fbpx

דל חושפת מחשבים, תוכנות ומסכים חדשים בתערוכת CES 2021

dell ces 2021 main
קרדיט: יח"צ

חברת דל טכנולוגיות (Dell Technology) חושפת מוצרים חדשים בתערוכת CES 2021 אשר מארגנים מחדש את חוויית העבודה ומאפשרים להשיג את הביצועים הטובים ביותר. בעזרת המחשבים האינטליגנטים, המאובטחים וה"ירוקים" ביותר בתעשייה, Dell מאפשרת גמישות רבה יותר ויכולת לעבוד מכל מקום.

מעצימים את התפוקה

מכשירים חכמים לומדים ומגיבים תוך כדי העבודה ומעצימים את חוויית העבודה עם הטכנולוגיה. Dell ממשיכה לעדכן את פרופיל המכשירים המסחריים שלה עם תוכנת ה-Dell Optimizer הבלעדית, שמשתמשת בבינה מלאכותית ולמידת מכונה על מנת לשפר באופן אוטומטי את הביצועים של הסוללה, הסאונד, הקישוריות, התוכנות והאפליקציות.

הפיצ'ר האחרון של ה-Dell Optimizer משפר את החיבור לאינטרנט ואת אפשרויות העבודה המשותפת במכשירי ה-Latitude. ה- Optimizer בשיחות ועידה מבטל רעשי רקע בצורה חכמה, מאפשר השתקה אוטומטית והופך את חוויית העבודה עם השותפים לעבודה לקלה ויעילה יותר. בנוסף, מאפשר יכולת חכמה שמתעדפת את רוחב הפס לאפליקציות של פגישות על מנת למנוע ניתוקים.

ה-Latitude 9420 החדש מגיע עם מיקרופון ומצלמה משופרים מובנים, שמאפשרים גם תיקון של האור והרקע כך ששיחות הווידאו יעברו בצורה מיטבית. המחשב הינו הראשון בעולם בעל טכנולוגיית החיישן הוויזואלי של אינטל, שנועד לזהות משתמשים ולהתאים אוטומטית את ההגדרות ובהירות המסך באמצעות AI.

dell Latitude 5420 Front Angle View
קרדיט: יח"צ

בנוסף, הוא מגיע עם אופציות החיבור המהירות ביותר בתעשייה עם WiFi 6E או 5G, כמו גם מעבד Intel® Core™ i7 vPro דור 11 בעל פלטפורמת Intel® Evo™ שמעצימה את הביצועים ומקלה את העבודה על המחשב. עבור אלו שרוצים מסך רחב יותר, ה-Latitude 7520 מספק צג 4K UHD כמו כן, עבודה משותפת קלה יותר ויעילה יותר כאשר משתתפים בשיחות ועידה עם מסכי ה-24, 27 ו-34 Video Conferencing Monitors של Dell – המסכים הראשונים בעולם לפגישות וידאו שהוסמכו עבור Microsoft Teams. המסכים מספקים תהליכי כניסה מאובטחים עם טכנולוגית זיהוי פנים ופעולות ללא מגע יד בשביל להעצים את הביטחון, הסטריליות והנוחות.

ה-Latitude Portfolio ביחד עם פרופיל המסכים החדש של Dell, כולל מסך ה-40inch ultrawide curved 5K2K הראשון בעולם וה-UltraSharp 40 curved WUHD – שמציעים צפייה נוחה, וכן את הפתרון הטכנולוגי ל-Low Blue Light להגנה על העיניים שמקטין את האור הכחול מבלי לגרוע מחוויית הצבעים הטבעיים.

הכי סביבתי

בהתאם לתוכנית ההשפעה החברתית Progress Made Real של Dell ולמטרות הארגוניות שהוצבו עד שנת 2030, דל משלבת פתרונות, חומרים ואריזות ברי קיימא שהביאו לפרופיל המחשבים המסחריים הברי קיימא ביותר בתעשייה. עם המחויבות של החברה לקיימות המשתרעת הן בתחום העיצוב והביצועים והן המחזור, אפשר להרגיש בטוחים לקנות, ובסיום השימוש למחזר את המחשב.

