fbpx

חברת Red Hat תקיים השבוע את הכנס השנתי הגדול שלה במתכונת וירטואלית וללא תשלום

בשנה ה- 16 שלו ילבש Red Hat Summit – הכנס השנתי של רד האט, חברת פתרונות קוד פתוח הגדולה בעולם, צורה שונה. ה- Summit לא יתקיים כפי שהיה עד היום במרכז כנסים גדול בארה"ב, אלא ככנס וירטואלי – Red Hat Summit Virtual Experience.

הכנס שמשך אליו מדי שנה אלפי מקצועני IT לאירוע מלא אנרגיה הממוקד בחדשנות, לימוד ושיתופיות, יתקיים הפעם כאירוע ללא תשלום בימים ג'-ד', 28-29.4.2020. כמו תמיד יציג הכנס תכנים מעוררי השראה, ויכלול הרצאות מרכזיות (keynotes), פיצולי הרצאות בתחומים שונים וסיפורי לקוחות, קשר עם מומחי רד האט ועוד.

המרצים המרכזיים יהיו מנהלים בכירים ברד האט: פול קורמייר – נשיא ומנכ"ל; דליסה אלכסנדר – סגנית נשיא בכירה ומנהלת אנשים ראשית; מאט היקס – סגן נשיא בכיר למוצרים וטכנולוגיות; כריס רייט – סגן נשיא בכיר ומנהל טכנולוגיה ראשי (CTO); סטפני צ'יראס – סגנית נשיא ומנהלת כללית Red Hat Enterprise Linux; ובר סאטר – מנהל עולמי של חוויית מפתחים.

מרצים מרכזיים מהתעשייה יהיו  ג'ים וויטהרסט – נשיא יבמ; נבין שאנוי –  סגן נשיא בכיר ומנהל כללי של קבוצת פלטפורמות נתונים באינטל; וסקוט גאטרי – סגן נשיא בכיר של קבוצת הענן ובינה מלאכותית (AI) במיקרוסופט.

גם ללקוחות יהיה תפקיד בולט בכנס הווירטואלי, עם סיפורי לקוחות המשתמשים בקוד פתוח במגוון תחומים עבור חידוש תשתיות ויישומים, ולאספקה מהירה של חדשנות. אלה יכללו את דניאל אושנר – מנהל שירותי פלטפורמות, קונטיינרים, אירוח (Hosting) ושירותי נתונים בקרדיט סוויס; אריק קרסטן – מנהל ארכיטקטורה ארגונית וטכנולוגיות חדשניות ביצרנית הרכב פורד; וסריניוסה קאלפלה – סגן נשיא לטכנולוגיה ואסטרטגיית ספקים ב- Verizon.

כדרכה של רד האט, כאשר מדובר בקוד פתוח תמיד מדובר בקהילה. ב- Summit השנה יובלטו מספר עבודות חדשניות ומלהיבות שמתבצעות בקהילת הקוד הפתוח ובתעשיית הטכנולוגיה הרחבה יותר, כולל:

  • Open Source Stories Live: רד האט מביאה את סיפוריהם של יצרנים, אמנים, מפתחי קוד ומנהיגים המעזים לבנות דברים בסביבה פתוחה, כך שכולם יראו ויבססו פיתוחים עליהם. הדובר השנה הוא בריאן גרקי – מנכ"ל Open Robotics. הוא יציג מבט מבפנים על האופן בו ההווה והעתיד של התעשייה יעוצבו עם תוכנות קוד פתוח כמו Robot Operating System ו-Gazebo.
  • Command Line Heroes: מה עושה מפתחים למכורים לקוד פתוח, מהיכן באה תשוקה זאת לפיתוח קוד, ואיך זה עוזר להם לפתח את הקריירות שלהם. המשתתפים ישמעו את סארון יתברק – מייסדת CodeNewbie ומנחת הפודקאסט המקורי של רד האט –Command Line Heroes, שתשוחח עם העיתונאי והסופר קלייב תומפסון על הסיפורים שאסף והלקחים שלמד מראיונות עם מאות מפתחים לספרו האחרון – CODERS.
  • יותר מ- 100 מושבים מפוצלים והדגמות מעבדה תוך כיסוי רבים מהנושאים הלוהטים ביותר של טכנולוגיה ארגונית. אלה יועברו על ידי מומחים מרד האט, לקוחות, שותפים ותורמים מהקהילה, שיעניקו למשתתפים הזדמנות לצלול לתוך חידושי טכנולוגיה העדכניים ביותר, ולשמוע לקחים מתחומים שונים. ההרצאות נתפרו במיוחד לקהל וירטואלי ולתפקידים שונים ורמות מומחיות שונות, ויכסו מגוון רחב של נושאים, כולל מחשוב קצה (edge), קונטיינרי לינוקס, אוטומציית IT, תשתיות ענן היברידי, אבטחה, פיתוח יישומים, גיוון ותרבות, ועוד. הדוברים יקבלו שאלות ממשתתפים דרך חדר צ'אט במהלך ההרצאות ובעקבותיהן.

כאמור ההשתתפות ב- Red Hat Summit Virtual Experience היא ללא תשלום. ההרשמה כאן.

טוני מלינקוביץ'
טוני הוא העורך הראשי שלנו כאן באתר, עם ידע רחב בחומרה ומקורות מהירים, טוני הוא גם הכתב המהיר ביותר שלנו, בנוסף לכתבות המעולות של טוני הוא גם אחראי על רוב הביקורות שלנו באתר וגם על המלל וחוות הדעת על חלק מסיקורי הוידאו שלנו.
דילוג לתוכן