fbpx

הוכרזו הזוכים בפרסי החדשנות של רד האט זו שנה 14 ברציפות

זו השנה ה- 14 ברציפות שפרסי החדשנות של רד האט – חברת פתרונות קוד פתוח המובילה בעולם, מכירים בהישגים הטכנולוגיים של לקוחות רד האט ברחבי העולם, אשר מוכיחים חשיבה יצירתית, נחישות לפתרון בעיות, ושימושים משני-מצב בטכנולוגיות רד האט. הזוכים השנה הם: משרד הבריאות והפיתוח החברתי של ארגנטינה, קבוצת , BMW , Edenor פורד ו- Vodafone Idea. כמו בשנים הקודמות קבע תהליך ההצבעה מקוון ברחבי הקהילה את הלקוחות שזכו בפרס החדשנות 2020. הזוכים הוכרזו רשמית במהלךRed Hat Summit Virtual Experience  – הכנס השנתי הגדול של רד האט, שהשנה התקיים ככנס וירטואלי.

משרד הבריאות של ארגנטינה

משרד הבריאות של ארגנטינה היה זקוק למערכת מידע בריאותי סקלאבילית עבור ניהול מדיניות בריאות ליותר מ- 45  מיליון  תושבי ארגנטינה, ולהטמעת מערכת "אסטרטגיית כיסוי בריאותי אוניברסלית" (UHC). זאת במאמץ להפחית פערי איכות טיפול רפואי, ולהטמיע מערכות מידע שמזהות את צרכי האוכלוסייה ומאפשרות את הניטור המקיף של מטופלים, וכן השקת כלים חדשניים מעבור מקצועני בריאות ומטופלים. משרד הבריאות הארגנטיני מצפה לראות עד סוף 2020 גידול של כ-1,200% במספר הטרנזקציות שתומכות בחילופי רשומות קליניות בין ארגונים, מה שעושה את הצורך בפלטפורמה גמישה ועתירת סקלאביליות לחיוני ביותר.

משרד הבריאות של ארגנטינה בחר ב- Red Hat OpenShift כדי לספק את היסוד עבור הטמעת פרויקט רשת בריאות דיגיטלית לאומית המבוסס על קוד פתוח. כן הוטמעו הטכנולוגיות הבאות: Red Hat Fuse, Red Hat 3scale API Management, Red Hat OpenShift, Red Hat Enterprise Linux (RHEL), Red Hat Virtualization, Red Hat Ansible, בשיתוף עם שירותי הייעוץ וההדרכה של רד האט.

קראו את סיפור ההצלחה המלא של משרד הבריאות של ארגנטינה עם רד האט

לסרטון: https://youtu.be/42fKaEbgbc4

קבוצת BMW ו- DXC Technology

קבוצת BMW שהמטה שלה ממוקם בגרמניה, כוללת את מותגי המכוניות BMW, MINI ורולס רויס. כדי לשמור על מעמדה המוביל בשוק הרכב העולמי, קריטי מבחינת קבוצת BMW להישאר בחזית מגמות השוק בתעשייה תחרותית ביותר, בה נהיגה אוטונומית מייצגת את הגל הבא של חדשנות בתעשיית הרכב. כדי לאמת דרישות בחינות בטיחות עבור כלי רכב אוטונומיים משתמש צוות המו"פ של הקבוצה בנתוני אמת לתיקוף סימולציות נהיגה שמהן מפותחים האלגוריתמים של הנהיגה. לשם כך היא בחרה ב- DXC Technology לניהול פתרון פלטפורמה-כשירות (PaaS) מבוסס-קונטיינרים, הידוע כ- DXC Robotic Drive ומבוסס על טכנולוגיות רד האט: RHEL, Red Hat OpenShift, Red Hat Virtualization, Red Hat Ansible, Red Hat Satellite ו- Red Hat Openshift Container Storage.

עם פתרון מבוסס-רד האט זה יכול עתה צוות המו"פ של יצרנית המכוניות להאיץ מאמצי פיתוח עם סימולציות ואנליטיקה מהירות ומדויקות יותר. זאת תוך גידול משמעותי בפרודוקטיביות מפתחים ויכולות סימולציה, שקידמו את מהירות תיקוף התפקודיות הכולל.

קראו את סיפור ההצלחה המלא של קבוצת BMW עם רד האט

לסרטון: https://youtu.be/iMVqsirda_8

Edenor

Edenor היא חברת הפצת חשמל גדולה ביותר בארגנטינה, המספקת חשמל לכ- 8.5 מיליון תושבים בבואנוס איירס הבירה. החברה עמדה בפני אתגרים כדי לענות לצרכי לקוחות, כולל פיתוח ותחזוקת ממשק מורכב, מחסור בעובדים מיומנים בשוק שמכירים את הפלטפורמה הקיימת, ואי-תאימות עם תקנים מודרניים וקלים יותר, מה שמוביל לצורך ופיתוחי אד-הוק. Edenor חיפשה לפשט קשרים בין יישומי תוכנה, שירותים, APIs, נתונים והתקנים שונים, ולעתים קרובות מבוזרים. כמו כן רצתה החברה לשפר יעילות תהליכים באספקת המידע הנכון ליישום הנכון בזמן הנכון.

