fbpx

דוגית מכריזה על הנחות של עשרות אחוזים על כל המחלקות – כולל שעוני סונטו, אוזניות 1MORE ועוד

sale bf

דוגית, היבואנית הרשמית של שעוני הספורט והכושר החכמים Suunto ומותג האוזניות 1MORE בישראל, מכריזה על חגיגת מבצעים והנחות אשר תתקיים בין התאריכים 24-29 בנובמבר. ניתן לרכוש את המוצרים באתר דוגית, בחנויות של חברת דוגית או באמצעות המשווקים המורשים, ביניהם מגה ספורט ו-KSP.

שעוני הספורט החכמים של חברת Suunto

Suunto 9 Baro שעון הדגל של סונטו, בעל זמן סוללה של 14 יום ועד 120 שעות במצב אימון. לשעון מד דופק מובנה מהדור החדש של חברת Vallencel; חיישן GPS חסכוני בסוללה ומדויק במיוחד; מערכת מתקדמת לניהול חיי סוללה FusedTrack המיועדת להחזיק כמות שעות ארוכה מתמיד תוך כדי ניטור מדויק של מסלול הפעילות שלכם; וחיישן ברומטרי למעקב אחרי שינויי גובה וניטור תנאי מזג אוויר כגון טמפרטורה וסערה מתקרבת. לשעון יש מעל ל-80 מצבי אימון מובנים, הניתנים להתאמה אישית. הדגמים השונים בסדרה יימכרו ב-1,799 ₪ במקום 3,049-3,500 ₪. מגיעים בצבעי שחור ולבן.

Suunto 7 – שעון הספורט החכם של סונטו הפועל עם מערכת WearOS של גוגל. השעון מספק חוויה התומכת הן בספורט והן בחיי היום-יום באמצעות ממשק משולב ופשוט, תמיכה במפות גם במצב לא מקוון ומפות חום מובנות של Suunto ל-15 פעילויות המאפשרות למשתמשים למצוא את דרכם בכל עת ולהכיר את המסלולים הטובים ביותר, גם כאשר הטלפון נשאר בבית או במקומות שאין בהם חיבור לרשת. השעון מאפשר קבלת התראות ומענה; עדכוני לו"ז ועדכוני מזג אוויר; מעקב GPS רצוף של עד 12 שעות או עד 48 שעות בשימוש יומיומי. מגיע במגוון צבעים. השעון יימכר ב-1,599 ₪ במקום 2,099 ₪.

Suunto 5 שעון הספורט החכם של סונטו בקוטר 46 מ"מ, אשר מציע מעקב אחר 80 סוגי ספורט שונים ועמידות למים של עד 50 מטר. סוללה של עד 14 ימים במצב שעון ועד 40 שעות במצב GPS חסכוני. השעון יימכר ב-899 ₪ במקום 1,399 ₪.

Suunto 3 – שעון הספורט והכושר תוכנן ועוצב במיוחד עבור אלו המנהלים אורח חיים פעיל וספורטיבי ומעוניינים לשמור על כושר. השעון מייצר תכנית אימונים אישית שמתאימה את עצמה לצרכי הכושר שלכם, מאפשר הנחייה בזמן אימון ומוודא שהאימון מתבצע ברמת העצימות הנכונה עבורכם. השעון מספק מעקב 24 שעות ביממה של פעילות, צעדים, שריפת קלוריות ושינה. כמו כן, השעון מזהה רמות עומס וממליץ על זמן התאוששות לאחר פעילות גופנית. השעון יימכר ב-880 ₪ במקום 1,150 ₪. מגיע בצבעים לבן ואפור.

אוזניות של המותג 1MORE – עד 30% הנחה על כל הדגמים, ביניהם

1MORE ColorBuds אוזניות True Wireless קלות במשקל של 4.1 גרם עבור כל אוזניה. צימוד (pairing) מהיר, כאשר לאחר הצימוד הראשון, האוזניות יתחברו אוטומטית למכשיר שלכם ברגע שתרימו את מכסה המארז. ניתן לבצע שיחות באמצעות מיקרופונים כפולים הכוללים טכנולוגיית ביטול רעשים סביבתיים (ENC) כדי לנטרל את רעשי הסביבה ולשמור על איכות שיחה ברורה. סוללה אשר מספקת עד ל-6 שעות שימוש לכל אחת מהאוזניות ומטען נייד אשר מספק יום שלם של האזנה למוזיקה או שיחות. טכנולוגיית טעינה מהירה, כאשר טעינה של 15 דקות מספקת שעתיים של שימוש. עמידות לזיעה ומים בתקן IPX5. האוזניות מגיעות בצבעים ורוד, ירוק, זהב ושחור. יימכרו ב-327 ₪ במקום 449 ₪.

1MORE True Wireless ANCאוזניות בעלות מיקרופונים כפולים עם טכנולוגיה לסינון רעשי רקע בשילוב DSP (Digital Signal Processor) המנתחים וחוסמים ביעילות רעשים סביבתיים, כאשר ניתן לבחור בין שתי רמות של ביטול הרעשים. הלחצנים בכל אוזנייה מעניקים שליטה על עוצמת הקול, בחירת השירים, קבלת שיחות ועזרי קול. סוללה מלאה מעניקה עד 22 שעות של מוזיקה ללא הפסקה. אפשרות לטעינה מהירה המעניקה עוד שעתיים נגינה לאחר טעינה של 15 דקות בלבד. יימכרו ב-620 ₪ במקום 849 ₪.

טוני מלינקוביץ'
טוני הוא העורך הראשי שלנו כאן באתר, עם ידע רחב בחומרה ומקורות מהירים, טוני הוא גם הכתב המהיר ביותר שלנו, בנוסף לכתבות המעולות של טוני הוא גם אחראי על רוב הביקורות שלנו באתר וגם על המלל וחוות הדעת על חלק מסיקורי הוידאו שלנו.
דילוג לתוכן