לנובו משיקה דגמי ThinkCentre חדשים עם יכולות אבטחה וניהול משופרות ומעבדי Core vPro של אינטל מהדור ה-10

ThinkPad-P15s

לנובו (Lenovo) מכריזה על דגמים חדשים בסדרת המחשבים השולחניים ThinkCentre – מחשבים המציעים שילוב של טכנולוגיות רבות עוצמה, עם מעבדי Core מהדור ה-10 של אינטל ואפשרות למעבדי Core vPro מהדור ה-10 בדגמים נבחרים. הדגמים החדשים מציעים לעסקים גמישות מלאה עם מארזי טאואר ומארזים קטנים, וכן תצורות All In One ו-Tiny. ThinkCentre M70, M80 ו-M90 החדשים פותחו כדי לעמוד בצרכי המחשוב המורכבים וההמשכיות העסקית בעולם המשתנה של ימינו ואליהם מצטרפים קו מוצרי ה-Tiny-in-One עם TIO22 ו-TIO24 מהדור הרביעי. פתרונות אלו מציעים תצוגות חדשניות עם אפשרות לבחירה בדגמי Tiny שולחניים להרכבת מחשב All In One מודולרי.

כמו כן הכריזה לנובו על שתי תחנות עבודה ניידות, ThinkPad P14s ו-P15s. תחנות אלו מצטרפות אל ThinkPad P43s ו-P53s והן מציעות איזון בין ניידות לעוצמה. הן מתוכננות לעבודה תוך כדי תנועה, הן ניידות במיוחד ויכולות להריץ יישומים כמו AutoCAD, Revit, SOLIDWORKS ועוד מבלי להפסיד פעימה.

עוצמה, יעילות ואמינות

פורטפוליו מחשבי ה-ThinkCentre החדש מתמקד באספקת יעילות משופרת, ביכולות ניהול טובות יותר מהדור הקודם ובאבטחה מובילה. מארזי הדגמים בתצורת ה-Tiny מציעים נפח של ליטר בלבד, כשכל הדגמים האחרים מגיעים עם מארזים מוקטנים כדי להגביל את המקום הפיזי שהם תופסים על השולחן. ביצועים משופרים ויכולות ניהול מוצעים עם מעבדים עד Core vPro מהדור ה-10 של אינטל, והשילוב עם ThinkShield מספק אפשרות לפתרונות אבטחה דיגיטליים מעודכנים.

דגמי מארז הטאואר והמארז הקטן של ThinkCentre מצוידים באמצעי אבטחה פיזיים חזקים, כולל אבטוח על ידי נעילה באמצעות מנעול או מנגנון קנסינגטון, תופסן כבלים חכם שמאבטח התקנים חיצוניים אל שלדת שולחן העבודה, וכן מנעול אלקטרוני בשלדה שמקבל את החשמל מלוח האם כדי לתפעל מתג שנועל את המארז מבפנים, וכך מונע חדירה פיזית.

בין אם העסק הקטן שלכם זקוק למחשב All In One כדי לעבוד מהבית או לפתרון שמציע מארז נאה שאפשר להציג בחזית העסק, ובין אם אתם זקוקים למספר תצורות כדי לתת מענה לדרישות של כוח עבודה מגוון, ל-ThinkCentre יש את המחשב השולחני שמתאים לכם עם שלוש סדרות של ThinkCentre M זמינות בתצורות שונות.

  • ThinkCentre M70 זמין בכל התצורות והוא מציע שילוב של תכונות חיוניות, ביצועים וטכנולוגיה זמינה. ה-M70 בתצורת All In Oneהחדש משלב באלגנטיות מסך בגודל 21.5 אינץ' עם רבות מהתכונות של האח M90a הגדול יותר
  • סדרת ThinkCentre M80 מספקת פתרון מיינסטרים המציע מעבד Core vPro מהדור ה-10 של אינטל לאבטחה וניהול משופרים
  • סדרת ThinkCentre M90 מספקת יכולות פרימיום עם מעבד ברמה של עד Core i9 vPro מהדור ה-10 של אינטל. מצב המתנה מודרני מאפשר עבודה חכמה יותר, המסייעת לחסוך חשמל, בעוד שהמחשב ממשיך להיות מקושר. תצורות הטאואר והמארז הקטן של M90 כוללות אפשרות לכונן SSD שני להגדלת נפח האחסון הזמין וכן אפשרות לתצוגת Flex-IO כדי לחבר מסך נוסף בחיבור USB-C, HDMI, DisplayPort או VGA.

