fbpx

Fiverr מקימה חנות ייעודית חדשה לפרילנסריות בלבד

5 במרץ 2020, חברת Fiverr (יNYSE: FVRR) – החברה שמשנה את הדרך בה העולם עובד יחד, חוגגת את יום האישה הבינלאומי על ידי פתיחת חנות חדשה המציגה את הנשים המוכשרות והמובילות בזירת המסחר. Fiverr  הוקמה בכדי לייצר הזדמנות שווה לכולם להקים עסק, לבנות מותג או להגשים חלום. החנות החדשה מאגדת מעל ל-100 נשים מוכשרות ומצליחות שמוכרות את שירותיהן בפלטפורמה בתחומים כדוגמת עיצוב ופיתוח אתרי אינטרנט, וידאו, עיצוב גרפי ועוד.

בדו"ח שפורסם בדצמבר 2019 דווח כי מרביתנו לא נזכה לראות שוויון מגדרי בעולם עוד בימי חיינו; ומחקר חדש צופה כי ציון דרך זה נמצא במרחק של כמעט 100 שנים קדימה. בנוסף, כאשר מתמקדים בנתוני המשרות והשכר, ניתן לראות כי רק 55% מהנשים הבוגרות הן חלק מכוח העבודה לעומת 78% מהגברים הבוגרים. ובאופן כללי, שכר הנשים בעולם נמוך ב 42% משכר הגברים באותה העבודה. יחד עם זאת, בהתבסס על נתונים סטטיסטיים ספציפיים לחברה, זה לא המקרה ב- Fiverr.

גלי ארנון, סמנכ"לית שיווק, Fiverr: "נשים בכל העולם יוצרות, מעצבות ומובילות חדשנות כדי לממש את הפוטנציאל שלהן ולהשיג את מטרותיהן, ובו בזמן לשנות ולאתגר את הסטראוטיפים והסטטוס קוו הקיים. נשים זכאיות לאותן ההזדמנויות אותן מקבלים גברים, ובהתאמה גם לשכר זהה. אנחנו מאוד גאים בכך שפייבר מאפשרת לנשים לקבל שכר זהה לגברים, עבור השירותים שלהן. יצרנו את החנות החדשה לכבוד חודש האישה הבינלאומי על מנת לחגוג ולציין את הנשים המוכשרות בפלטפורמה ובמיוחד את אלו העוסקות בתחומים כמו תכנות, הנדסה ופיתוח, תחומים בהם נשים לרוב פחות מיוצגות".

בפלטפורמות Online וזירות מסחר, פרילנסרים מוערכים לרוב על פי ניסיונם, הפרוטפוליו שלהם, חוות דעת של לקוחות ובסופו של דבר על פי איכות עבודתם וכישרונם. הקריטריונים הללו, ואלו בלבד, הם שקובעים את מידת ההצלחה שלהם. מסיבה זו, Fiverr  מפרסמת נתונים מזירת המסחר שלה על פערי השכר בין המינים, המבוססים על מדגם משמעותי. נתונים המראים כי נשים בפלטפורמה מרוויחות יותר מגברים ביותר מדרך אחת.

הנתונים כוללים:

  • נשים מרחבי העולם מרוויחות בפלטפורמה של Fiverr יותר מגברים. ההכנסה הממוצעת של נשים בפלטפורמה גבוהה ב -19% מההכנסה הממוצעת של גברים. נשים גם מרוויחות כ- 3% יותר עבור כל פרויקט מאשר גברים.
  • נשים מקבלות יותר עבודות מגברים, מה שמוביל לרווחים גבוהים יותר. בדצמבר 2019 כמות הפרויקטים שנשים קיבלו היתה גבוהה ב- 5% מאשר פרויקטים שקיבלו גברים.
  • הסכום שנשים מרוויחות בחודש ממשיך לעלות. מינואר 2019 ועד דצמבר 2019 עלו הכנסות הנשים בפלטפורמה ב -18% לחודש.

"כאישה להט"בית, בעלת תואר שני במנהל עסקים וניהול פרויקטים, חשתי לא פעם כי לא ניתנה לי הזדמנות שווה בקידום למשרות ניהול בכירות״ , אמרה ג'ניפר שילי, יועצת מדיה דיגיטלית ב-Fiverr. "יFiverr סיפקה לי את תחושת הביטחון והזדמנויות, שלא האמנתי שיהיו אפשריות עבורי. אף אחד מלקוחותיי לא שופט אותי על פי המגדר שלי או העדפותיי המיניות, הם פשוט מערכים אותי על פי על רמת העבודה שאני עושה עבורם. אני יכולה להגדיר את השכר שלי, בהתאם לסוג הפרויקט, אני עובדת מהמיקום, שנוח לי, והדבר החשוב ביותר הוא שיש לי בטחון כלכלי ובטחון רגשי שלא היו לי בעבר".

טוני מלינקוביץ'
טוני הוא העורך הראשי שלנו כאן באתר, עם ידע רחב בחומרה ומקורות מהירים, טוני הוא גם הכתב המהיר ביותר שלנו, בנוסף לכתבות המעולות של טוני הוא גם אחראי על רוב הביקורות שלנו באתר וגם על המלל וחוות הדעת על חלק מסיקורי הוידאו שלנו.
דילוג לתוכן