חברת SafeBreach ממנה את קן סמית' ל-CRO (יChief Revenue Officer) בחברה

safebreach smith

חברת SafeBreach (סייפבריצ') המפתחת פלטפורמה לסימולציות של תקיפה וחדירות סייבר לארגונים, מרחיבה את צוות ההנהלה שלה וממנה את קן סמית' לתפקיד ה- CRO של החברה. הצטרפותו של סמית' הינו מהלך הנועד לקדם את החברה ולהביאה לצמיחה משמעותית בשנה הקרובה.

סמית' בעל ניסיון של מעל ל- 25 שנה כמוביל מכירות והכנסות בסטארט-אפים שונים FireEye, Lithium) Alfresco) כמו גם חברות טכנולוגיה מבוססות (Adobe, EMC). בנוסף, לסמית' ניסיון בפיתוח אסטרטגיות עסקיות לחברות סייבר ו-SaaS. לפני תפקידו בSafeBreach- סמית' עבד מעל ל-5 שנים ב- FireEye, שם שימש כסמנכ"ל מכירות וסייע לחברה להשיג הכנסות של מעל 900 מיליון דולר ולהכפיל את כמות הלקוחות. סמית' מצטרף לסייפבריצ' לאחר סבב גיוס מוצלח, ויהיה אחראי על בניית אסטרטגיית צמיחה לטווח הרחוק וכן הרחבת צוות המכירות.

בחצי שנה האחרונה הקימה SafeBreach שותפויות עם חברות מובילות בתחום הטכנולוגיה והסייבר, ביניהן Microsoft, Palo Alto Networks, SentinelOne, Blackberry Cylance, Splunk ועוד.

גיא בז'רנו, מנכ"ל SafeBreach : "קן הוא תוספות נהדרת לצוות ההנהלה שלנו, הרקע שלו בתחום המכירות יחד עם הניסיון שלו בהצמחת סטארט-אפים לכדי חברות גדולות ומובילות, הוא יתרון מאוד גדול בשבילנו. אנחנו מאוד נרגשים ושמחים על הצטרפותו לחברה".

"אני נרגש להצטרף ל- "SafeBreach, אומר קן סמית', "אני מתכנן לבנות צוות מכירות איכותי מוכוון מטרת הגדלת הרווחיות ולעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם הערוצים השונים והשותפים שלנו בכדי להביא את SafeBreach לשלב הבא".

קרדיט צילום: סייפבריצ'

טוני מלינקוביץ'
טוני הוא העורך הראשי שלנו כאן באתר, עם ידע רחב בחומרה ומקורות מהירים, טוני הוא גם הכתב המהיר ביותר שלנו, בנוסף לכתבות המעולות של טוני הוא גם אחראי על רוב הביקורות שלנו באתר וגם על המלל וחוות הדעת על חלק מסיקורי הוידאו שלנו.
דילוג לתוכן