fbpx

חברת Infinidat מסייעת לחברות להדוף מתקפות כופר עם יכולות השחזור המהירות בעולם

tech cyber attack lock

Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הודיעה היום על יכולות שחזור הנתונים המהירות ביותר בעולם ושדרוג משמעותי של פתרון ה- InfiniGuard שלה לארגונים. יכולות ה- InfiniGuard® CyberRecovery החדשות מספקות מנגנון הגנה ייחודי למערך הגיבוי הכולל שכבת הגנה נסתרת תוך שימוש בסנאפשוטים בלתי ניתנים לשינוי או מחיקה ויכולות התאוששות כמעט מידית לנקודות זמן הקודמות להתקפה. זאת, בהתאם למדיניות הגנת סייבר שמוגדרת על ידי הלקוח. חדשנות זו עונה באופן ייחודי על האיום של מתקפות סייבר, דוגמת כופרות, שתוקפות ארגונים בממוצע כל 14 שניות.

"עם פתרון ה- InfiniGuard שלנו, Infinidat מעלה משמעותית את רף ההגנה מפני כופרות עם התאוששות כמעט מיידית", אמר פיל באלינג'ר, מנכ"ל Infinidat. "השיפורים החדשים והמרתקים בפלטפורמת InfiniGuard מאפשרים יכולות התאוששות מעולות המקדמות את הגנת המידע. אנו מאפשרים ללקוחות Infinidat להקים קו הגנה חדש וקריטי לגיבוי הנתונים בשנת 2021 והלאה".

InfiniGuard CyberRecovery מתמודד מול האיום ההולך וגובר של כופרות, הכולל חדירה זדונית למרכזי הנתונים של ארגונים וספקי שירותי ענן. 

כאשר כופרה מתקיפה מרכזי נתונים, היא הורסת עותקי גיבוי נתונים, גונבת אישורי כניסה למערכת שיאפשרו לה לקחת את מערכי המידע של המשתמש כבני ערובה, ואף גרוע מכך. התקפות כופרה גרמו לעסקים בכל סדרי הגודל להפסיק את הפעילות בין לילה, ולכן אין זה יוצא דופן שחברה משלמת סכום כסף גדול כדי להחזיר את העסק למסלול.

"עם כופרות שכבר עולות לעסקים 20 מיליארד דולר לשנה, סמנכ"לי מערכות מידע צריכים לפעול מעבר לגיבוי בלבד בכדי להציב אסטרטגיית אבטחת סייבר מקיפה וחסונה", אמר אריק בורגנר, סגן נשיא למחקר בקבוצת מערכות תשתית, פלטפורמות וטכנולוגיות, ב-IDC. "אסטרטגיה זו צריכה לספק תהליכי עבודה שקופים ומבוססים על מדיניות תוך שימוש בעותקי מידע בלתי ניתנים לשינוי, יצירת חיץ בלתי עביר והתאוששות גמישה, גרעינית וביצועית גבוהה – כל אלה מרמזים על הצורך בארכיטקטורת הגנה על נתונים הבאה."

זהו אתגר רציני לגלות כיצד תוכנת כופר חודרת לתשתית מערכות מידע ארגונית ולעיתים קרובות הדבר מתגלה לאחר שכבר נגרם נזק לחברה. שטח ההתקפה גדל במהלך השנה האחרונה בגלל העלייה בהיקף העובדים מהבית. קו ההגנה המסורתי היה גיבוי נתונים, אך טרוריסטים ברשת תוקפים כעת את הגיבוי ואת האחסון שמאכלס את פתרונות הגיבוי; לכן גיבוי נתונים בפני עצמו כבר אינו מספיק כהגנה.

InfiniGuard CyberRecovery מגן על פתרון הגיבוי עצמו באמצעות ההגנה הנסתרת שלו, המהווה גישה חדשה להגנה מפני כופרות ואיומי סייבר אחרים. InfiniGuard מציע סנאפשוטים בלתי ניתנים לשינוי באמצעות טכנולוגיית WORM (כתוב פעם אחת, קרא הרבה), ומבטיח שלא ניתן למחוק, להצפין או לשנות עותקי נתונים.

פתרון ההתאוששות המורחב של Infinidat ממנף גם יכולת ליצירת עותקי מידע מוגנים, בהתאם למדיניות הלקוח, יכולת המאפשרת התאוששות כמעט מידית למספר רב של נקודות בהיסטוריה ולקבלת תקינות ועקביות של נתונים. עבור ארגונים שרוצים לאמת את הנתונים לפני שהם חוזרים סביבה תפעולית עסקית און-ליין, InfiniGuard מספק סביבת בדיקה מבודדת וקלה לשימוש.

"ההגנה על כל סביבת הגיבוי היא כעת חלק חיוני באסטרטגיית הגנת הסייבר של כל ארגון", אמר גרג הריסון, סמנכ"ל חשבונות גלובליים של CBTS. "כשותף של החברה, InfiniGuard CyberRecovery מציע ללקוחותינו דרך חדשה וחזקה להגן טוב יותר על עצמם מפני איומים ההולכים ומתגברים. המהירות שבה אתה יכול להתאושש, עם שלמות נתונים מלאה, הופכת את InfiniGuard לכוכב הרוק של התאוששות מאסון סייבר".

החידוש של Infinidat בפלטפורמת InfiniGuard מעניק ללקוחות אנטרפרייז את היכולת ליישם אסטרטגיה חדשה ויעילה יותר כדי להגן מפני מתקפות סייבר, להתמודד ולהתאושש מהן. 

ארד איתן
ארד הצטרף לשורות האתר ככתב מן המניין, עם ידע רב ומתפתח בעולמות המחשבים והטכנולוגיה. ארד יביא את החדשות הכי חמות והכי מעניינות ישר אל קוראי האתר.
דילוג לתוכן