fbpx

מידעטק הטמיעה בריאון בע"מ מערכת בעלות של כשני מיליון ש"ח

מידעטק מבית מטריקס (Matrix), המספקת יישום והטמעת מערכת Priority, סיימה פרויקט הטמעת מערכת Priority ERP בחברת ריאון בע"מ, מקבוצת פלסאון המספקת מוצרי פלסטיק מורכבים וטכנולוגיים. הפרויקט ארך כשנה ועלה לאחרונה לאוויר. היקפו הכספי מוערך בכשני מיליון ש"ח. במסגרת הפרויקט מידעטק החליפה את מערכת Oracle שפעלה בריאון. בימים אילו מבצעת מידעטק פרויקט נוסף של הטמעת מערכת ה-Priority בחברת הבת פלסטוקיט.

כשלושה חודשים לפני עליית הפרויקט לאויר ולכל אורכו, נכחו באתר ריאון מספר מומחים מטעמה של מידעטק המתמקצעים בתחומי היישום השונים של מודולי המערכת, על מנת ללוות באופן אישי את הפרויקט המורכב מקרוב ולאפשר עליה חלקה לאויר ללא תקלות. הטמעת מודולים אלו מספקת פתרון הכולל פיתוח של מגוון כלי סימולציה ובקרה ייחודיים עבור חברת ריאון. במסגרת הפרויקט הטמיעה מידעטק את המערכת בכל תהליכי העבודה בחברה כולל עולם הרכש, ייצור, ניהול מלאי, כספים, ניהול פרויקטים, בקרות איכות, שירות, תחזוקה ותמחיר.

בנוסף, הוטמע מודול WMS לניהול המלאי והמחסנים בחברה כולל אפליקציה מתאימה למסופונים המאפשרת עבודה מעל מערכת ה-Priority. במסגרת ההטמעה שולבו מודולים מיוחדים שפותחו על ידי מידעטק בצורה אינטגרטיבית במערכת ה-Priority ובניהם מודולים לניהול הבטחת האיכות, נסיעות לחו"ל, ניהול עדכוני מהדורות ועוד.

הכלים והפיתוחים הייחודיים שהתאימה מידעטק בפרויקט לצורכי הלקוח ובהתאם לשיטות העבודה הייחודיות לו, היוו אתגר עיקרי בפרויקט. פיתוח כלים אלו כלל מגוון ממשקים למערכות חיצוניות כגון מערכת MES- המשמשת למטרת מעקב ותיעוד רצפת ייצור, ואפליקציה לבניית מערכת שעות וניהול משימות ללמידה.

עד תחילתו של פרויקט זה נעזרה חברת ריאון במערכות מותאמות בפיתוח פנים ארגוני ובמערכתERP Oracle. כיום פתרון ה- Priority בחברת ריאון משרת למעלה מ- 100 משתמשים בעלי תפקידים מגוונים בחברה, החל ממנהלים, עובדי מטה, אנשי IT, תפקידי ייצור, מבקרי איכות ועוד.

"פרויקט החלפת מערכות המחשוב הינו תוצר של בחינת מערכות החברה והתאמתן לשיטות העבודה החדשות בריאון. בשני אתרי הייצור של החברה מתבצעים סוגי פעילות מגוונים שצריכים להיתמך תחת מערכת אחת גמישה ובאמצעות אנשי מקצוע זמינים באזורנו. הצורך הגובר לספק מענה מהיר, דינאמי ואיכותי לכל שינוי תפעולי שנדרש לבצע, הביא אותנו להבנה כי תוכנת Priority וכן מידעטק כמבצעת היישום, הן המתאימות ביותר עבור ריאון. מהסתכלותי על תהליך האפיון והיישום, על הרציפות העסקית שנשמרה לאורך הדרך מ-2018 ועד ההרחבות המתוכננות לנו ב-2020 – אני יכול לומר כי בחרנו נכון. כיום אנו עם הפנים קדימה כדי להרחיב את המערכות לאזורים נוספים בארגון."

שקד הלוי, מנהל מערכות מידע בריאון

חנה שראל, מנכ"לית מידעטק: "מידעטק הביאה עימה לריאון נסיון רב שצברה ביישום מערכת Priority במפעלים. פרויקט זה הינו חלק ממגמה של לקוחות Oracle הפונים למידעטק להחלפת המערכת שברשותם למערכת מתקדמת וגמישה יותר במחיר אטרקטיבי. הידע והנסיון של מידעטק והיכולת שלה לתת מענה מיוחד מותאם ללקוחות Oracle הם אילו שאיפשרו לנו להצליח בפרויקט. היישום היה מאתגר וכלל בין היתר מגוון רחב של מודולים שפיתחה מידעטק שנתנו מענה רחב לצרכי הלקוח ללא צורך בהתאמות ייחודיות. כיום מספקת המערכת פתרון גמיש ומותאם לתהליכי העבודה של החברה, מה שמאפשר לה להמשיך ולצמוח בעולמות התוכן בהם היא פועלת. שיתוף הפעולה שקיבלנו מריאון לאורך כל הדרך היה מצוין ואפשר לנו לעמוד בדרישות הפרויקט, בלוח הזמנים ובתקציב, לשביעות רצונם של כל המעורבים."

טוני מלינקוביץ'
טוני הוא העורך הראשי שלנו כאן באתר, עם ידע רחב בחומרה ומקורות מהירים, טוני הוא גם הכתב המהיר ביותר שלנו, בנוסף לכתבות המעולות של טוני הוא גם אחראי על רוב הביקורות שלנו באתר וגם על המלל וחוות הדעת על חלק מסיקורי הוידאו שלנו.
דילוג לתוכן