fbpx

מוכנה לעתיד: Commvault משיקה פתרונות חדשניים לניהול נתונים בכנס FutureReady

commvault-futureready main

קומוולט (Commvault), הנחשבת למובילה עולמית בתחום ניהול הנתונים בענן ובסביבות מקומיות, הכריזה בכנס FutureReady על שורה של מוצרים ושירותים חדשים לניהול חכם של נתונים. בנוסף, החברה הודיעה על תמחור חדש וגמיש במודל מנויים וסיוע ללקוחות לפשט את ניהול הנתונים בענן ההיברידי.

פרופוליו הפתרונות הרחב של קומוולט זוכה להרחבה משמעותית וכעת נוספים אליו מגוון שירותים חדשים כדוגמת Commvault® Backup & Recovery, Commvault® Disaster Recovery, Commvault Complete™ Data Protection and Commvault HyperScale™ X. כלל השירותים החדשים עוסקים בניהול מידע וגיבויים – שניים מהאתגרים הגדולים ביותר בעידן ה-DATA.

Commvault® HyperScale X

הדור הבא של Commvault HyperScale הוא פתרון Scale-out משולב המספק הגנת נתונים פשוטה וגמישה לכל עומסי העבודה (כולל קונטיינרים, וירטואליזציה ומסדי נתונים), סקלביליות מיטבית והגנה מובנית מפני תוכנות כופרה. HyperScale X היא האינטגרציה הראשונה של פתרונות האחסון של Hedvig עם הפורטפוליו של קומוולט. השילוב שבין השתיים מאפשרת ללקוחות לפשט ולהאיץ את אימוץ הענן ההיברידי שהופך לפופולרי מאוד בימים אלה.

Commvault® Backup & Recovery

מוצר הגיבוי והשחזור העצמאי החדש של קומוולט מבטיח זמינות נתונים לכל סוגי העבודה – כולל קונטיינרים, ענן, ווירטואלי – בסביבות ענן ו-On-Premise. פתרון זה מספק הגנה פשוטה, יעילה ואמינה על נתונים באמצעות פלטפורמה הניתנת להרחבה. היתרון המשמעותי של המוצר החדש הוא שמדובר בפתרון אחד למגוון עצום של סביבות עבודה. כיום, ארגונים רבים שומרים את המידע שלהם בכמה פלטפורמות, בכמה דרכים ובכמה עננים/שרתים שונים. עם פתרון ה-Backup & Recovery, הארגונים יוכלו לנהל את כלל מערך הגיבוי בקלות וביעילות.

Commvault® Disaster Recovery

כפתרון מקיף להתאוששות מאסון, Commvault Disaster Recovery מאפשר ללקוחות להבטיח המשכיות עסקית ולאמת התאוששות בסביבות ענן ו- On-premise, לספק אורקסטרציה של התאוששות מאסון באופן פשוט ואוטומטי, שכפול נתונים גמיש ומוכנות להתאוששות מהימנה. לא פעם ולא פעמיים היינו עדים לחשיבות הרבה של פתרונות התאוששות מאסון שכן הם מסוגלים להקל באופן משמעותי על החזרה לפעילות השוטפת במקרה של תקלה.

commvault-futureready solutions
הפתרונות של Commvault. קרדיט: Commvault

Commvault® Data Governance, Commvault® eDiscovery & Compliance and Commvault® File Storage Optimization

פתרונות אלה, ששולבו בעבר כ-Commvault Activate, מעניקים ללקוחות תמונת מצב רחבה יותר ואיכותית יותר לנתונים שלהם. פתרונות אלו מסוגלים לזהות הזדמנויות ליעילות אחסון וכן גם לבצע ניהול סיכונים. עם מינוף מודל התמחור הפשוט של קומוולט, ארגונים יוכלו כעת לרכוש פתרונות אלה בהתאמה לאופן בו הם צורכים הצעות אחרות של קומוולט. בעידן בו ארגונים ואנשים פרטיים כאחד מחפשים הזדמנויות לייעול והקטנת האחסון שלהם, פתרונות כמו אלו של Commvault שימושיים וחשובים מתמיד.

Commvault Complete Data Protection

השילוב בין Commvault Backup & Recovery לבין Commvault Disaster Recovery מביא את הפונקציונליות של קומוולט לפתרון יחיד להגנה על נתונים, על מנת להבטיח זמינות נתונים והמשכיות עסקית עבור כל עומסי וסוגי העבודה. הפתרון הזה תואם באופן מלא את החזון של Commvault ועל כן ניתן לפרוס אותו בסביבות ענן וגם בסביבת On-Premise.

"עם פריסת פתרונות קומוולט שכבר פעלו בחברה, אנו ממנפים כעת את יכולות הענן של קומוולט כדי לוותר על הבעלות על תשתית הטכנולוגיה שלנו – במקום זאת אנו משקיעים רבות בענן כדי להמשיך להריץ את פעולות ה- IT שלנו. פתרון התוכנה של קומוולט ממלא את הפערים בכלי ענן מקוריים, וסייע בכל תרחיש שימוש שהיה לצוות שירותי הענן של מקדונלד'ס, וגם מספק גיבויים אופטימליים ויעילים לרוחב מסדי נתונים. הפתרון של קומוולט מכוון את הביצועים בכל שרתי הענן של AWS ו- Microsoft Azure ומביא לחיסכון בעלויות באמצעות כפילויות ודחיסה. מקדונלד'ס מממשת "ערך" מפתרון מהימן וחדשני עם קומוולט."

דאגלס לאונרד, דיירקטור שירותי הענן של מקדונלד'ס

Optimized Subscription Pricing

ככל שהלקוחות מחפשים יותר ויותר לעבור לתמחור מבוסס OPEX ודמויי ענן, הם דורשים את הגמישות והיעילות שמודל תמחור מנוי מאפשר. קומוולט הובילה את המעבר הזה, וכיום למעלה מ- 40% מהכנסות תחום התוכנה והמוצרים שלה מגיעות מרישוי במודל מנוי (Subscription). ההכרזה של היום, מאפשרת למוצרי קומוולט ולאקוסיסטם של קומוולט להוביל עם מודלים של תמחור מנוי, ומאפשרת בחירה פשוטה יותר עבור הלקוחות. קומוולט תמשיך לתמוך בדרישות הלקוחות למודל תמחור Perpetual.

"אנו מחדשים במהירות כדי לעלות על צרכי הלקוחות בעידן זה של שינוי תמידי. הפורטפוליו המעודכן של קומוולט מסייע ללקוחות לנהל בצורה אפקטיבית את השינוי בסביבות ה- IT ההיברידיות שלהם.". "לקוחות צריכים להיות זריזים יותר, גמישים וסקלביליים. הפורטפוליו החדש מתייחס לסיכוני ניהול נתונים הקיימים כיום ושאולי יתקיימו מחר, מאסונות טבע, דרך טעויות אנוש ועד מתקפות כופרה, הלקוחות שלנו מכוסים."

רג'יב קוטומת'ריל, מנהל המוצר הראשי של קומוולט

טוני מלינקוביץ'
טוני הוא העורך הראשי שלנו כאן באתר, עם ידע רחב בחומרה ומקורות מהירים, טוני הוא גם הכתב המהיר ביותר שלנו, בנוסף לכתבות המעולות של טוני הוא גם אחראי על רוב הביקורות שלנו באתר וגם על המלל וחוות הדעת על חלק מסיקורי הוידאו שלנו.
דילוג לתוכן