סדרת Latitude 5000 החדשה ו-Precision 3560 לוקחות את הקיימות צעד נוסף קדימה, כמחשבים הראשונים שמשתמשים בביו פלסטיק מפסולת עצים לעיצוב שלהם. ביו פלסטיק מיוצר כתוצר לוואי של תהליך ייצור הנייר, מחשבים אלה מכילים 21% תוכן ביו-פלסטי, ותומכים במטרה שעד שנת 2030, מחצית מתכולת המחשבים תעשה בחומרים ממוחזרים או מתחדשים. ל- Dellאפשרות להשפיע על הקיימות הגדולה ביותר ולהפחית את טביעת הרגל של פחמן, מים ואנרגיה של המוצר, תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים, עמידות וביצועים.

עבור סדרת Latitude 5000 לבדה, החברה מעריכה כי שינויים אלה בתכנון יביאו:

  • הפחתת פליטת – פחמן דו חמצי המקבילה לאלו שנוצרו על ידי נסיעה של 24.2 מיליון מיילים (יותר מ-971 פעמים סביב כדור הארץ).
  • חסכון באנרגיה להפעלת 5,564 בתים ממוצעים למשך שנה.
  • חסכון במים למילוי 226 בריכות בגודל אולימפי.
 dell Latitude 9420 2-in-1 Multiple Angles
ה-Latutude 9420. קרדיט: יח"צ

הכי מאובטח

גישת האבטחה הפנימית הוותיקה של Dell בונה אבטחה חכמה ואוטומטית עמוק בתוך כל מערכת מחשב כדי לספק את המחשבים המסחריים המאובטחים ביותר בתעשייה. כעת, יכולות האבטחה של Dell מתחילות עם בקרת אבטחה ​​ומרחיבות את אמצעי ההגנה המובנים שלה כדי למנוע, לזהות ולהגיב להתקפות זדוניות מתחת ומעל מערכת ההפעלה.

Latitude 9420 ו-9520 Latitude החדשים מספקים תכונות אבטחה מתקדמות כמו SafeShutter – עינית מצלמת הרשת האוטומטית הראשונה בתעשייה שיודעת מתי להיפתח או להסגר אוטומטית על ידי סנכרון עם יישומי פגישות הווידאו, כך שניתן לעבוד בצורה מאובטחת ובטוחה מכל מקום. כמו כן, על מנת לקבל פרטיות נוספת המיקרופון ומקשי ההשתקה מאובטחים לעבודה בביטחון מכל מקום.

במחשב Latitude 7320 החדש, אשר כולל את כל היציאות ותכונות האבטחה שנמצאות במסך הטאבלט ניתן לנתק את מסך המגע מגוף המחשב ללא חשש. הניתוק המאובטח ביותר כולל עט שנטען תוך חמש דקות ופועל כל היום לצורך רישום של פתקים.

עיצוב חכם לעיצוב חלל העבודה מחדש

Dell ממשיכה לשכלל את העיצוב של מוצריה כדי להשתלב בצורה חלקה יותר בסביבות המשרד הביתי החדשות. הרחבת הליין המודולרי עטור הפרסים הראשון בתעשייה המסתיר את המחשב בעמוד המסך, OptiPlex 3090 Ultra החדש הוא הפתרון החסכוני לעסקים קטנים ולמוסדות חינוך. OptiPlex 3090 Ultra מצטרף ל-OptiPlex 7090 Ultra החכם למשתמשים כבדים יותר.

המוצרים צפויים לנחות בישראל בהדרגה בין פברואר 2021 למאי 2021.

טוני מלינקוביץ'
טוני הוא העורך הראשי שלנו כאן באתר, עם ידע רחב בחומרה ומקורות מהירים, טוני הוא גם הכתב המהיר ביותר שלנו, בנוסף לכתבות המעולות של טוני הוא גם אחראי על רוב הביקורות שלנו באתר וגם על המלל וחוות הדעת על חלק מסיקורי הוידאו שלנו.
דילוג לתוכן