חברת SciPlay רוכשת את Come2Play הישראלית

SciPlay (סייפליי), אחת מחברות הסושיאל גיימינג המובילות בעולם, רכשה את Come2Play הישראלית, המפתחת משחקי קזו'אל למובייל. במהלך זה למעשה מרחיבה SciPlay – שלה 7 משחקי סושיאל מובילים במובייל וב-ווב– את פרוטפוליו משחקי הקז'ואל שלה.

Come2Play, לה מטה בתל אביב ומשרד פיתוח נוסף בפולטבה, אוקראינה, מייצרת משחקי סושיאל למובייל מהם נהנים שחקני קז'ואל בכל רחבי העולם. המשחק החדשני של החברה, Solitaire Pets Adventure, מעניק ספין מודרני מרענן למשחק הסוליטר הקלאסי, בעוד ש- Backgammon Live מספק את חוויית השש בש המובילה בשוק.

Come2Play מביאה עימה צוות בינלאומי מנוסה ומוכשר – המונה עשרה עובדים מהמשרד בתל אביב ושלושים חברי צוות באוקראינה – אשר ישלב כוחות עם הצוות העולמי של SciPlay, במטרה להביא לשדרוג המשחקים ולצמיחה בהכנסות.

מאז שנוסדה, האסטרטגיה העיקרית שעומדת מאחורי SciPlay טמונה בתוכן. החברה שמה דגש על שילוב תכנים איכותיים וברנדים בינלאומיים במשחקייה, במקביל לאסטרטגיית רכישת משתמשים ומוניטיזצייה. הרכישה האחרונה שביצעה SciPlay, של חברת SpiceRack, הביאה לפרוטפוליו המשחקים של ענקית הגיימינג את המשחק הפופולריBingo Showdown  בשנת 2017. הרכישה ומודל התפעול של המשחק תחת שרביטה של SciPlay הוכיחו את עצמם, שכן מאז הרכישה הכנסות המשחק יותר משולשו. בחברה מתכוונים להטמיע את אותו מודל בשילוב משחקי Come2Play בפרוטפוליו שלה.

"אנחנו מאוד נרגשים לצרף את הצוות המוכשר של Come2Play ל- SciPlay, בעיקר כי אנחנו מרגישים שיש חיבור והתאמה אמיתית בין החברות – גם ברמת התרבות וגם ברמת המוצרים", אמרה נגה הלפרין, סמנכ"לית השיווק הגלובלי של חברת הסושיאל גיימינג הבינלאומית. "שילוב ז'אנר חדש של משחקי קז'ואל בפורטפוליו שלנו, ביחד עם צירוף צוות מאוד מוכשר לשורותינו, מרחיבים באופן מיידי את נתח השוק שלנו מעבר לאפליקציות סושיאל קזינו ומאפשרים לנו למנף את היכולות הטכנולוגיות והאסטרטגיות שלנו כדי להביא לחיזוק הקשר עם השחקנים ולצמיחה בהכנסות. אנו מאמינים שעם היכולות והידע שלנו, המשחקים שמאחורי Come2Play ייצמחו משמעותית. חשוב לציין שהמהלך הזה מהווה גם הבעת אמון אמיתית בצוות המוכשר שלנו בתל אביב. אנחנו ממשיכים לגדול כאן בארץ, ממשיכים לקצור הצלחות בקנה מידה עולמי, וממשיכים להיות חלק משמעותי מהפעילות של SciPlay".

אלון ברזילי, מנכ"ל Come2Play מוסיף: "הסטודיו שלנו הוקם מתוך התשוקה שלנו ליצור משחקים שיתנו לשחקנים את חווית המשחק הטובה ביותר, ולכן אנחנו מאוד נלהבים להצטרף אלSciPlay  במטרה לקחת את המשחקים שלנו לרמה הבאה. אנחנו בטוחים שעם התמיכה והרוח הגבית מהצוות המורחב והמנוסה של SciPlay, נצליח למקסם את פוטנציאל המוצרים שלנו, כולל משחק הסוליטר החדשני שלנו. אנחנו מאוד נרגשים ונלהבים מהעתיד".

טוני מלינקוביץ'
טוני הוא העורך הראשי שלנו כאן באתר, עם ידע רחב בחומרה ומקורות מהירים, טוני הוא גם הכתב המהיר ביותר שלנו, בנוסף לכתבות המעולות של טוני הוא גם אחראי על רוב הביקורות שלנו באתר וגם על המלל וחוות הדעת על חלק מסיקורי הוידאו שלנו.
דילוג לתוכן