רד האט ו- AWS מרחיבות את שיתוף הפעולה ביניהן: משיקות את Amazon Red Hat OpenShift

technology-server-network

במסע של הטרנספורמציה הדיגיטלית ישנן הרבה אלטרנטיבות, ובכולן בולט מחשוב הענן בצורותיו השונות (IaaS, PasS, SaaS, EaaS). הענן ההיברידי מסתמן כאחת הטכנולוגיות המובילות מעצם כך שהוא מאפשר את השילוב הנכון של ניהול מנוהל עם ענן פרטי.

במטרה לסייע לארגונים לענות טוב יותר לדרישות הטכנולוגיות לצרכים עסקיים ולאתגרים ספציפיים, הודיעו רד האט ו- AWS על הרחבת שיתוף הפעולה ביניהן, עם הכרזת Amazon Red Hat OpenShift – שירות Kubernetes ארגוני של AWS שמנוהל ונתמך במשותף על ידי שתי החברות, ויאפשר שילוב נכון של השירותים.

Amazon Red Hat OpenShift יהיה שירות מנוהל במלואו, המאפשר לארגוני IT לבנות ולפרוס מהר יותר יישומים ב- AWS על פלטפורמת Kubernetes ארגונית רבת העוצמה של רד האט. השירות מאופשר תוך שימוש בכלים וממשקי יישומים (APIs) מבוססי קוד פתוח. מפתחים יוכלו לבנות יישומי קונטיינר המשתלבים ישירות עם למעלה מ- 170 שירותים מוטי-ענן (Cloud-native) של AWS, לשיפור אג'יליות, חדשנות וסקלאביליות.

בחבירה זו שולבו עשרות שנות הידע והניסיון של רד האט בעננים פרטיים ומחשוב, ושירותי הענן המתקדמים של AWS. השילוב יאפשר לגופי IT להשיק מערכות מוטות-ענן שיכולות לשמור על אבטחה ברמת אנטרפרייז, להיות אג'יליות יותר, ולספק ביצועים משופרים תוך הפחתת עלויות.

Amazon Red Hat OpenShift יאפשר ללקוחות להשיק אשכולות (Clusters) של Red Hat OpenShift כדי לספק את היתרון של חווית AWS משולבת עבור יצירת וניהול אשכולות, רישום ל- AWS Console, מודל חיוב לפי-דרישה (שעתי), חשבונית יחידה עבור פריסות AWS, והיכולת לפנות ל- AWS לתמיכה.

עם Amazon Red Hat OpenShift ייהנו לקוחות מ:

  • פלטפורמת Kubernetes ארגוני המקיפה ביותר בעולם – שכבר משתמשים בה יותר מ- 2,000 לקוחות ברחבי העולם. היצע שירותי Kubernetes עבור לקוחות AWS מורחב עם הגיבוי של שני מובילים במחשוב ענן ו- Kubernetes.
  • אינטגרציה מורחבת וישירה עם שירותי AWS – המערך האיכותי של שירותי ענן של AWS, כולל מחשוב, קישוריות, מסד נתונים, אנליטיקה ולמידת מכונה (ML), נגיש ישירות דרך Amazon Red Hat OpenShift, מה שמקל לבנות, לתפעל ולהתרחב ברחבי העולם דרך ממשק ניהול מוכר.
  • פריסה פשוטה של ענן היברידי דרך Red Hat OpenShift – Amazon Red Hat OpenShift מספק סביבת Kubernetes מוכנה לייצור, בה ארגונים רבים כבר משתמשים באתריהם היום. זאת תוך פישוט היכולת להעביר עומסי עבודה לענן AWS הציבורי בהתאם לצרכים עסקיים.

ברד האט אומרים כי בניגוד לספקים אחדים בתעשייה, הם אינם חושבים ש- Kubernetes ארגונית יכולה להצליח באמת כאשר היא מבוססת על תשתית וירטואליזציה ותיקה (Legacy), או מצורפת כשכבה למערך של שילוב טכנולוגיות קנייניות. רד האט רואה את הפלטפורמה מוטת-ענן עבור ארגונים כפתוחה באופן מלא וסקלאבילית, במודל המאמץ בבטחה חדשנות Upstream (קוד פתוח שמועבר מהקהילה למפתח המקורי) לשימוש בייצור.

הבאת Amazon Red Hat OpenShift לשוק יחד עם AWS משדכת את המובילה הטכנולוגית בעולם המחשוב הארגוני מבוסס קוד פתוח, כולל Kubernetes, עם המובילה בתשתיות ושירותי ענן ציבורי. החברות מספקות פלטפורמת מוטת-ענן חדשנית, שמוכנה עבור ארגונים בכל גודל ונותנת מענה לכל אתגר טכנולוגי שיהיה.

Amazon Red Hat OpenShift יהיה זמין בקרוב לגישה מוקדמת. כדי ללמוד יותר על היצע זה או להצטרפות למהדורה הטכנולוגית המוקדמת: https://www.openshift.com/products/managed-openshift-on-aws/faq.

טוני מלינקוביץ'
טוני הוא העורך הראשי שלנו כאן באתר, עם ידע רחב בחומרה ומקורות מהירים, טוני הוא גם הכתב המהיר ביותר שלנו, בנוסף לכתבות המעולות של טוני הוא גם אחראי על רוב הביקורות שלנו באתר וגם על המלל וחוות הדעת על חלק מסיקורי הוידאו שלנו.