fbpx

פורטינט ו-IBM משתפות פעולה בפלטפורמת SkillsBuild כדי לסייע בפיתוח מיומנויות בתחום אבטחת סייבר

Network

פורטינט (נאסד"ק: FTNT), מובילה עולמית בפתרונות אבטחת סייבר מקיפים, משולבים ואוטומטיים, הכריזה על שילוב תוכנית ההדרכה וההסמכה של החברה – Network Security Expert – בפלטפורמת ה-SkillsBuild הדיגיטלית של IBM, המיועדת עבור משתמשים אשר מעוניינים לפתח מיומנויות מקצועיות, הכוללות מיומנויות בתחום של אבטחת סייבר. פורטינט ו-IBM יתמקדו ביצירת מסלולי קריירה חדשים באבטחת סייבר באמצעות הכשרת מועמדים וחיבורם למעסיקים פוטנציאליים. שיתוף פעולה זה מדגיש את מחויבות האחריות התאגידית של פורטינט לצמצום הפער במומחי אבטחת סייבר מיומנים באמצעות שיתופי פעולה גלובליים ובאמצעות תוכנית אקדמיית האבטחה של החברה – Network Security Expert (NSE) Training Institute.

דרישה גוברת למומחי אבטחת סייבר

תחום אבטחת הסייבר נמצא בצמיחה גבוהה, כאשר מגפת הקורונה העולמית הגבירה אף יותר את הדרישה בתעשייה. בסקר של חברת (ISC)² נמצא כי 81% מהמשיבים רואים באבטחה פונקציה חיונית בתקופה שבה העובדים שלהם עובדים מהבית בעקבות הקורונה. יחד עם הדרישה הגוברת למומחי אבטחת סייבר, עולה גם הצורך למשוך כוח עבודה מגוון ורחב יותר לתחום. בסקר שנערך על ידי פורטינט בתקופה האחרונה נמצא כי 68% מהארגונים נאבקים לגייס, להעסיק ולשמר טאלנטים בתחום אבטחת סייבר, כאשר אתגר זה התגבר בצורה משמעותית בעקבות מגפת הקורונה.

איחוד כוחות בין פורטינט ו-IBM כדי להמשיך ולפתח כוח עבודה בתחום אבטחת הסייבר

שיתוף הפעולה בין פורטינט ו-IBM יסייע להתמודד עם נושא זה באמצעות SkillsBuild, פלטפורמת לימוד דיגיטלית אשר מספקת הערכות התאמה בנוגע לקריירה, הדרכות, אימונים אישיים ולימוד חווייתי הנחוצים כדי להיכנס או לחזור למעגל העבודה. פלטפורמת SkillsBuild כוללת כעת תוכנית לימודים בנושא אבטחת סייבר שהינה חלק מתוכנית ה-NSE Training Institute של פורטינט, אשר מיועדת עבור מחפשי עבודה המעוניינים בקריירה בתחום אבטחת המידע.

מטרת התוכן החדש של SkillsBuild בנושא אבטחת סייבר, הממנף את תוכנית ההדרכה וההסמכה של פורטינט, הוא:

לספק הדרכה אשר תפתח מיומנויות בתחום אבטחת הסייבר: היום, יותר מתמיד, ישנה עלייה במספר מחפשי העבודה, ובכלל זה מובטלים וכאלו אשר הושפעו על ידי מגפת הקורונה. פלטפורמת SkillsBuild יכולה לסייע לאנשים אשר מחפשים ללמוד מיומנויות חדשות או להרחיב את הידע הנוכחי שלהם באבטחת סייבר, לקבל דריסת רגל בתחום או להתקדם בקריירה הנוכחית שלהם.

לסייע למועמדים ללא ידע קודם להזניק את הקריירה שלהם: פורטינט ו-IBM מספקות הזדמנויות למידה רבות יותר למועמדים אשר לרוב עלולים להתעלם מקורות החיים שלהם למשרות בתחום של אבטחת סייבר. מדובר באנשים אשר היו מובטלים במשך תקופה ארוכה, אנשים ללא תואר אקדמי, אנשים המחפשים לעשות שינוי בקריירה, יוצאי צבא ואנשים המחפשים קידום מקצועי.

לחבר בין מועמדים למעסיקים: פורטינט מחברת בין יוצאי צבא ובני/בנות זוגם לאקו-סיסטם שלם של שותפים ולקוחות החברה באמצעות תוכנית ה-Security Academy ותוכנית ה-Veterans. כתוצאה מכך, רבים ממשתתפי התוכניות הבטיחו לעצמם תעסוקה בתחום אבטחת הסייבר. כעת, פורטינט עובדת כדי להרחיב את האקו-סיסטם של שותפים ולקוחות המעסיקים עובדים, כך שיכלול גם את אלו אשר לומדים בפלטפורמת ה-SkillsBuild.

