קהילת הראש הדיגיטלי תקיים סדרת וובינרים בנושא האצת השינוי והמעבר לדיגיטל

קהילת הראש הדיגיטלי, הבית של מנהיגי הדיגיטל בישראל, מכריזה על סדרת תוכניות מיוחדת לבכירים, לחברי הקהילה, ללקוחות ושותפי חברות איי-8 ואקסנצ’ר, תחת הכותרת "הראש הדיגיטלי לייב" המתנהלת בפורמט של העמקה ודיון.

קהילת הראש הדיגיטלי שמה לעצמה מטרה להתמודד עם האתגרים ששנת 2020 הביאה עימה. הקהילה נוסדה בכנס הראש הדיגיטלי שנערך ב-20 בפברואר 2020 בחסות איי-8 וחברת אקסנצ’ר, בו דנו בתפקיד המוביל הדיגיטלי בעידן השינוי של המאה ה-21. הקהילה מיועדת לנשות ואנשי ניהול, ייעוץ ומחקר עם ניסיון של 10 שנים ומעלה בתחום, מתמקדת בחיבור שבין אסטרטגיה, חדשנות ודיגיטל, היא מהווה קהילה מקצועית בעלת מודל עסקי לטווח ארוך.

הקהילה מרכזת הדרכות, תיעוד ארועים, תבניות עבודה, דוחות וכו’ ושמה דגש על נושאי השעה כגון: עידן הקורונה. סדרת חודש יוני תעסוק בנושא – האצת השינוי (להיות פנתר) והיא תתקיים מדי יום שלישי החל מהשעה 10:00 למשך שעתיים בהן השעה הראשונה תהיה שעת העמקה ולאחריה שעת דיון.

לוח הזמנים

יום שלישי, 23 ליוני בשעה 10:00 – האצת השינוי: אופי העבודה, בהשתתפות: פרופ' ישע סיון, מנכ"ל איי-8, אופיר קדוש – סמנכ"ל מע' מידע מכבי שירותי בריאות ושלי לב-אמדו, מנהלת משאבי אנוש – אקסנצ'ר ישראל

יום שלישי, 30 ביוני בשעה 10:00 – האצת השינוי: צה"ל, בהשתתפות: פרופ' ישע סיון, מנכ"ל איי-8, תא"ל זיו אבטליון, טרנספורמציה דיגיטלית, צה"ל, טליה גזית (אל"מ מיל') מנכ"לית G-TOS

* 10:00-10:50 הצגה מעמיקה (Lean Forward). של נושא המפגש על ידי המציגים.
* 10:50-11:00 הפסקת רענון בת 10 דקות.
* 11:00-11:40 דיון פתוח ומונחה עם חברי הקהילה והמרצים.
* 11:40:11:50 סיום והערכה.

הרשמה והשתתפות

ההשתתפות בכל תוכנית מחייבת רישום מראש. לאחר האישור, יקבלו המשתתפים קוד גישה אישי.  ההשתתפות כרוכה בתשלום והרשמה מראש. המחיר הוא 88 ₪ פרטים והרשמה באתר.

טוני מלינקוביץ'
טוני הוא העורך הראשי שלנו כאן באתר, עם ידע רחב בחומרה ומקורות מהירים, טוני הוא גם הכתב המהיר ביותר שלנו, בנוסף לכתבות המעולות של טוני הוא גם אחראי על רוב הביקורות שלנו באתר וגם על המלל וחוות הדעת על חלק מסיקורי הוידאו שלנו.
דילוג לתוכן