סלברייט ממנה את אלון קלומק למנהל הפעילות העסקית העולמי

סלברייט (Cellebrite), המובילה העולמית בפתרונות מודיעין דיגיטלי עבור גופי אכיפת חוק, חקירות, גופי ממשל וארגונים הודיעה היום (ב', 22.06) על מינויו של אלון קלומק לתפקיד מנהל הפעילות העסקית העולמי (Chief Business Officer – CBO), תפקיד אותו הוא יהיה הראשון לאייש בחברה.

במסגרת התפקיד החדש, אלון יהיה אחראי למכירות, הכשרה ופיתוח של שירותים מקצועיים נוספים שירחיבו את פעילותה של החברה בזירת המודיעין הדיגיטלי. אלון יוביל את את הפעילות העסקית העולמית של החברה במגזר הפרטי, הציבורי ובתחום השירותים המקצועיים.

לאלון 20 שנות ניסיון בניהול עסקי בינלאומי ומכירות. הוא הצטרף לסלברייט בשנת 2012 ומאז שימש כמנהל החטיבה הבינלאומית של החברה. במסגרת תפקידו זה הוא היה אחראי לקדם את צמיחת החברה ופיתוח השווקים. הוא הוביל עלייה מתמדת במכירות הבינלאומית וכן את פיתוחן והטמעתן של אסטרטגיות עסקיות פורצות דרך שהאיצו את הצמיחה של סלברייט והניעו את החברה קדימה.

"אני שמח לברך את אלון קלומק על כניסתו לתפקידו החדש כמנהל הפעילות העיסקית העולמי של סלברייט. לאורך השנים האיץ אלון את הפעילות העסקית של סלברייט בעולם וקצר הישגים בתפקידו כמנהל החטיבה הבינלאומית. הוא בעל סגנון מנהיגות דינמי, חזון ויכולות ניהול מצוינות שמקדמים את החזון שלנו של עולם בטוח יותר; הוא איש מפתח בצוות הניהולי של סלברייט ואני מאחל לו ולנו הצלחה רבה".

יוסי כרמיל, מנכ"ל סלברייט

סלברייט מסייעת ללקוחותיה לפתור כחמישה מיליון תיקי חקירות בשנה. החברה מציעה מגוון רחב של פתרונות תוכנה וכלים אנליטיים חדשניים שמטרתם להאיץ חקירות דיגיטליות ולהתמודד עם המורכבות הגוברת שבאתגרי פשיעה ואבטחה בעידן הדיגיטלי. הפתרונות והכלים של סלברייט משמשים אלפי סוכנויות אכיפת חוק מובילות ביותר מ-150 מדינות ברחבי העולם, ממשלות, תאגידים וארגונים.

בשנה האחרונה, צמחה החברה באופן משמעותי. בינואר 2020, רכשה סלברייט את חברת BlackBag Technologies מסן חוזה קליפורניה, המתמחה בפתרונות חילוץ, פיענוח וניתוח מידע דיגיטלי ממערכות מחשוב. הרכישה הרחיבה את היצע פתרונות המודיעין הדיגיטלי של סלברייט וקידמה גישה של "One-Stop-Shop" שתיתן מענה לכל צורכי החקירות הדיגיטליות של לקוחותיה.

טוני מלינקוביץ'
טוני הוא העורך הראשי שלנו כאן באתר, עם ידע רחב בחומרה ומקורות מהירים, טוני הוא גם הכתב המהיר ביותר שלנו, בנוסף לכתבות המעולות של טוני הוא גם אחראי על רוב הביקורות שלנו באתר וגם על המלל וחוות הדעת על חלק מסיקורי הוידאו שלנו.
דילוג לתוכן