fbpx

אסוס מכריזה על סדרת המחשבים הנייחים ExpertCenter

אסוס (ASUS) מכריזה על ExpertCenter – פורטפוליו רחב של מחשבים נייחים עבור 2020 ומעבר, עם עיצובי מארזים חדשים, ביצועים ברמה הבאה ואמינות לאורך זמן כדי להבטיח מחזור חיים מורחב לנכסים.

עקרונות בסיסיים כמו יציבות מערכת מוכחת ומניעת תקלות עומדים בבסיס השימוש בלוחות האם של אסוס – מותג לוחות האם מספר 1 בעולם – כפי שהוא בא לידי ביטוי בסדרה החדשה. פוטנציאל הרחבה נרחב, תוכנה קלה לניהול ועיצוב המארזים נשקלו כולם בקפידה בשלב המחקר והפיתוח במטרה לאפשר לארגונים להוזיל את עלות הבעלות הכוללת של המחשבים.

המחשבים הנייחים בסדרת ExpertCenter נועדו לספק את הצרכים של עסקים ותעשיות בכל הגדלים, והם זמינים בפריסה רחבה של קטגוריות, מ-ExpertCenter D3 ועד D9. הם מציעים יכולת הגדרה מגוונת בכדי לעמוד בדרישות לאמינות ולאיכות הסביבה המובילות בעולם, ואף יותר. מחינוך ועד יצירה, ומתעשייה ועד קמעונאות, מחשבי ExpertCenter מוכנים לספק שירות ארוך ויציב עם תפקודיות חלקה, אמינות מוכחת ויכולת ניהול ברמה ארגונית.

יכולת הרחבה ואמינות מעולים לשימוש עתידי עמיד וביטחון ארוך טווח

עם לוח אם של אסוס בלב כל מחשב ExpertCenter מובטח לעסקים חוסן ואמינות ברמה עולמית. זה כולל את מערך כלי ההגנה בחומרה הידוע 5X Protection III, כלים המבטיחים את העמידות של לוחות האם של אסוס לאורך זמן. בנוסף כל מחשבי ExpertCenter נהנים מהשימוש בקבלי 100% מצב מוצק החשובים לאחסון מטען ולוויסות המתח. בנוסף עברו מחשבי ExpertCenter מבחני עמידות ברמה של הצבא האמריקאי, כך שהם מתאימים לשימוש בסביבות עבודה קיצוניות וכן יכולים לשרוד נפילות ו/או מהלומות.

לאורך כל סדרת ExpertCenter שאפנו למטב את השימוש במרחב הפנימי, גם במגבלות של הדגמים בתצורת המארז הקטן (SFF), באמצעות ייצור חכם והצבה חכמה אף יותר של הרכיבים. האפשרויות כוללת מקום להרחבה עבור עד ארבעה התקני אחסון וכן עיצוב מארז שאין צורך בכלים כדי לפתוח אותו במטרה לאפשר למשתמשים לפרק את המכשיר בכמה צעדים פשוטים.

המחשבים הנייחים בסדרת ExpertCenter תוכננו באופן הנדסי כדי לספק אמינות בטווח ארוך וכן תפעול שקט, גם בביצועים מלאים, והם מציעים מספר ערוצי פתרונות תרמיים, אפשרויות אוורור שונות וכן ספקי כוח יעילים. התוצאה היא שכל מחשב ExpertCenter מצויד היטב בכדי להניע פרודוקטיביות, ובמקביל לשמור על יציבות, גם לאחר שנים רבות של ביצועים.

מחשב ExpertCenter עבור כל תרחיש, עם כלי תחזוקה ואבטחה כסטנדרט

מחשבי ExpertCenter זמינים במגוון רחב של מארזים כדי להתאים לצרכים של עסקים ותעשיות בכל הגדלים. כולם מסופקים עם העוצמה של מעבדי ה-Core מהדור העשירי של אינטל, כוללים קישוריות WiFi 6 מובנית, ומציעים כאפשרות מגוון כרטיסי תצוגה GeForce ו-Quadro ברמה מקצועית של NVIDIA כדי לספק את הדרישה ההולכת וגדלה ליצירת תכנים, ניתוח נתונים ובינה מלאכותית.

  • תכנון ייעודי עבור שימושים ארגוניים, מוסדיים וממשלתיים: מחשבי ExpertCenter D9 מציעים עוצמה המספיקה לעבודה מרובת יישומים ללא מאמץ ואת טכנולוגיית vPro של אינטל כדי לאפשר ניהול חומרה באלפי נקודות קצה.
  • תכנון ייעודי עבור עסקי SMB מתקדמים: מחשבי ExpertCenter D7 מביאים לכדי מקסימום את הפרודוקטיביות של העובדים עם ביצועי מחשוב וגרפיקה גבוהים, וזאת בתוספת לקישוריות מקיפה המתאימה להתמודדות עם צרכים מגוונים.
  • תכנון ייעודי עבור משתמשים צרכניים רגישים לתקציב: מחשבי ExpertCenter D5 ו-D3 משלבים תמורה יוצאת מן הכלל במחירים זמינים, והם מציעים מחשבים עוצמתיים, מהמנים וניתנים להרחבה בתצורות מארזים מגוונות.

