fbpx

קופת חולים מאוחדת בחרה בפתרון הגנת הנתונים המאוחד של קומוולט

commvault

קופת חולים מאוחדת בחרה בפתרון Commvault Complete™ Backup & Recovery מבית קומוולט- פתרון מאוחד להגנה על נתונים, גיבוי ושחזור. הפתרון של קומוולט הוא פתרון רחב וכולל תמיכה מלאה לכל קבצי המערכת, היישומים הארגוניים, פלטפורמות וירטואליות, שרתים פיזיים ובסיסי נתונים. הפתרון המאוחד החדש יסייע למאוחדת לחסוך בעלויות, לקצר וליעל תהליכים רבים הנוגעים לניהול, גיבוי ואחזור נתונים בחברה.

הפתרון, שכלל פתרון גיבוי למערכות הפתוחות ומערכת ה- 400 AS, הוטמע על ידי הראל טכנולוגיות מידע, ספקית תשתיות IT, מומחית בפתרונות TurnKey Projects, מהמובילות בישראל ושותפה עסקית של קומוולט, שיישמה במאוחדת את פתרון הגנת הנתונים של קומוולט יחד עם מערכות האחסון של נט-אפ (NetApp) וכן ביצעה העברת נתוני גיבוי של מערכות הדור הקודם (Legacy) לתשתית חדשה ומתקדמת.

כתוצאה מהטמעת הפתרון המשולב חוותה קופת חולים מאוחדת ירידה של 88% בעלויות האחסון בשל ביטול נתונים כפולים (deduplication). זאת בנוסף להוספת יכולות מתקדמות ומהירות של שחזור קבצים, מיילים, טבלאות ואובייקטים נוספים.

המערכת החדשה עונה על צרכי הארגון העכשוויים, ביניהם תחזוקת מערכות גיבוי יעילה ופשוטה, גמישות לביצוע שחזורים ברמת הקובץ, תהליכי התאוששות מהירים ויכולות שחזור עבור עומסי עבודה קריטיים של SAP HANA ותמיכה בגיבוי עבור AS400 / IBM iSeries.

לדברי ארתור אוריצקי, ראש צוות מערכות פתוחות במאוחדת שירותי בריאות:

"מערכת הגיבוי הקודמת שהייתה לנו לא עמדה בצרכים שלנו: לא מבחינת SLA, לא מבחינת הגיבוי, ולא מבחינת שחזור המידע שהיה לא מספיק מהיר ולא מספיק יעיל. הגענו למסקנה שצריך לחדש.

בדקנו מקרוב ובאופן מעמיק מספר פלטפורמות בשוק שיענו על צרכי מאוחדת שירותי בריאות בזמנים אלו. לאחר פיילוט מוצלח הוחלט ללכת על פלטפורמה אחת ואחידה של קומוולט. חווינו הטמעה מהירה וחלקה משלב התכנון ההתחלתי ועד לייצור. בזכות הפלטפורמה החדשה אנו עומדים כעת בכל יעדי המערכות שלנו".

לדברי אבינועם צ'פלאוי, מנהל מחלקת SE בהראל טכנולוגיות:

"קופת חולים מאוחדת היא לקוח ותיק ונאמן של הראל. למאוחדת הייתה דרישה לייצר פתרון גיבוי למערכות גדולות ללא פגיעה בביצועי התשתיות. בנוסף, היה חשוב לה לספק מענה מהיר יותר לפתרונות הגיבוי והשחזור.

עקב ההיכרות, הבנה וראיית הצרכים של הארגון, תרגמנו את צרכי החברה למוצר שיאפשר ניהול גיבוי ארכוב של כלל המערכות בארגון מפלטפורמה אחת. הפתרון של Commvault  סיפק פלטפורמה שמאפשרת ללקוח לנהל את המידע בארגון בצורה מיטבית כולל ראיה עתידית לצרכי התאוששות מאסון ושחזור."

לדברי רונן נוי, סמנכ"ל מכירות בקומוולט ישראל:

"לפני כניסת קומוולט, מאוחדת עבדה עם מספר פלטפורמות לצורך הגנה על הנתונים, דבר שהקשה על הנהלת החברה לקבל מידע על הגיבויים בצורה פשוטה. כמו כן היו למאוחדת מספר אתגרים שלא ניתן להם מענה עדכני וראלי כגון גיבוי בסיסי נתונים גדולים, יכולת שיחזור דואר או קובץ בודד ועוד. תהליך בחירת הפתרון היה מקצועי מצד מאוחדת וכלל הוכחת יכולת של מיטב היצרנים בשוק הישראלי שבסוף התהליך הלקוח בחר בפתרון הנכון עבורו שעונה על צרכי מאוחדת.

הפתרון החדש והכולל של קומוולט מספק לקופת חולים מאוחדת ניהול יעיל ופשוט של מערך הגיבוי ומאגרי המידע, דו"חות מותאמים ללקוח, התראות לאורך כל תהליך הגיבוי והשחזור, תהליכי גיבוי ושחזור אפקטיביים ומהירים, ועוד. הפתרון שלנו מבטיח יציבות, יסייע למאוחדת להתמודד עם כלל האתגרים הקיימים כיום בכל הנוגע לניהול מידע בתקופות מורכבות אלו, ויאפשר להם להיות מוכנים טוב יותר לאתגרים הרבים בתקופה מתמשכת של אי ודאות. שמחנו לעבוד בשיתוף פעולה מוצלח עם הלקוח והשותף העסקי הראל."

טוני מלינקוביץ'
טוני הוא העורך הראשי שלנו כאן באתר, עם ידע רחב בחומרה ומקורות מהירים, טוני הוא גם הכתב המהיר ביותר שלנו, בנוסף לכתבות המעולות של טוני הוא גם אחראי על רוב הביקורות שלנו באתר וגם על המלל וחוות הדעת על חלק מסיקורי הוידאו שלנו.
דילוג לתוכן