fbpx

הכירו את Lenovo Mirage VR S3 – משקפי מציאות מדומה עם טכנולוגיית ThinkReality

Lenovo Mirgae VR S3 - Board Room

במהלך ועידת הפסגה העולמית המקוונת למציאות מדומה ומציאות רבודה, הכריזה לנובו (Lenovo) על התוספת האחרונה למשפחת פתרונות המציאות המדומה המסחריים שלה – ערכת Lenovo Mirage VR S3 אשר תומכת בטכנולוגיית ThinkReality.

Lenovo Mirage VR S3 היא ערכת ראש מוכללת שפותחה עם פיקו אינטראקטיב, חברת טכנולוגיה גלובלית המפתחת פתרונות מציאות רבודה וטכנולוגיות ארגוניות חדשניות. ערכת המציאות המדומה פותחה באופן ייעודי לשימוש ארגוני והיא מסוגלת להציג למשתמש ברזולוציית 4K לקבלת תמונות ברורות ככל הניתן. כמו כן ערכה זו כוללת שליטה ללא ידיים עם או בלי הבקר המצורף לערכה, ולוחית פנים היגיינית קלה לניקוי כדי להתאים לשימוש לכל העובדים בחברה. ערכת Mirage VR S3 מגיעה גם עם מערכת קולית משולבת כאשר הערכה עצמה קשוחה, קלת משקל ומוכנה להתאמה לתוך הארגון.

Mirage VR S3 נתמכת בידי פלטפורמת התוכנה של לנובו – ThinkReality. פלטפורמה זו מאפשרת ללקוחות מסחריים לפרוס ולנהל יישומים ותכנים בקנה מידה גלובלי, עם תמיכה רחבה תוך מתן כלי ניהול רבי עוצמה וכן פורטל IT תכליתי המאפשר לנהל את התקני ויישומי המשתמש.

פלטפורמת ThinkReality של לנובו מספקת נתיב מוכח, בר התאמה ומופשט מהוכחת יכולת ועד יכולת ייצור בפועל עבור יישומי מציאות מדומה/רבודה בארגון. עם פונקציות מובנות מראש, ולוגיקה ברת תכנות, מדובר בפלטפורמה המסייעת למהנדסים לבנות יישומים מתוחכמים בקלות ובמהירות רבה יותר.

השימוש במציאות מדומה בארגונים

מציאות מדומה נמצאת בשימוש ארגוני כדי להעצים דור חדש של עובדים, והיא מספקת להם תרחישי הכשרה בסביבה מוגנת וניתנת לשחזור. מציאות מדומה מציעה חוויות המשקפות באופן מדויק מטלות ומצבים שונים בעבודה, כך שהעובדים יכולים לעבור הכשרות ביעילות רבה יותר, ובעלויות נמוכות יותר.

מחקרים מראים שעובדים העוברים הכשרה באמצעות מציאות מדומה, לעומת שימוש באמצעים מסורתיים, משיגים אחוזי ביצוע גבוהים יותר. מאימון אנשי המקצוע שעובדים בחזית ועד שיפור היכולות של קבוצות עבודה טכניות, המציאות המדומה מציעה חוויית למידה הוליסטית לה נדרשים המעסיקים כדי להפיק יתרון מכוח העבודה שלהם.

"המציאות המדומה עוזרת להכשרה מהירה וטובה יותר בעלות נמוכה יותר", "הלקוחות הארגוניים שלנו מחפשים פתרונות כדי לבנות ולאפשר כוח עבודה גלובלי מיומן ויעיל יותר. יותר ויותר הם מחפשים פתרונות עדכניים כמו ThinkReality התומכת במציאות מדומה ומציאות רבודה ומציעה פלטפורמה גמישה שמאפשרת להתאים אפליקציות לשימוש רוחבי בקנה מידה ארגוני".

אמר נתן פטיג'ון, מנהל המציאות מדומה/רבודה המסחרית, קבוצת ההתקנים החכמים, לנובו.

Lenovo MirageS3_VRHeadset
משקפי המציאות המדומה. צילום: יח"צ

תמיכה ברמה הגבוהה ביותר

פתרון המציאות המדומה של לנובו כולל גם את תוכנית השירותים המעודכנת של החברה, Lenovo Integrated Solutions Support (בקרצה: LISS). תכנית זו מוצעת כסטנדרט וכחלק מ-Lenovo Mirage VR S3. במסגרת LISS מקבלים הארגונים את הפתרונות הכלולים בפלטפורמת ThinkReality לצד תוכנית שירות גלובלית מקצה לקצה שתומכת בחומרה, בתוכנה ובשירותים הרלוונטיים כדי לספק רמת טיפול מתקדמת לכל אורך חיי המחזור של הפתרון. בתוכנית זו, מספקים טכנאים ומהנדסים מומחים תמיכה לכל הפתרון, כולל מספר טלפון ייעודי לגישה מהירה, נקודת מגע יחידה להשגת תוצאות מהירה יותר, ניהול תרחישים פרואקטיבי וכל עזרה שתדרש בעת הצורך.

"לנובו משקיעה כמות משמעותית של משאבים בפיתוח פתרונות עסקיים פורצי דרך כדי לתמוך בצרכים ובמאמצים המתקדמים של לקוחותינו. פתרונות אלו דורשים מודל שמציע רמת תמיכה גבוהה יותר, כדוגמת LISS שמסתכלת מעבר למוצרים בודדים ובמקום זאת מתמקדת בניהול סוגיות מורכבות לאורך כל הפתרון כדי להגביל את זמן ההדממה וכדי ליצור חוויית לקוח טובה יותר".

-אומר גנאש ראגו, מנהל פתרונות ושירותים טכנולוגיים מתפתחים בלנובו.

טוני מלינקוביץ'
טוני הוא העורך הראשי שלנו כאן באתר, עם ידע רחב בחומרה ומקורות מהירים, טוני הוא גם הכתב המהיר ביותר שלנו, בנוסף לכתבות המעולות של טוני הוא גם אחראי על רוב הביקורות שלנו באתר וגם על המלל וחוות הדעת על חלק מסיקורי הוידאו שלנו.
דילוג לתוכן