fbpx

סינולוג'י משיקה את ה-+DS1621 – שרת NAS עוצמתי המבוסס על מעבד AMD

synology DS1621plus

חברת סינולוג'י (Synology) מציגה את הדור הבא של שרתי ה-DiskStation NAS עם 6 מפרצים.הדגם החדש שלה, הנקרא +DS1621 נועד לאחסן ולנהל נתונים ברמת ביצועים גבוהה באריזה קומפקטית. ה-+DS1621 מאפשר לעסקים ויוצרי תוכן לאחסן ולהגן על כמויות גדולות של נתונים, ללא מאמץ.

מעבר לאבולוציה

ה-+DS1621 הוא חלק מסדרת "הפלוס" ולא סתם. מדובר בשרת החזק ביותר שהיה אי פעם בסדרה הזו. ה-+DS1621 מצויד במעבד AMD Ryzen בעל ארבע ליבות אשר נשען על דור עדכני של ארכיטקטורת "Zen", ומספק כוח עיבוד הגדול פי שניים ביחס לדור הקודם.

"הלקוחות שלנו, יותר מתמיד, מסתמכים על פתרונות האחסון שלנו כדי לאחסן את הנתונים, ולהשתמש בהם ישירות, בין אם לשימוש עסקי או אישי". "ה- +DS1621 נועד להיות פתרון רב-תכליתי המעצים את יוצרי ואספני התוכן על-ידי אספקת אחסון מהיר, אמין ובעל קיבולת גבוהה, וגם פשט IT באמצעות גיבויים ללא מאמץ למחשבים אישיים ומכונות וירטואליות."

יואיט לי, מנהל קבוצת ניהול המוצרים

חיבורי ה-M.2 2280 הכפולים מאפשרים לחברי כונני Nvme לצורך NVMe SSD caching ובכך לשפר את הביצועים פי 20 או יותר עבור נתונים הנמצאים בשימוש נפוץ. ה-DS1621+ תומך גם בקישוריות של 10GbE במטרה לאפשר העברת נתונים כמה שיותר גבוהה וכן גם על מנת להתמודד בצורה טובה עם ריבוי משתמשים.

אחסון והגנה ברמה עולמית

בין אם אתה יוצר תוכן, מנהל IT, או מישהו עם הרבה קבצים לאחסון, ה-+DS1621 מספק 6 מפרצים, עם אפשרות להרחבה של עד 16 מפרצים, באמצעות יחידות הרחבה, עבור אלה שבאמת צריכים ספריות קבצים גדולות. תמיכה בטכנולוגיית ECC ברמת זיכרון ה-RAM מוודאות את שלמות הנתונים ברמת החומרה וברמת מערכת ההפעלה. השרת כולל כמובן את מערכת ההפעלה המוכרת והטובה של Synology הנקראת DiskStation Manager.

השער שלך להגנת נתונים ברמה עסקית

מערכת ה-DiskStation Manager (בקצרה: DSM) מגיעה עם מגוון פתרונות גיבוי ושחזור המכסים את המצבים הנפוצים ביותר. מערכת זו כוללת את טכנולוגית Snapshot Replication אשר מאפשרת ליצור נקודות שמירה הניתנות לתזמון, ומאפשרת להחזיר את הקבצים למצב בו הם היו בעבר במקרה של איבוד נתונים או פגיעה מתוכנת כופר.

עבור הגנת Off-site נוספת, טכנולוגית Hyper Backup של Synology מאפשרת הגנה פשוטה וניתנת לתזמון כדי לשמור על הנתונים שלך בגיבוי ב-Synology NAS, באחסון בענן (Synology C2) וספקי ענן ציבוריים אחרים. ניתן להשתמש ב- DS1621 + גם להגנה על נתונים ממקורות אחרים. גיבוי פעיל לעסקים מאפשר גיבוי מרכזי מתשתית חיצונית כמו מחשבים אישיים, מכונות וירטואליות, Google G Suite ו- Microsoft 365 SaaS.

נהל נתונים בדרך שלך

ה-NAS הוא הרבה יותר מרק "מקום אחסון". מערכת ההפעלה של Synology כוללת אקו-סיסטם רחב עם לא מעט תוכנות המספקות למשתמש ערך מוסף רב. למשל, Synology Drive הופך את ה-+DS1621 לענן פרטי, ללא תשלום נוסף. שתף את הקבצים שלך בסביבות LAN, מספר אתרים וניהול אינטליגנטי מאפשר למשתמשים לקפוץ אחורה בזמן כדי לשחזר גרסאות קבצים ישנות יותר. הלקוחות זמינים עבור ניידים, מחשב, ושאר Synology NAS, ומאפשרים לך דרכים נוספות לגשת לנתונים שלך.

סיווג אוטומטי של תמונות וסרטונים בדרך חדשה ויעילה עם Synology Moments, באמצעות מכונה לומדת, זיהוי פנים ותיוג גיאוגרפי, התוכנה מקבצת תמונות באופן אוטומטי לפי אדם, מיקום ונושאים. הטכנולוגיה נבנתה תוך כדי התחשבות ואפשור שיתוף פעולה מצד המשתמש ביחד עם המשתמש, כלומר, המשתמשים יכולים לערוך לבד או לשתף תמונות עם אחרים, וגם לאפשר להם לערוך יחד. האפליקציה הניידת הנלווית מאפשרת בין היתר גם גיבוי תמונות ווידאו ללא מאמץ מכלל המכשירים.

טוני מלינקוביץ'
טוני הוא העורך הראשי שלנו כאן באתר, עם ידע רחב בחומרה ומקורות מהירים, טוני הוא גם הכתב המהיר ביותר שלנו, בנוסף לכתבות המעולות של טוני הוא גם אחראי על רוב הביקורות שלנו באתר וגם על המלל וחוות הדעת על חלק מסיקורי הוידאו שלנו.
דילוג לתוכן