fbpx

חברת CyberArk פותחת מרכז פיתוח בבאר שבע

סייברארק שכרה משרדים ב'פארק גב ים נגב', ותגייס 100 עובדים על פני שלוש שנים; אודי מוקדי מנכ"ל סייברארק: "כמעט 100% מהפיתוח של סייברארק יושב בארץ, לכן היה לנו ברור שאת הסניף הנוסף נפתח בישראל, בנגב בפרט"

חברת סייברארק (CyberArk) מתרחבת לבאר שבע והחלה בגיוס נמרץ של עובדים למשרות פיתוח שונות. החברה שכרה שטח משרדי גדול בפארק ההייטק 'גב ים נגב' שנמצא בסמוך לקמפוס התקשוב החדש של צה"ל ולאוניברסיטת בן גוריון. בפארק פועלים גם קריית הסייבר של ישראל, מרכז ה-CERT של מערך הסייבר הלאומי ויותר מ-70 מרכזי פיתוח וסטארטאפים.

לדברי חן ביתן מנהל סייברארק ישראל, "העובדים בבאר שבע יצטרפו למערך המחקר והפיתוח של החברה, ויעסקו בפיתוח מוצרי הליבה של סייברארק". הוא הוסיף כי החברה מתכננת לקלוט גם למטה ולמרכז הפיתוח הגלובלי שלה בפתח תקוה עשרות רבות של מהנדסים במהלך שנת 2020.

על פי התוכנית, בשלב ראשון יגוייסו כ-20 מהנדסים, כאשר היעד הוא לגייס כ-100 מהנדסים סה"כ בטווח של שלוש שנים. את הסניף הדרומי של סייברארק ינהל שי סאפר, אשר ניהל את מרכז Pay Pal בבאר שבע במשך שנתיים, לאחר שכיהן כמנהל המו"פ של הסטארטאפ CyActive אשר נמכר לפייפאל. המרכז בבאר שבע יפעל תחת מסלול "מפעל טכנולוגי מועדף" של רשות ההשקעות במשרד הכלכלה.

סייברארק, חברת הסייבר הישראלית השנייה בגודלה בעולם, נסחרת בנאסד"ק, ומהווה חלוצת שוק ומובילה גלובלית בתחום אבטחת גישה פריבילגית, שכבה קריטית באבטחת ה-IT שמגנה על תשתיות ונכסי מידע לרוחב הארגון, בענן ובתהליכי DevOps. בין לקוחותיה מעל 5,000 ארגונים מובילים ברחבי העולם, בהם מעל 50% מחברות ה- Fortune 500, שבוטחים בהגנה של סייברארק על נכסי המידע הרגישים ביותר שלהם, מפני תוקפים חיצוניים וגורמי פנים זדוניים.

בתמונה: אודי מוקדי. קרדיט: יח"צ

"כחברה גלובלית הפועלת ב-90 מדינות, אנו גאים על בזהות הישראלית שלנו כחברת סייבר שמייצאת חדשנות כחול-לבן לעולם כולו", אומר אודי מוקדי, מנכ"ל, יו"ר ומייסד סייברארק.  "95% מהפיתוח של סייברארק יושב בארץ, לכן היה לנו ברור שאת הסניף הנוסף נפתח פה, בנגב בפרט".

"פתיחת הסניף של סייברארק בדרום הארץ מתחברת היטב לערכי החברה, ומהווה חלק ממהלך מתמיד של התרחבות החברה, כתוצאה מהביקוש ההולך וגובר למוצריה ברחבי העולם", אומר חן ביתן מנהל סייברארק ישראל. "אנו בטוחים שהסמיכות לקמפוס חיל התקשוב, לאוניברסיטת בן-גוריון, למותגים גלובליים וסטארטאפים שיושבים בקריית הסייבר בבאר שבע היא יתרון עצום הן לחברה והן לעובדים שיצטרפו אלינו. אנו שמחים על ההזדמנות לתרום את חלקנו בבניית האקו-סיסטם המיוחד הזה בבירת הנגב ולסייע לחיזוק תעשיית ההייטק הישראלית ומיתוגה של באר שבע כמרכז סייבר עולמי".

המרכז החדש של סייברארק צפוי להיפתח בחודש אפריל השנה, והוא תוצאה של מאמץ משולב בין החברה, להנהלת פארק גב ים, שהינו שותפות בין אוניברסיטת בן גוריון, עיריית באר שבע וחברת גב ים.

ראש עיריית באר שבע רוביק דנילוביץ': ״מדובר בבשורה אדירה לאקו סיסטם שהוקם בעיר באר שבע. חברת סייברארק היא סמל להצלחה הטכנולוגית הישראלית, כפורצת דרך בינלאומית. אני שמח על הצטרפותם לקריית הידע בבירת הנגב ובטוח שהגעתם תמשוך חברות גדולות נוספות ותמגנט את ההון האנושי האיכותי דרומה. זהו צעד נוסף להפיכתה של באר שבע למובילה עולמית בתחום הסייבר״

אבי יעקובוביץ, מנכ"ל גב-ים: "אנו גאים ומברכים על הצטרפותה של חברת סייברארק לפארק גב-ים נגב. סייברארק מצטרפת למרכזי פיתוח של חברות מובילות נוספות שכבר יושבות בפארק כגוןORACLE , IBM : , אלביט, Dell, Wix, רפאל, וחברות רבות נוספות אשר מהוות עוגן טכנולוגי משמעותי שהופך את העיר באר-שבע למרכז ידע, סייבר וטכנולוגיה בינלאומי. עובדי סייברארק ייהנו מסביבת עבודה קהילתית מהמתקדמות בעולם, בהצטרפותם לבניין החדש והרביעי בפארק שהקמתו מסתיימת בימים אלו."

פרופ' דניאל חיימוביץ', נשיא 'אוניברסיטת בן גוריון בנגב:" הצטרפות סייברארק לפארק ההייטק שלנו היא הוכחה נוספת לפוטנציאל ולהצלחה של החיבור בין פעילות המחקר הרבה המתקיימת באוניברסיטה לבין התעשייה ולעיר באר שבע. אני בטוח שבדומה למרבית חברות ההיי-טק הפועלות בפארק, גם בין סייברארק לבין המעבדות המתקדמות באוניברסיטה וחוקריה יתפתחו שיתופי פעולה ייחודיים, במיוחד בתחום הסייבר. כמו כן, יתאפשר לחברה חיבור ייחודי להון האנושי האיכותי הטמון בסטודנטים ובבוגרים של אוניברסיטת בן-גוריון."

טוני מלינקוביץ'
טוני הוא העורך הראשי שלנו כאן באתר, עם ידע רחב בחומרה ומקורות מהירים, טוני הוא גם הכתב המהיר ביותר שלנו, בנוסף לכתבות המעולות של טוני הוא גם אחראי על רוב הביקורות שלנו באתר וגם על המלל וחוות הדעת על חלק מסיקורי הוידאו שלנו.
דילוג לתוכן