fbpx

מלאנוקס מפרסת דו"ח צד שלישי החושף כי מתאמי ה-ConnectX מפיקים את הביצועים הטובים ביותר בשוק

סאניוול קליפורניה ויקנעם ישראל, 7 באוקטובר, 2019 – מלאנוקס טכנולוגיות , מובילה עולמית באספקת פתרונות קישוריות חכמים מקצה לקצה עבור שרתי מרכזי נתונים ומערכות אחסון, הודיעה היום  כי בדיקות מעבדה של קבוצת Tolly מוכיחות כי מתאם האית'רנט ConnectX 25GE המוביל בתעשייה שלה מוביל משמעותית בביצועים אל מול מתאם סדרת ה NetXtreme E של ברודקום מבחינת ביצועים, מדרגיות ויעילות.

מלאנוקס מגדילה את ההובלה הטכנולוגית עוד יותר באמצעות ה-ConnectX-6 Dx, התוספת האחרונה למשפחת ConnectX עטורת הפרסים, הנשלח כבר ללקוחות הייפרסקייל. מבחן ההשוואה המפורט של מעבדת Tolly העצמאית מראה כי המתאם החכם של מלאנוקס ConnectX-5 (יNIC) מספק עד תפוקה כפולה של המתאם של ברודקום NetXtreme E לסביבות ועומסי עבודה נפוצים בפריסת ענן, ארגונים גדולים ואחסון פלאש. בנוסף, הבדיקה הראתה כי מלאנוקס יכולה להתמודד עם יותר חיבורים, מונעת אובדן דאטה וצורכת פחות מחזורי מעבד לחבילת דאטה. את הדו"ח המלא של Tolly ניתן להוריד מאתר האינטרנט של מלאנוקס.

"ביצועי מתאמי הרשת חשובים ביותר בפריסת ענן, אחסון וארגונים גדולים", אמר עמית קריג, סגן נשיא בכיר לתוכנה ומתאמי רשת אית'רנט במלאנוקס. "דו"ח Tolly מראה שמלאנוקס היא המובילה הברורה בביצועי רשת אית'רנט, לא רק בתפוקה, אלא גם בניהול גודש, במניעת אובדן דאטה ושיפור יעילות המעבד. זו הוכחה לכך ש- ConnectX הוא הטוב ביותר ברשת הענן, והטוב ביותר נהיה טוב יותר – ובטוח יותר – עם המשלוח הראשון ללקוחות של המתאם החכם שלנו ConnectX-6 Dx".

"מתאם ה ConnectX-5 25GbE של מלאנוקס הדגים באופן עקבי ביצועים גבוהים יותר, בקנה מידה טוב יותר וניצול משאבים נמוך יותר", אמר קווין טולי, מייסד קבוצת Tolly. "הבדיקות שלנו מראות שעם RoCE, תעבורת אחסון ה- DPDK והמתאם של מלאנוקס ניצח את ביצועי המתאם של ברודקום בתפוקה וניצול יעיל יותר של מעבד. ConnectX-5 השתמש גם ב-‘Zero-Touch RoCE’  בכדי לספק תפוקה גבוהה אפילו ללא בקרת גודש מלאה או חלקית, שני תרחישים בהם ברודקום סירבה להיבדק".

משפחת מתאמי האית'רנט ConnectX היא מרכיב מרכזי בפתרונות שרת וקישוריות אחסון בעלי תפוקה גבוהה, עם זמן חביון נמוך. מנועי האצת החומרה המובנים, כולל טכנולוגיית:

 Switching and Packet Processing® (יASAP2) , האצת DPDK,, RDMA over Converged Ethernet (RoCE), NVMe over Fabrics (יNVMe-oF) ו-GPUDirect® , בנוסף לתמיכה לאתחול מאובטח ועדכוני קושחה – כל אלו הופכים אותו לאידיאלי עבור עומסי עבודה מגוונים בסביבות ענן ציבוריות, פרטיות והיברידיות, כמו גם לרשתות אחסון.

ConnectX-6 Dx שהוצג לאחרונה וכבר מתחיל להישלח ללקוחות הוא המתאם החכם (SmartNIC) לענן המאובטח המוביל בעולם, המספק קישוריות אית'רנט של 200 גיגהביט, יחד עם קישוריות PCIe 4.0 למארח, ביצועים יוצאי דופן של עד 215 מיליון מנות לשנייה ומנועי offload חומרה חדשניים, כולל מנועי הצפנת נתונים בתנועה מקוונת עבור IPsec ו- TLS.

אלו מאפשרים מקרי שימוש חדשים ואפשרויות פריסה עבור RoCE, כולל חיבורים מוצפנים IPSec, בקרת עומס ניתנת לתכנות,Zero Touch RoCE  – היכולת להריץ RoCE דרך רשתות אית'רנט רגילות בכדי לפשט את הפריסה. בנוסף, ConnectX-6 Dx נתמך בצורה מובנית על ידי כל מערכות ההפעלה העיקריות ובעל תאימות תוכנה לאחור התואמת ותומכת בכל העומסים והתכונות שנמצאו בדורות קודמים של מתאמים.

טוני מלינקוביץ'
טוני הוא העורך הראשי שלנו כאן באתר, עם ידע רחב בחומרה ומקורות מהירים, טוני הוא גם הכתב המהיר ביותר שלנו, בנוסף לכתבות המעולות של טוני הוא גם אחראי על רוב הביקורות שלנו באתר וגם על המלל וחוות הדעת על חלק מסיקורי הוידאו שלנו.
דילוג לתוכן