fbpx

אינטל משיקה את Immersive Highlights עם מנצ'סטר סיטי ומעניקה לאוהדי הספורט זוויות צפייה חדשות

אינטל ספורטס מרחיבה את נוכחותה של Intel® True View, הטכנולוגיה המובילה ליצירת חוויות ספורטיביות אופפות עם השקת הטכנולוגיה במשחקים של אלופת ליגת הפרמייר האנגלית בכדורגל, מנצ'סטר סיטי ב-20 בספטמבר. החל מ-2019 אינטל ומנצ'סטר סיטי משתפות פעולה בהבאת החוויה האינטראקטיבית הראשונית לאוהדי הכדורגל ברחבי העולם.

ג'יימס קרוואנה, סגן נשיא של אינטל ומנכ"ל אינטל ספורטס מסר:

"אינטל ממשיכה במאמציה ליצור חוויות מדיה אופפות של הדור הבא ומשיקה את immersive highlights, צעד נוסף ביצירה מחדש של חוויית הצפייה בספורט עבור האוהדים. לאינטל ולמנצ'סטר סיטי יש מטרה משותפת והיא למנף את הטכנולוגיה כדי לספק לאוהדים חוויות מדהימות. אנו נרגשים ליישם כעת את השותפות שלנו עם מובילת ליגת הפרמייר ולהשיק את הטכנולוגיה החדשה המספקת דרכים חדשות לחוות את הספורט".

הטכנולוגיה יוצרת הזדמנויות מדהימות עבור עולם הספורט, כמו גם אתגרים הנובעים מהגידול העצום בעיבוד הנתונים הנדרש כדי לתמוך בטכנולוגיה. שדרת המחשוב של אינטל מאפשרת חוויות משתמשים חדשות ואופפות כגון immersive highlights, אותם רגעים נבחרים המאפשרים לאוהדים לחיות מחדש את המשחק מכל זווית ובשליטה מלאה שלהם עצמם.

נוריה טרה, מנהלת השיווק הראשית של City Football Group  מסרה:

"האופן שבו האוהדים צורכים את הספורט שהם אוהבים משתנה בהתמדה ואנו שואפים למצוא דרכים חדשות ומסעירות להידוק הקשר עם בסיס האוהדים המתרחב שלנו בעולם, בין אם באמצעות טכנולוגיות חדשות, תכנים מעולים או פלטפורמות מרתקות ומהנות. הצעד הבא ביישום Intel True View משלב את שלושת המרכיבים האלה ומקרב את האוהדים יותר מתמיד לאקשן שמתרחש על המגרש. אנו גאים להיות קבוצת הכדורגל הראשונה בעולם שמציעה שליטה באופן הצפייה ברגעים החשובים של המשחק. זוהי דוגמה נוספת להלך הרוח החדשני שאנו מיישמים בכל הקשור לקשרינו עם האוהדים ולניהול הדינמי ובר-הקיימא של המועדון שלנו."

מתוך האפליקציה. קרדיט: יח"צ

טכנולוגיית Immersive highlights  תספק תמונה חדשה לגמרי של מנצ'סטר סיטי ואצטדיון איטיחאד:

  • היא תעניק למשתמשים שליטה בתוכן שבו הם רוצים לצפות מנקודות מרכזיות על המגרש ובכך תאפשר להם יותר חופש, בחירה והתאמה אישית בצפייה ברגעים החשובים הודות לטכנולוגיית Intel True View.
  • היא תציב את האוהדים במרכז הפעולה, תאפשר להם לחוש את החוויה על המגרש והודות לכך להבין טוב יותר את ההחלטות החשובות שמקבלים השחקנים ואת אסטרטגיית המשחק.

טכנולוגיית Immersive highlights לוכדת את הרגעים החשובים והמרתקים של המשחק. באמצעות הווידיאו הוולומטרי של Intel True View הם מועלים מידית לאפליקציה ניידת שבה האוהדים יכולים לבחון שחקן ולתפוס שליטה על בחירת הרגעים באמצעות סיבוב ושינוי הפרספקטיבה עד לנקודת המבט הרצויה על פני 360 מעלות.

Intel True View עושה שימוש בשורה של מצלמות המוצבות במיקומים אסטרטגיים ולוכדות נתונים וולומטריים (פיקסלים בעלי נפח) בכדי להפיק מהם שידורי D3 ייחודיים ב-360 מעלות של רגעי המשחק החשובים. אצטדיון איטיחאד מצויד בעשרות מצלמות K5 אולטרה היי-דפינישן ובשרתים של אינטל הרצים עם מעבדי Intel® Core™  ו-Intel® Xeon® כדי לעבד עד טרהבייט של נתונים עבור כל קליפ של 30 שניות..

עם immersive highlights, אוהדי מנצ'סטר סיטי נהנים מגישה בלעדית לרמה חדשה של אפשרויות בחירה ושליטה בחוויית הצפייה. Immersive highlights יהיו זמינים באפליקציה הרשמית של מנצ'סטר סיטי להתקני iOS ואנדרואיד. 

App Store: https://apps.apple.com/us/app/manchester-city-official-app/id416127886

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mancity&hl=en_US

תכנים נוספים: באמצעות שותפויות עם ארגוני ספורט מובילים כגון מנצ'סטר סיטי, אינטל מניעה את הגל הבא של טכנולוגיות רבות עוצמה המחוללות מהפיכה בחוויית הספורט עבור האוהדים. למידע נוסף, בקרו בעמוד של  Intel Sports.

טוני מלינקוביץ'
טוני הוא העורך הראשי שלנו כאן באתר, עם ידע רחב בחומרה ומקורות מהירים, טוני הוא גם הכתב המהיר ביותר שלנו, בנוסף לכתבות המעולות של טוני הוא גם אחראי על רוב הביקורות שלנו באתר וגם על המלל וחוות הדעת על חלק מסיקורי הוידאו שלנו.
דילוג לתוכן