כדי לענות לצרכיה הטמיעה Edenor את מוצרי התווכה של רד האט (Red Hat Middleware), כולל Red Hat Integration על OpenShift לקישור יישומים פנימיים וחיצוניים, עם Red Hat AMQ, בשיתוף פעולה עם שירותי היעוץ וההדרכה של רד האט.

עם הפלטפורמה מבוססת-רד האט שלה, יכולה Edenor לבצע הקצאות מדויקות יותר של צוותי התחזוקה שלה, לקצר זמן פתרון בעיות של לקוחות, ולספק להם בזמן אמת מידע אמין יותר. Edenor נהנית גם מיעילות גבוהה יותר והפחתת באגים בייצור, מה שמגביר את אמינות החברה בעיני הלקוחות.

קראו את סיפור ההצלחה המלא של Edenor עם רד האט

לסרטון:  https://youtu.be/C6rMSRJdKdc

Ford Motor Company ו-Sysdig

יצרנית המכוניות הגלובלית פורד (Ford Motor Company) החליטה לשפר את מהירות אספקת היישומים ולתמוך טוב יותר בפיתוח תוכנות השומרות מידע על  מצב (stateful), שזקוקות לשמירת נתונים לזמן ארוך. פורד חיפשה שותפים שיוכלו לספק פתרון ניתן להרחבה שמספק את תכונות האבטחה, ולשם כך בחרה את רד האט  ו- Sysdig – חברת נראות ואבטחה מוטית-ענן (cloud-native) שזכתה בהסמכת Red Hat OpenShift Operator Certification.

פורד בנתה אשכולות Red Hat OpenShift חדשים כשהיא רוכשת מיומנות ב- OpenShift, ובעקבות כך העבירה את יישומי ה- stateful שלה לפלטפורמה החדשה. פורד רואה את השפעת הפלטפורמה מבוססת OpenShift החדשה שלה בקרב משתמשי הקצה שלה, כולל מפתחי החברה שנהנים מ כתיבה והקצאה משופרות בקונטייינרים, ודילרים ומפעילים בבתי החרושת שזכו לגישה לתכונות חדשות, תיקוני באגים ועדכונים מהירים יותר דרך סביבת OpenShift של החברה. כמו כן, סביבת ענן היברידי מבוסס OpenShift של פורד תומכת במוצריה יוצרי ההכנסות, כשהיא מאפשרת פעילויות עסקיות ברחבי המפעלים ואצל הדילרים המהווים מפתח לייצור ואספקה.

קראו את סיפור ההצלחה המלא של פורד עם רד האט

לסרטון: https://youtu.be/ANdWB2TAHsc

Vodafone Idea

Vodafone Idea Limited (יVIL) היא מפעילת הטלקום המובילה בהודו. בפעילויות הטלקום שלה ברחבי הודו מועסקים יותר ממיליון עובדים, והן מגיעות ליותר מ- 700 מיליון לקוחות סלולר ולקוחות ארגוניים גדולים. החברה הובילה את אחד ממאמצי אינטגרציית רשת טלקום הגדולים ביותר בעולם, כשחיברה יחד שתי רשתות גדולות בהודו המקיפות 180,000 מגדלי משדרים, ביטול כפילויות רשת (deduplication) ב-90,000 אתרים, וכמעט הכפילה את האוכלוסייה שבכיסוי עבור שני המותגים המיושנים שלה. עתה נחשבת החברה כרשת 4G המהירה ביותר ברחבי חלקים גדולים בהודו.

חזון VIL הוא לבנות את ענן VIL האוניברסלי, לאירוח עומסי עבודה מסובכים של רשתות ו- IT בענן משותף, התבסס על מערכות וסטנדרטים פתוחים. החברה יצרה אקוסיסטם של שותפים למימוש החזון שלה, ובעקביות עם חזון "מערכות פתוחות – סטנדרטים פתוחים" שלה, בחרה ב –Red Hat OpenStack Platform, שהוכחה כפלטפורמה הגמישה, רב-גונית, שיתופית וחדשנית ביותר.

VIL השיגה הפחתת עלויות של 85% וזמני פריסה קצרים יותר שירדו מחודשים לשבועות ואף לימים, באתרים מבוזרים ביותר המפיצים תעבורה מסחרית מסיבית (יותר מ-80 אתרי ענן אוניברסלי המשרתים יותר מ- 30 מיליון מנויי מותג VOLTE, ותעבורת נתונים יוצאת של 5 טרה-ביט בשנייה). העדיפות הבאה של VIL היא להרחיב במהירות את הרשת-כפלטפורמה שלה, לאפשר סביבה היברידית, ולעזור ליישומי צד שלישי להריץ עומסי עבודה מבוזרים וקטעי רשת המתואמים באופן עצמאי תוך שימוש בממשקי רשת (APIs) סטנדרטיים.

טוני מלינקוביץ'
טוני הוא העורך הראשי שלנו כאן באתר, עם ידע רחב בחומרה ומקורות מהירים, טוני הוא גם הכתב המהיר ביותר שלנו, בנוסף לכתבות המעולות של טוני הוא גם אחראי על רוב הביקורות שלנו באתר וגם על המלל וחוות הדעת על חלק מסיקורי הוידאו שלנו.
דילוג לתוכן