תצורת ה-TIO המודולרית של ThinkCentre מאפשרת לשלב מחשבים בתצורת Tiny כך שמשתמשים יכולים להבטיח את ההשקעות שלהם במערכות ה-PC גם לעתיד. פשוט הכניסו מחשב Tiny לתוך יחידת האחסון בגב תצוגה התומכת ב-TIO. הדור הרביעי של TIO22 ו-TIO24 מאפשר להגדיר את המחשב בצעד אחד, ללא שימוש בכלים, והם מגיעים עם מצלמה ומיקרופון כדי לספק יכולות תקשורת אחודה. בנוסף הם מציעים אפשרויות תלייה לגמישות מלאה בפריסה.

חזק וירוק

כל המחשבים השולחניים במשפחת ThinkCentre, כמו גם דגמי משפחת ה-ThinkPad, עוברים מבחנים קשוחים, כולל עשרה תהליכי MIL-Spec כמו עבודה בטמפרטורות שונות, תנאי לחות, הלם, ויברציות ועוד. ויותר מכך, כל דגמי ThinkCentre עומדים בתקן Energy Star 8.0 לצריכת חשמל, מורשים לפי תקן הקיימות TCO 8.0, תואמים לתקן RoHS לגבי שימוש בחומרים מסוכנים שונים, ומציעים דירוגי EPEAT המתייחסים למחזור החיים המלא של המוצר.

ThinkPad עם העוצמה של פלטפורמת vPro

ThinkPad P14s ו-P15s הן תחנות עבודה מושלמות עבור משתמשים שזקוקים לכוח תוך כדי תנועה. הם מציעים עד 14 שעות סוללה ומעניקים למתכננים, מעצבים, מהנדסים, מחנכים וסטודנטים ודומיהם את היכולת להיות יצירתיים בכל רגע נתון, בכל מקום נתון – מעבודה מרחוק, דרך שיתוף פעולה במשרד, באתר עבודה או בזמן שמבקרים לקוחות.

עם מעבדי Core מהדור העשירי של אינטל, כולל Core i7-10810u עם מהירות טורבו שיכולה להגיע עד 4.9 גיגה-הרץ, צמד המחשבים הזה מציע את מה שמשתמשי AEC, CAD וכדומה צריכים. בנוסף, מצוידים מחשבים אלו בכרטיסי תצוגה מקצועיים ממשפחת ה-Quadro של NVIDIA, מציעים קישוריות אלחוטית בתקן WiFi 6, ומספקים עד 2 טרה-בייט שטח אחסון ותמיכה ב-Ubuntu וב-Red Hat Linux. ה-P14s עם מסך 14 אינץ' וה-P15s עם מסך 15 אינץ' מציעים שניהם תצוגות ברזולוציה של עד 4K עם תמיכה ב-Dolby Vision HDR, והם עוברים כיול באמצעות X-Rite Pantone כדי להבטיח צבעים אמיתיים ותמונות ברורות יותר.

בנוסף, התוספות החדשות לקו המוצרים של ThinkPad מגיעות ממש בקרוב: X1 Carbon דור 8, X1 Yoga דור חמישי וכן מחשבים חדשים בסדרות ה-T, X ו-L וכולם ממנפים את עקרונות העיצוב, החדשנות והאיכות המוכרים. דגמי ה-ThinkPad החדשים ממנפים את תכונות הניהול והאבטחה של פלטפורמת ה-vPro המעודכנת של אינטל כדי לספק ללקוחות מרחב בחירה גדול יותר. הם מציעים פתרונות IT מודרניים עם טכנולוגיות פורצות ותכונות שעומדות בצרכים ובדרישות של משתמשי הקצה.

זמינות ומחירים יפורסמו בהמשך

טוני מלינקוביץ'
טוני הוא העורך הראשי שלנו כאן באתר, עם ידע רחב בחומרה ומקורות מהירים, טוני הוא גם הכתב המהיר ביותר שלנו, בנוסף לכתבות המעולות של טוני הוא גם אחראי על רוב הביקורות שלנו באתר וגם על המלל וחוות הדעת על חלק מסיקורי הוידאו שלנו.
דילוג לתוכן