידע רחב בחומרה ומקורות מהירים, טוני הוא גם הכתב המהיר ביותר שלנו, בנוסף לכתבות המעולות של טוני הוא גם אחראי על רוב הביקורות שלנו באתר וגם על המלל וחוות הדעת על חלק מסיקורי הוידאו שלנו.
דילוג לתוכן