fbpx

חברת PerimeterX הישראלית מגייסת 57 מיליון דולר בסיבוב C

חברת פרימטראיקס (PerimeterX), המגנה על אתרים ויישומי המובייל הגדולים והמוערכים ביותר בעולם מפעילויות זדוניות, מודיעה על הרחבת סבב הגיוס האחרון ב-14 מיליון דולר נוספים. השלמת הסבב מביאה את סך ההון שגויס ל-91.5 מיליון דולר. DTCP (דויטשה טלקום קפיטל פרטנרס) ו-סיילספורס ונצ׳רס מצטרפים ל-Scale Ventures Partners שהובילו את הסבב, יחד עם אדמס סטריט פרטנרס, קיינן פרטנרס, ורטקס ונצ'רס ודאטה קולקטיב (DCVC).

"מידי היום אנחנו נחשפים למהדורות החדשות המלאות בסיפורים על מותגים ואתרים מובילים שנפרצו על ידי גורמים זדוניים שמנצלים פרצות קיימות וחדשות, משנים בסתר את קוד האתר ואוספים מידע אישי ממבקרים באתר או ממשתמשים", מסביר עמרי אילוז, מייסד-שותף ומנכ"ל PerimeterX, ״המימון הנוסף, והחיבור למשקיעים האסטרטגיים החדשים, מאפשרים לנו להאיץ את הרחבת מגוון המוצרים שלנו כדי לעצור התקפות כמו- Magecart ו-digital skimming הנמצאות בכותרות, ומגוון איומים חדשים. אנו נאמנים למחויבות שלנו לעזור ללקוחותינו להתמקד בצמיחת הפעילות הדיגיטלית שלהם, בידיעה שהמשתמשים והמותג שלהם מאובטחים"

באחרונה הודיעה PerimeterX שהשלימה את רכישת החברה הישראלית PageSeal והוסיפה לפורטפוליו שלה מוצר חדש, PerimeterX Page Defender, המגן על הלקוח וספק השירות מפני תוכנות זדוניות בדפדפן הלקוח ותוספים לא-רצויים הפוגעים בחוויית המשתמש ומקטינים את ההכנסות מרכישת מוצרים ושירותים. 

צוות PerimeterX. צילום: ליאת מנדל

בחודשים האחרונים החברה הרחיבה את פורטפוליו המוצרים שלה, הכולל כעת שלושה מוצרי תוכנה כשירות (SaaS) תחת פלטפורמה משותפת. בנוסף לPerimeterX Page Defender, מספקת החברה גם את PerimeterX Bot Defender, פתרון לאיתור בוטים וניהול שלהם, לצורך הגנה על יישומי אינטרנט וסלולר וכן ממשקי תכנות (API) מפני תעבורה אוטומטית לא-רצויה. לאחרונה הוסיפה החברה למגוון מוצריה את PerimeterX Code Defender, פתרון אבטחה לצד-הלקוח, המגן בצורה יעילה מפני התקפות Magecaert ואיומים אחרים על שרשרת האספקה תוך ניצול פגיעויות בקוד המקור וקוד צד-שלישי המשולב בממשק. 

פלטפורמת PerimeterX מספקת שירותים משותפים לכלל מוצרי החברה, ביניהם ניתוחים מעמיקים המבוססים על מאפיינים התנהגותיים, חיישנים לאיסוף מידע על בוטים וגורמים אחרים, גלאים ואמצעי חסימה מתוחכמים, וכן פורטל ידידותי-למשתמש המאפשר ניהול גמיש של המערכות, יכולות ניתוח ותחקור מידע, ודו״חות מגוונים לכל בעלי העניין בארגון. פורטפוליו המוצרים של החברה משתלב בקלות עם כל סוגי התשתיות הקיימים ללא צורך להוסיף רכיבים נוספים או לשנות את מבנה האפליקציה, ובכלל זה אינטגרציה מובנית עם שירותי ענן ורשתות אספקת תוכן (CDN). ובניגוד לפתרונות הדורשים התקנים פיזיים, הפתרון של PerimeterX מבוסס תוכנה בלבד וניתן להתקין אותו בכל מקום ומעל כל תשתית.

״בשנה האחרונה עקבנו בעניין אחרי ההתפתחות והצמיחה המואצת של PerimeterX. עם התרחבות הפלטפורמה, הוספת המוצרים החדשים והרכישה של PageSeal, החברה עונה על מגוון רחב של צרכי אבטחה ועוזרת ללקוחותיה להתמודד עם האיומים הגוברים על השירותים והמשתמשים שלהם,״ אמר גיא הורוביץ, שותף ב-DTCP. ״אנחנו מזהים ביקוש גובר לפתרונות של PerimeterX בכל המדינות בהן אנחנו פועלים, ושמחים להעמיד לרשות החברה את רשת הקשרים הגלובלית שלנו והניסיון שצברנו בהשקעה בחברות בשלבי הצמיחה המתקדמים כדי להאיץ ולהרחיב את היתרון התחרותי". 

טוני מלינקוביץ'
טוני הוא העורך הראשי שלנו כאן באתר, עם ידע רחב בחומרה ומקורות מהירים, טוני הוא גם הכתב המהיר ביותר שלנו, בנוסף לכתבות המעולות של טוני הוא גם אחראי על רוב הביקורות שלנו באתר וגם על המלל וחוות הדעת על חלק מסיקורי הוידאו שלנו.
דילוג לתוכן