fbpx

חברת Kindite משיקה את גרסת ה-Beta שלה במטרה לאבטח גם מידע שדלף

תל אביב, ישראל, 28.01.2020 – חברת הסייבר הישראלית Kindite המפתחת פתרון הצפנה מקצה לקצה להצפנת מידע ויצירת סביבת Zero-Trust בענן משיקה את גרסת ה-Beta של המוצר שלה.

כיום, מפתחות ההצפנה, אותם מפתחות המשמשים לפענוח המידע צריכים להימצא בענן לצורך פענוח וביצוע פעולות על גבי המידע. במקרה של דליפת מידע או פריצה לשרת פעמים רבות המידע של החברה דולף לרשת יחד עם מפתחות ההצפנה וכתוצאה מכך האקרים פוגעים בצורה קשה בארגונים רבים. כך, ברגע אחד הופכות פלטפורמות הארגון ללא מוגנות כלל והמידע אותו הן שומרות לצרכי מחקר ופיתוח לצד מידע אודות המשתמשים מוצא את דרכו להאקרים רבים ברחבי העולם.

הפתרון הטכנולוגי של Kindite, שנמצא כרגע בגרסת ה-Beta מאפשר לצוותי IT ולצוותי אבטחת סייבר (Cyber) לשלוט בצורה הרבה יותר מאובטחת על הענן שלהם. הפתרון הטכנולוגי של החברה מאפשר לצוותים השונים לשמור את מפתחות ההצפנה בכל סביבה בטוחה שהחברה בוחרת ולאו דווקא בענן, למשל במחשב הנמצא במשרד של צוות ה-IT. יחד עם זאת, Kindite מאפשרת גם ביצוע שמירה ועיבוד של מידע מוצפן בענן מה שמונע את הצורך בשמירת מידע לא מוצפן. בעזרת פתרון זה ובמקרה של פריצה לשרת, התוקפים יוצאים בידיים ריקות והנזק לארגון קטן בצורה משמעותית.

בשנת 2019 נמדדו בממוצע 2,244 התקפות סייבר מדי יום. יחד עם זאת ההתקפות הללו הופכות ליותר ויותר מתוחכמות ומתקדמות ככל שעובר הזמן. לחברות רבות לוקחים עשרות או אפילו מאות ימים עד לזיהוי של פריצת ההאקרים. השיקום ממתקפות סייבר הוערך בשנת 2019 בעלות של 3.91 מיליון דולר לאור הקנסות, איבוד המידע, איבוד האמון והמשברים התקשורתיים איתם החברות נאלצות להתמודד.

מאור כהן, המנכ"ל של Kindite אמר: "כשחושדים בפריצה למאגר המידע בחברה כלשהי, השאלה אינה אם אלא מתי". אמר כהן. "הפתרון שלנו מאפשר עיבוד מידע בענן ללא צורך בפענוח ההצפנה, מה שמאפשר פריסה ותחזוקה קלות מבלי הצורך לשתף מפתחות הצפנה רגישים."

רבים מפתרונות ה-Cyber Secutiry כיום מכוונים ואף מיועדים לסביבות ספציפיות בלבד וכתוצאה מכך אינן מותאמות לשימושים וחברות המשתמשות במספר שירותי ענן. חברות רבות הנשענות על מספר שרותי ענן במספר ספקיות ענן לא מבינות פעמים רבות כי המידע שלהן לא מאובטח בצורה מיטבית והפיזור והמעבר התמידי שלו ברשת עלול להוות נקודת חולשה והזדמנות בעבור האקרים רבים. הפתרון של Kindite לעומת זאת, מספק פלטפורמת אבטחה אחת שניתן להחיל על מספר עננים.

את דרכה התחילה Kindite בהשקעה של חברות ההשקעות Elron ו-RDC, שתי חברות המתמקדות בתחום הסייבר ובחרות ויזמים הנמצאים בתחילת דרכם. השתיים השקיעו בחברת Kindite סכום של 4 מיליון דולרים כבר בשלב ה-Seed שלה.

"זיהינו בשלב מוקדם כי Kindite מסוגלת להגן כנגד מתקפות מסובכות בצורה פשוטה על ידי פלטפורמה השומרת על צוותי ה-IT ואבטחת המידע תחת בקרה. האפשרות להציע גישה למידע ספציפי על פי הצורך ולעבד מידע מוצפן בסביבות רבות הוא בהחלט חיוני באופן העבודה של היום." זוהר רוזנברג, סמנכ"ל השקעות סייבר, Elron.

בנוסף, ערן בראון הצטרף לוועדת הייעוץ של Kindite במטרה לקדם את הפלטפורמה שלה תוך מתן תובנה לגבי ניסיונו מהמגזר הפרטי והציבורי. לפני תפקידו כ-EMEA CTO בחברת אינפינידאת, עבד ערן במספר תעשיות כמו טלקום, מימון ו-HPC. ניסיונו הרב מציע הבנה מעמיקה של אבטחת ארגונים, ועוזר ל-Kindite ליצור פתרונות העוסקים ישירות בצרכים של הלקוח. דוגמה לכך היא כיצד Kindite עוזרת לחברות לעבוד בגבולות התקנות האזוריות בכך שהיא מאפשרת לעיבוד נתונים להתרחש מחוץ לחוף תוך שמירה על הצפנתו.

טוני מלינקוביץ'
טוני הוא העורך הראשי שלנו כאן באתר, עם ידע רחב בחומרה ומקורות מהירים, טוני הוא גם הכתב המהיר ביותר שלנו, בנוסף לכתבות המעולות של טוני הוא גם אחראי על רוב הביקורות שלנו באתר וגם על המלל וחוות הדעת על חלק מסיקורי הוידאו שלנו.
דילוג לתוכן