להציע הכרה נוספת במיומנויות: באמצעות פלטפורמת ה-SkillsBuild של IBM, הלומדים יכולים להרוויח תגים אשר מספקים הוכחה מוחשית עבור מעסיקים בנוגע להתמחות שלהם, כולל תג של אבטחת סייבר עבור קורסים הכלולים בתוכנית הלימודים של פורטינט. תגים אלו מכינים את הלומדים לקראת הדרך לקבל הסמכות הממוקדות בטכנולוגיה, כמו תוכנית ההסמכה בעלת 8 השלבים של פורטינט. הסמכות טכנולוגיות מוערכות מאוד על ידי מעסיקים, כפי שניתן לראות בסקר של פורטינט, אשר מצא כי 82% מהארגונים מעדיפים להעסיק מועמדים בעלי הסמכות.

יוזמות האחריות התאגידית של פורטינט

אחד מתחומי ההתמקדות של יוזמת האחריות התאגידית (CSR) של פורטינט מתייחס למחסור במומחי אבטחת סייבר מיומנים באמצעות שיתוף פעולה עם עסקים אחרים, מוסדות אקדמיים באמצעות תוכנית ה-Security Academy וממשלות ברחבי העולם. פורטינט משתפת פעולה עם מובילים עולמיים ממגוון מגזרים כדי לסייע לעצב את העתיד של אבטחת הסייבר ולבנות הזדמנויות חדשות בכלכלה הדיגיטלית. בנוסף לשותפות האסטרטגית עם IBM, פורטינט משמשת כחברה מייסדת של המרכז לאבטחת סייבר בפורום הכלכלי העולמי (WEF) וה-Cyber Threat Alliance. לפורטינט יש גם שותפות עם סוכנות התקשורת והמידע של NATO והיא חברה בקבוצת מומחים של ה-INTERPOL.

כמו כן, פורטינט מציעה הדרכות והסמכות באמצעות ה-NSE Training Institute כדי לפתח את המיומנויות של מומחי ה-IT ולצמצם את הפער בטאלנטים בתחום. לאחרונה, פורטינט פתחה את הגישה לכל קורסי ההדרכה בתחום אבטחת הסייבר ללא עלות כדי לסייע להתמודד עם הדרישות המתפתחות במהירות של הארגונים, אשר צריכים לאבטח את כוח העבודה המרוחק והמבוזר. קורסים אלו מספקים את ההזדמנות לקבל ידע או להעשיר את הידע הקיים.

ליזה נדאם, מנהלת תוכנית SkillsBuild, אחריות תאגידית ב-IBM, אמרה כי, "חלק מהאתגרים הקשים ביותר אשר ניצבים בפני עסקים כיום דורשים מיומנויות אשר לא מצריכות תואר מסורתי, כמו מומחי אבטחת סייבר, וזוהי הסיבה לצורך החיוני לוודא כי כולם – החל ממחפשי עבודה ועד למומחים אשר מחפשים קריירה חדשה – רוכשים מיומנויות בעלות משמעות אשר מתיישרות עם צרכי התעשייה. לכן, ללא קשר לרקע, השכלה או ניסיון חיים, פלטפורמת SkillsBuild תצייד את הלומדים במיומנויות מקצועיות ותספק את ההדרכה הדרושה כדי למצוא עבודה בקלות רבה יותר ולנווט בין עבודות בכלכלה הדיגיטלית החדשה".

סנדרה וואטלי, סגנית נשיא בכירה, שיווק לקוחות, מודיעין איומים ותקשורת משפיענים בפורטינט, אמרה כי, "כדי להמשיך ולהתמודד עם המחסור במומחי סייבר מיומנים, אנו נרגשים לחבור עם IBM ולשלב את תוכנית הלימודים NSE של פורטינט בפלטפורמה הדיגיטלית SkillsBuild שלהם. כחברת טכנולוגיה וכארגון לומד, פורטינט תעבוד יחד עם IBM כדי להקל על כל אלו המעוניינים בכך להתחיל קריירה באבטחת סייבר, ללא קשר לרקע שממנו הם מגיעים, גישה קודמת להשכלה או ניסיון חיים".

טוני מלינקוביץ'
טוני הוא העורך הראשי שלנו כאן באתר, עם ידע רחב בחומרה ומקורות מהירים, טוני הוא גם הכתב המהיר ביותר שלנו, בנוסף לכתבות המעולות של טוני הוא גם אחראי על רוב הביקורות שלנו באתר וגם על המלל וחוות הדעת על חלק מסיקורי הוידאו שלנו.
דילוג לתוכן