אסוס מבינה היטב שהאבטחה והניהול בתחום ה-IT חייבים להתפתח בכדי לשרת ביעילות בקו הראשון של האבטחה והתחזוקה. זו הסיבה בגינה מחשבי ExpertCenter מציעים גם אפשרויות רבות של יכולות אבטחה וניהול. זה כולל את התוכנה לניהול מערכות IT במקום מרוכז ASUS Control Center (יhttps://asuscontrolcenter.asus.com), את התוכנה ASUS Business Manager המותקנת בכל מחשב, וכן שבב TPM. שילוב זה של תכונות אבטחה עוזר לשמור על העסקים בטוחים ויעילים, מזרז הטלאה של תוכנות, ממזער את זמן ההדממה בעת עדכונים ומפשט את התחזוקה השוטפת.

עיצובים גמישים ומושלמים עבור מרחבי עבודה מודרניים

מעבר לפרודוקטיביות יומיומית, גמישות סביבת העבודה הייתה לחשובה יותר ויותר עבור עסקים מודרניים. ארגונים שצופים קדימה מבינים את הצורך באמוץ עיצובים גמישים יותר, במטרה להרחיב את היצירתיות העובדים ואת הרצון שלהם לעבוד במקומות עבודה אטרקטיביים. מרכז העיצוב של אסוס, תוך מחשבה על גמישות מרבית בסביבת העבודה, סייע ביצירת חמישה עיצובי מארזים שונים. הם נעים בין מארזי SSF בנפח 9 ליטר, דרך מיני טאור בנפח 15 ליטר ועד מארזי טאור בגודל מלא בנפח 20 ו-27 ליטר. מארזים אלו מציעים מרחב בחירה מעולה לעסקים, עם אפשרויות כמו ידית נשיאה, הצבה אופקית או אנכית וחיבורים מקיפים, כך שמחשבי ExpertCenter מיטביים לקמעונאות, ספריות, משרדים וגם לרצפת הייצור. העיצובים של מארזי ExpertCenter נבדלים מאלו של מחשבים נייחים עסקיים מסורתיים בזכות אסתטיקה אלגנטית ומסוגננת המשתלבת בקלות עם כל ריהוט ועיצוב משרדי, מה שהופך אותם לתוספת מבורכת לכל מרחב עבודה.

לדבריו של גיא איילות, מנהל תחום המחשוב העסקי באסוס ישראל, "אסוס שמה לה למטרה להביא את המחשבים הנייחים שלה לקדמת הבמה ולשלב בהם טכנולוגיות שיצעידו ארגונים לעבר המחר עם פתרונות ניהול חדשים ומגוונים".

שואפים לעתיד בר קיימא, עם המחשבים הנייחים של ExpertCenter

קיימות סביבתית מהווה כיום נושא חשוב עבור כל ארגון אחראי. המחשבים הנייחים החדשים של ExpertCenter מאמצים עובדה זו ומציעים עם קיימות המשולבת בכל ההיבטים של עיצוב המוצר – החל מפלסטיק ממוחזר שמגיע מצרכנים וכלה בטיפולי משטח ידידותיים לסביבה הכוללים שימוש ביציקה כדי למזער את כמות האבקה הנפלטת בזמן הייצור. בזכות אמצעים אלו דגמים רבים של ExpertCenter זכו לאישור Energy Star 8.0 וכן EPEAT Silver. כמו כן, כל הדגמים מצוידים בספק כוח יעיל ברמה של עד 80 PLUS Platinum שעוזר להפחתת פליטת החום וכן עוזר לחיסכון בעלויות בטווח הארוך.

יחידות ראשונות של המחשבים מגיעות החל מהשבוע האחרון של אוקטובר ועד ל-17/11. כל היחידות מגיעות עם דור 10 למעבדי אינטל וספקי כח גדולים למתן מענה איכותי יותר להרחבות השימוש (כרטיסי מסך וכו'). מחיר החל מ 1699 ש"ח.

טוני מלינקוביץ'
טוני הוא העורך הראשי שלנו כאן באתר, עם ידע רחב בחומרה ומקורות מהירים, טוני הוא גם הכתב המהיר ביותר שלנו, בנוסף לכתבות המעולות של טוני הוא גם אחראי על רוב הביקורות שלנו באתר וגם על המלל וחוות הדעת על חלק מסיקורי הוידאו שלנו.
דילוג לתוכן