fbpx

סמסונג תציג טכנולוגיות וסטארט-אפים חדשים במהלך CES 2021

samsung c lab ces

ימים בודדים לפני תחילת תערוכת CES, חברת סמסונג מודיעה כי היא תחשוף במהלך התערוכה 21 פרויקטים חדשים. 4 מן הפרויקטים הם פרויקטים פנימיים של סמסונג שנוצרו במסגרת תוכנת C-Labs Inside ו-17 פרויקטים נוספים שייכים לחברות סטארט-אפ באקסלרטור של סמסונג – C-Labs Outside.

בתאריך ה-6 לינואר חברת סמסונג הודיעה כי תציג את הפרויקטים של C-Lab Inside ו-C-Lab Outside בכנס הטכנולוגיה CES 2021 בתאריכים 11.01-14.01. החברה תחשוף ארבעה פרויקטים מיוחדים השייכים לתוכנית המיזם הביתית שלהם, C-Lab Inside. במקביל תחשוף סמסונג 17 סטארט-אפים שנתמכים על ידי C-Lab Outside – תכנית ההאצה של סמסונג.

במהלך 2020 אירועים טכנולוגיים רבים בוטלו ובכך הקשו על סטארטאפים רבים להגדיל את חשיפתם ואת קהל הלקוחות שלהם. על רקע אירועים אלו, סמסונג מסייעת בהשתתפות הווירטואלית של הסטארטאפים ב-CES השנה כדי לסייע להם למשוך משקיעים וקונים פוטנציאליים. השנה מציגים לראשונה ב-CES סטארטאפים קוריאניים שלקחו חלק בתוכנית ההאצה של סמסונג, מרכז Daegu ומרכז Gyeong-buk.

C-Lab Inside: ארבעה פרויקטים המספקים אורח חיים צרכני ייחודי אשר יוצג בכנס

C-Lab Inside, שהחלה את דרכה בשנת 2012, היא תכנית דגירת רעיונות פנימית המעודדת ומטפחת רעיונות חדשניים של עובדי סמסונג. זו תהיה השנה השישית ברציפות ש-C-Lab משתתפת ב-CES. פרויקטים של C-Lab Inside שיוצגו השנה מתמקדים במוצרים ושירותים בהתאמה אישית המספקים אורח חיים מגוון וסחר במוצרים. תגובות הלקוחות יימדדו במהלך התערוכה כדי לשפר ולקדם את הפרויקטים.

ארבעת הפרויקטים של C-Lab Inside הם:

  • EZCal – יישום המשמש לכיול התמונה בטלוויזיה באופן אוטומטי לאיכות צפיית ברמת Cinema.
  • Air Pocket – מכשיר נייד לאחסון חמצן.
  • Scan&Dive – מכשיר IoT ופתרון לזיהוי בד והמלצה לטיפול אופטימלי
  • Food&Sommelier – שירות לבחירת אוכל אופטימלי ושילוב עם יין

C-Lab Outside: מ-AI ועד לשירותי בריאות ובידור – 17 סטארטאפים המוכנים לשוק העולמי

C-Lab Outside, שנוצרה באוקטובר 2018, היא תכנית האצת סטארט-אפים שמטרתה להחיות את ה-Eco System של הסטארט-אפים בדרום קוריאה. תכניות ההאצה המקומיות לסטארטאפים של מרכזי Daegu ו-Gyeong-buk מופעלות גם כחלק מ-C-Lab Outside.

חברות סטארט-אפ שנרשמו לתוכנית ה-C-Lab Outside מקבלות מרחב עבודה משרדי, חונכות מומחים על ידי עובדי סמסונג, הזדמנויות להשתתף בתערוכות IT בינלאומיות וקשרים עם משקיעים ותמיכה פיננסית. 17 סטארטאפים שהשתתפו ב-C-Lab Outside ויציגו ב-CES 2021 מביאים מגוון חידושים לרבות

  • אנונימיזציה של מידע אישי מבוסס AI על ידי מקור השמשה
  • יצירת אוואטר ריאליסטי באמצעות סריקת תלת מימד ופתרון יצירת תוכן VR / AR על ידי Flux Planet
  • מכשיר לניהול התפתחות הילד מאת Magpie Tech
  • עיצוב אופנה באמצעות תמונת AI על ידי Designovel

חברות C-Lab Outside מתכוונות להתמקד אל שוק העולמי החל מ-CES 2021, לפגוש משקיעים וקונים ברחבי העולם לקבלת הזדמנויות עסקיות חדשות.

שלושה סטארט-אפים שנוצרו ב-C-Lab Inside הוכרו כמצטיינים בחדשנות ב-CES 2021

סמסונג תומכת בפרויקטים של C-Lab Inside המציגים פוטנציאל רב להתקדם כסטארט-אפים מן המניין עוד משנת 2015. השנה, איגוד CTA (איגוד הצרכנים הטכנולוגיים), הכתיר את שלושה סטארטאפים מתוך C-Lab Inside כמצטיינים בחדשנות  בתחומי הבריאות ב-CES 2021.

שלושה סטארט-אפים האלו הנקראים Luple, Bluefeel ו-Pixelro כבר מוכנים ליצירת שותפיות גלובליות במסגרת CES ואף למכור את המוצרים שלהם לשוק הרחב. ההערכה כי במהלך 2021 יקומו סטארט-אפים רבים נוספים מתוך סמסונג.

“We hope that the startups from C-Lab Outside successfully prove their technological competencies and competitive edge on the global stage at CES and will find new business opportunities,”  “We are also excited about bringing C-Lab Inside projects to a wider audience. Encouraging forward-thinking innovations both inside and outside the company and providing opportunities for collaboration is crucial successful synergy in technology, which in the end will benefit everyone.”

אינקוק האהן, סמנכ"ל תאגיד ומנהל מחלקת יצירתיות וחדשנות בסמסונג אלקטרוניקה

טל רחילבסקי
טל פעיל כבר תקופה ארוכה בתחום המחשבים. כעת הוא מנהל הרשתות החברתיות של Tech-IL וכן גם חבר בצוות הכתבים. טל אשר מגיע עם לא מעט ידע יפרסם ויעדכן בכל הפיתוחים החדשים והעדכונים החמים בעולמות המחשבים והטכנולוגיה.
דילוג לתוכן