fbpx

משלבות כוחות: IBM מתאימה את פרוטפוליו המוצרים שלה לפלטפורמות של Red Hat

חברת IBM רכשה את ענקית הטכנולוגיות Red Hat במהלך חודש אוקטובר האחרון (2018) בכ-34 מיליארד דולר וכעת אחר חודשים של עבודה רבה ומאומצת שתי החברות משלבות כוחות ומוצריה של IBM הותאמו לפלטפורמות של Red Hat.

כצעד משמעותי ראשון, ענקית הטכנולוגיה IBM מתאימה את פרוטפוליו המוצרים שלה כך שיהיו מבוססי Red Hat וענן במלואם, תוך שילוב כל היכולות של שתי החברות. דבר זה יסייע לארגונים במעבר של יישומי הליבה העסקיים שלהם לענן, בדגש על ענן היברידי. המהלך צפוי להפחית עבור ארגונים את זמן הפיתוח של מוצרים חדשים ללקוחותיהם ב-84 אחוז ואת ההוצאות התפעוליות של פיתוח המוצרים בכ-75 אחוז.

המשמעות הכלכלית של שילוב הכוחות היא עצומה, המוצרים של IBM מניעים את מערכות המחשוב הגדולות בעולם – מכספומטים ועד למערכות בקרת טיסה. הן אמונות על די 96 מבין 100 הבנקים המובילים בעולם, תשעה מעשרת מותגי הרכב המובילים בעולם ושמונה מבין עשרת חברות התעופה המובילות בעולם.

מדובר בתעשיות ענק אשר שווין מוערך במיליארדי דולרים. שילוב הכוחות בין IBM ל-Red Hat יאפשר לקחת את המוצרים של IBM מספר צעדים קדימה ולאפשר את הטרנספורמציה הטכנולוגית והמעבר לענן עליהם דיבר דניאל מלכה, מנכ"ל IBM ישראל במהלך IBM Think Summit TLV 2019. המעבר לענן כרוך בלא מעט אתגרים ושינויים שארגונים צריכים לעבור אך יחד עם זאת התוצאה מספקת במיוחד, עם גישה מכל מקום ליכולות מחשוב מתקדמות במיוחד כל עסק יוכל להתפתח בקצב מהיר בהרבה תוך מתן מענה יעיל ומהיר בהרבה ללקוחותיו.

התכנות והפלטפורמות החדשות של IBM יהיו זמינות כפתרונות Pre-integrated אשר ייקראו IBM Cloud Paks  כאשר היכולות החדשות של הענן של IBM יכללו מערך שירותים משותף – כולל ניהול זהויות, אבטחה, פיקוח וניתור המתוכננים לשפר את הממשק והשליטה על עננים יחד Dashboard יחיד וקל לשימוש.

Red Hat OpenShift

Red Hat OpenShift תפעל מעתה גם בענן הציבורי של IBM כדי לעזור לארגונים במהלך של מעבר לתשתית ענן היברידית. כמו כן, IBM תנגיש את Red Hat OpenShift במערכות הארגוניות שלה כגון IBM Z ו-LinuxONE, שיחד אחראיות ליותר מ-30 מיליארד עסקאות בעולם מדי יום.

Red Hatopenshift
פלטפורמת Red Hat openshift. קרדיט: אתר Red Hat

כאמור, Red Hat OpenShift כבר אומצה על ידי יותר מאלף ארגונים עסקיים, ותוכנה ויישומים הפועלים בסביבת Red Hat Enterprise Linux צפויים לתרום השנה להכנסות בשווי של יותר מ-10 טריליון דולר בעולם. השימוש ב-OpenShift הוא נרחב במיוחד בכל רחבי העולם ולהיות הפלטפורמה העומדת מאחורי 30 מיליארד עסקאות ביום זה בהחלט הישג לא פשוט בכלל, מדובר בהישגים משמעותתיים במיוחד בעבור Red Hat וכעת גם בעבור IBM שמוסיפה את OpenShift לענן שלה.

למעלה מ-100 שירותים על הענן ו-On Premise

חוות שרתים.

התוכנה והשירותים שהוכרזו היום (01.08.19), הכוללים למעלה ממאה מוצרים מתוך פרוטפולפיו פתרונות התוכנה של IBM המותאם להפעלה ב-Red Hat OpenShift יסופק ויהיה נגיש על גבי הפלטפורמה ההיברידית של IBM. הדבר בנוי על טכנולוגיות קוד פתוח, כולל Red Hat OpenShift, פלטפורמת Kubernetes הארגונית המקיפה ביותר בתעשייה, ו- Red Hat Enterprise Linux, פלטפורמת הלינוקס הארגונית המובילה בעולם. כתוצאה מכך, לקוחות יכולים לבחור הארכיטקטורה והגישה הטובה ביותר להתמודדות עם היישום, הנתונים והעומס הקריטיים ביותר דרישות לעסק שלהם.

"IBM משחררת את התוכנה מן ה-Data Center כדי לספק פתרונות פתרונות מתאימים למירוץ ה-Enterprise לענן. הדבר ישפר את מיקומה של IBM בתעשייה ההיברידית  בשווי של יותר מטריליון דולר" אמר ארווינד קרישנה, ​​סגן נשיא בכיר בענן ותוכנה קוגניטיבית, IBM. "אנו מספקים את הכלים החיוניים שארגונים צריכים על מנת לעבור להתחיל ולעבור את המסע הרב-שנתי שלהם לענן על סטנדרטים נפוצים ופתוחים שיכולים לעבור בין עננים, בין אפליקציות ובין יישומים יחד עם Red Hat."

טוני מלינקוביץ'
טוני הוא העורך הראשי שלנו כאן באתר, עם ידע רחב בחומרה ומקורות מהירים, טוני הוא גם הכתב המהיר ביותר שלנו, בנוסף לכתבות המעולות של טוני הוא גם אחראי על רוב הביקורות שלנו באתר וגם על המלל וחוות הדעת על חלק מסיקורי הוידאו שלנו.
דילוג לתוכן