fbpx

מיקרוסופט העולמית מכריזה על שורה של שירותים בתחום החינוך

microsoft ed tech main image
קרדיט: מיקרוסופט

מיקרוסופט מכריזה על סדרה של שירותים חדשניים, ללא תשלום, שיסייעו לתלמידים ללמוד בשיטה יעילה ונוחה, באופן מקוון ומרחוק. המערכות החדשניות צפויות להיכנס כבר בשנת הלימודים הבאה ולשמש את התלמידים והמורים כאחד

על פי סקר YouGov של מיקרוסופט העולמית עולים הנתונים הבאים:

  • 83% מהמחנכים מרגישים שלמידה לא מוגבלת בזמן ומקום
  • 71% מהמחנכים מרגישים שטכנולוגיה מציעה להם להתאים את יכולות ההוראה שלהם בזמן הלמידה
  • 82% מהמחנכים מעידים שהשנה האחרונה שילבה טכנולוגיות שמאיצות הוראה וחדשנות

מערכת Reading Process לאימון הקריאה

מידי יום, תלמידים נדרשים להתעמק בקטעי קריאה, בין אם בשפת האם ובין אם בשפה חדשה. מדידת ההתקדמות הקריאה בעזרת מערכת, מאפשרת לתלמידים לתרגל את כישוריהם בסביבה בטוחה וממוקדת. באמצעות המערכת החדשנית, התלמיד והמורה יחסכו זמן תרגול יקר ואף בהמשך, יוכלו לצפות בקצב התקדמותם. בנוסף, מערכת זו תסייע למשתמשים לתרגל קריאה באופן עצמאי, בכל זמן ובכל מקום.

השירות יהיה זמין לקראת שנת הלימודים הבאה והינה בחינם לכל התלמידים והמורים המשתמשים ב- Microsoft Teams for Education.

כלים חדשים שיסייעו למשתמשים להיות מעורבים בתהליכי למידה

מיקרוסופט משפרת את שירות ה- Teams וכלים נוספים שיעזרו למחנכים לנהל סביבה דיגיטלית נוחה ופרסונלית עד כמה שניתן. השירות נבנה בהשראת תובנותיהם של מומחי חינוך, מובילי מערכות חדשנות, אנשי חינוך וסטודנטים. השירות מציע מטלות קבוצתיות, הקלטות וידאו ושמע משולבות במטלות, מטלות במגוון רחב של אפליקציות, סנכרון בלוח שנה ועדכונים שוטפים של המורה.

תוכנת גיימינג חדשנית שתשלב את התלמיד באופן חוויתי

אנשי חינוך מעידים כי חוויות סוחפות מעמיקות את הלמידה ולכן, תמיד יחפשו דרכים שונות להשאיר את התלמידים מעורבים באופן פעיל. המחקר האחרון של מיקרוסופט ב- YouGov העלה כי 80% מהמחנכים מאמינים שמשאבים שיש בהם מרכיבי משחק, מגבירים את מעורבותם החיובית של התלמידים ומעמיקים את ההבנה בנושאים השונים. מערכת זו תשלב באופן מקורי את התמידים ותיצור סביבה מזמינה ונוחה ללמידה. מיקרוסופט משיקה אינטגרציה של גרסת החינוך של Minecraft  אל Teams, שתאפשר חשיבה ושיתופי פעולה מבוססי משחק לכל הגילאים. בקיץ הקרוב Camps  ותרגולים נוספים יהיו זמינים עבור משתמשי Minecraft for Educatin בחנות המקוונת של מיקרוסופט

מערכת רווחה תומכת בתלמידים

מורים מעידים כי רווחה רגשית היא המפתח להצלחת התלמידים בכתה. בסקר YouGov האחרון שערכה מיקרוסופט עלה כי 81% מהמחנכים מרגישים שחשוב מאוד להבין את רגשותיהם של התלמידים. הטכנולוגיה החדשנית יכולה למלא תפקיד חשוב בכדי לעזור למורים להתחבר ולהבין טוב יותר את תלמידיהם, וכן להקל על פיתוחם של התלמידים בכישורים חברתיים-רגשיים.

reflect, אפליקציה חינמית ב- Microsoft Teams, מספקת דרך למחנכים ליצור קשר קבוע עם תלמידים או כיתות בודדות כדי לשתף עם הרגשתם. הכלי עוזר לתלמידים לזהות ולתייג את רגשותיהם וכן יכול לבנות אוצר מילים רגשי של התלמידים ולשפר את יכולתם. בנוסף, השירות יאפשר לזהות ולהבין כיצד רגשותיהם של התלמידים עשויים להשפיע על הלמידה שלהם במהלך היום. נתונים אלו יאפשרו למורים לזהות טוב יותר את צרכיהם של התלמידים ובדרך זו, יוכלו לפעול ולסייע בהתאם.

צ'ט מאובטח בין מורה לתלמידים

מיקרוסופט מציגה צ'ט מאובטח בין מורה לתלמיד, כלי חדשני והכרחי שיאפשר לתמוך בבטיחות התלמידים במרחבים דיגיטליים ופיזיים. המשתמשים יכולים לנהל דיונים בטוחים, מופעלים ומנוטרים כראוי על ידי צוות בית הספר. השירות יהיה זמין לקראת סוף החודש

טוני מלינקוביץ'
טוני הוא העורך הראשי שלנו כאן באתר, עם ידע רחב בחומרה ומקורות מהירים, טוני הוא גם הכתב המהיר ביותר שלנו, בנוסף לכתבות המעולות של טוני הוא גם אחראי על רוב הביקורות שלנו באתר וגם על המלל וחוות הדעת על חלק מסיקורי הוידאו שלנו.
דילוג לתוכן