fbpx

משתפות פעולה: Nvidia ו-VMware הופכות את המעבר לענן לקל מתמיד

כנס VMworld 2019 – חברת Nvidia מכריזה ביחד עם VMware על כוונותיה לספק שירותים מואצי GPU לענן של VMware על גבי הענן של AWS (אמזון – Amazon) על מנת להאיץ יישומים מודרניים וביניהם בינה מלאכותית, למידת מכונות וניתוח נתונים. שירותים אלו, יאפשרו ללקוחות של VMware להעביר יישומים מסביבה המבוססת על VMware vSphere אל הענן ללא צורך בשינויים כלל. 

nvidia booth at vmworld
ה-Booth של Nvidia. קרדיט: Nvidia

היתרונות של סביבת הענן הם רבים ומשמעותיים בעבור תאגידים וחברות רבות שכן הענן מאפשר שימוש בכלים תוכנתיים וחומרתיים מודרניים המאפשרים האצה וקיצור זמני ביצוע של משימות רבות ומגוונות, מפיתוח בינה מלאכותית ועד לניתוח נתונים ועיבוד ווידאו. המעבר לענן מהווה נקודת מפתח קריטית בהשגת חומרה מודרנית המאפשרת ביצועים חזקים מתמיד. יחד עם זאת, המעבר לענן עשוי להיות קשה ומורכב לארגונים רבים אך הודות לשיתוף הפעולה בין שתי הענקיות Nvidia ו-VMware התהליך יהפוך לקל מתמיד.

כיום, עסקים רבים מאמצים כלים טכנולוגיים כדוגמת בינה מלאכותית לייעול התהליכים העסקיים ושיפור החוויה עבור הלקוחות שלהם. תחום התובנות העסקיות והחיזוי משתנה מקצה לקצה הודות לבינה המלאכותית המאפשרת להגיע למסקנות ותובנות רחבות יותר, עמוקות יותר ומדוייקות יותר, זאת הודות לכמויות אדירות של נתונים הנאספות ומעובדות על גבי הענן מדי יום. עוד משתמשים עסקים בכלים מודרניים כמו זיהוי פנים, זיהוי קול, חיזוי פיננסי, עיבוד שפות ודוגמאות רבות נוספות של יישומים מתקדמים המפיקים תועלת רבה מן הענן.

כל אותן הדוגמאות וכלים טכנולוגיים רבים נוספים נעזרים ואף נשענים על גבי יחידות העיבוד הגרפיות (GPUs) של Nvidia על מנת לקבל ביצועים מעולים בזמן אמת, הן למשימות ה-Training והן למשימות ה-Inference שהולכות ונעשות כבדות יותר לצד הדרישה לעבד כמות גדולה יותר ויותר של מידע בזמן כמה שיותר קצר. נוסף על כך, VMware רכשה לאחרונה את Bitfusion, המאפשרת ל-VMware לנצל את יכולות העיבוד של הכרטיסים הגרפיים בצורה חסכונית ויעילה בעבור יישומי בינה מלאכותית (AI).

הודות לשיתוף הפעולה שבין VMware ל-Nvidia יוכלו הלקוחות של VMware Cloud על הענן של AWS להנות משרותי ענן חדשים, מהירים, מאובטחים ומדורגים (Scalable) על גבי מכונות ה-EC2 של AWS אשר מבוססות על ה-Tesla T4 של Nvidia.

“From operational intelligence to artificial intelligence, businesses rely on GPU-accelerated computing to make fast, accurate predictions that directly impact their bottom line,” said Jensen Huang, founder and CEO, NVIDIA. “Together with VMware, we’re designing the most advanced GPU infrastructure to foster innovation across the enterprise, from virtualization, to hybrid cloud, to VMware's new Bitfusion data center disaggregation.”

“Our customers are embracing the unique value of VMware Cloud on AWS to accelerate the migration and modernization of business-critical applications,” said Pat Gelsinger, CEO, VMware. “Through new innovations driven by partnerships we have with industry leaders such as NVIDIA and AWS, we will bring best-in-class GPU acceleration services for the most intense data-driven workloads and modern applications across the hybrid cloud.”

היתרונות של VMware Cloud עם כרטיסי המסך של Nvidia

ברגע ששיתוף הפעולה יניב את פירותיו, עסקים רבים יוכלו למנף פלטפורמת ענן היברידית ברמה ארגונית כדי להאיץ את מודרניזציה של היישומים. הם יוכלו לאחד פריסה, הגירה ופעולות על פני תשתית VMware ממרכז נתונים לענן AWS בתמיכה בעומסי העבודה האינטנסיביים ביותר, כולל AI, למידת מכונות וניתוח נתונים. היתרונות יכללו:

ניידות: לקוחות יוכלו להעביר עומסי עבודה המופעלים על ידי NVIDIA vComputeServer ו- GPUs בלחיצת כפתור אחת וללא השבתה באמצעות VMware HCX. זה ייתן ללקוחות יותר אפשרות וגמישות לבצע אימונים והסקה בענן או במחשבי הארגון.

תשתית AWS אלסטית: עם היכולת לבצע Scale אוטומטי של VMware Cloud בעננים של AWS המואצים על ידי NVIDIA T4, מנהלי מערכת יוכלו לגדול או לכווץ סביבות אימונים זמינות בהתאם לצרכים של מדעני הנתונים שלהם.

מחשוב מואץ ליישומים מודרניים: NVIDIA T4 GPUs כוללים את ליבות הטנסור להאצה של יישומי ועבודות בינה מלאכותית (AI). בשילובם עם vComputeServer software לווירטואליזציה של GPU, לעסקים יש את הגמישות להריץ עומסי עבודה עם האצת GPU כמו AI, למידת מכונות וניתוח נתונים בסביבות וירטואליזציה לשיפור האבטחה, השימוש והניהול.

תשתית ענן היברידית: באמצעות VMware Cloud ב- AWS, ארגונים יכולים להקים תשתית עקבית ופעילות עקבית בכל הענן ההיברידי, ולמנף את VMware vSphere, vSAN ו-NSX בתעשייה כבסיס למודרניזציה של יישומים קריטיים לעסקים. מפעילי IT יוכלו לנהל עומסי עבודה מואצים של GPU בתוך vCenter, ממש לצד עומסי עבודה מואצים של GPU הפועלים ב- vSphere מקומי.

טוני מלינקוביץ'
טוני הוא העורך הראשי שלנו כאן באתר, עם ידע רחב בחומרה ומקורות מהירים, טוני הוא גם הכתב המהיר ביותר שלנו, בנוסף לכתבות המעולות של טוני הוא גם אחראי על רוב הביקורות שלנו באתר וגם על המלל וחוות הדעת על חלק מסיקורי הוידאו שלנו.
דילוג לתוכן