fbpx

חברת Fiverr משיקה חנות דיגיטלית למתן שירותים בעולם הגיימינג

חברת Fiverr משנה את הדרך בה העולם עובד יחד, נקטה היום צעד משמעותי בהרחבת קטלוג המסחר האלקטרוני שלה על ידי פתיחת חנות ראשונה המוקדשת לשירותים דיגיטליים בתחום הגיימינג.

 fiverr gaming website
צילום מסך מתוך האתר החדש.

כעת לקוחות יוכלו לרכוש שירותים איכותיים בלא פחות מ-30 קטגוריות הקשורות לתעשיית המשחקים ביניהן – בניית מודלים של דמויות, עיצוב סטוריבורד ויצירת טריילרים, ממפתחים מיומנים, מעצבים ויוצרי וידאו מובילים.

חנות הגיימינג (Gaming) החדשה של החברה מציעה שירותים דיגיטליים הקשורים ישירות ליצירת ופיתוח משחקים. חלק מקטגוריות אלה כוללות:

 • Game Development – פיתוח משחקים
 • QA – בדיקות איכות
 • Character Modeling – מידול דמויות
 • Storyboards -יצירת סטוריבורד
 • Game Design- עיצוב משחקים
 • Character Animation – הנפשת דמויות
 • Game Writing – כתיבת תוכן למשחקים
 • Game Trailers – יצירת טריילרים למשחקים
 • Producers and Composers – הלחנת מוזיקה למשחקים
 • Graphics for Streamers – גרפיקה עבור סטרימרים
 • Animation for Streamers – אנימציה עבור סטרימרים
 • Video Editing – עריכת וידאו

מיכה קאופמן, מנכ"ל Fiverr: "בשנה האחרונה זיהינו ב Fiverr צמיחה אורגנית משמעותית ברכישות מתחום הגיימינג ובכמות השירותים הניתנים בתחום. השקת חנות הגיימינג, היא צעד נוסף בדרכנו להיות זירת מסחר המציעה את מכלול השירותים הדיגיטליים הקיימים. Fiverr מאפשרת ליוצרי ומפתחי משחקים גישה לפרילנסרים מוכשרים ומובילים בתחום הגיימינג ומעניקה לפרילנסרים אלו הזדמנויות נוספות לפתח את כישוריהם ויכולותיהם. השקת חנות ייעודית לתעשיית הגיימינג תסייע לצמיחתה של תעשייה זו על ידי מתן פתרונות למגוון הצרכים של קהילת מפתחי ויוצרי המשחקים".

סטפן באר, מייסד The Game Agency, חברת פיתוח תוכנה היוצרת פתרונות גיימינג מותאמים אישית: "כעסק בגודל בינוני, אני יכול להעיד על הקושי והאתגר במציאת פרילנסרים, שיעמדו בלוחות הזמנים ובמסגרת התקציבית. אנו עובדים עם אנשים נהדרים, ורשת הקשרים שלנו מצוינת אך לא מאד גדולה לכן אנו פונים ל Fiverr מאחר ואנו יודעים שדרכה נמצא את הכישרונות האיכותיים שיתנו מענה לדרישות שלנו".

עיצוב דמות שעלתה ל-Fiverr. קרדיט: Hoangtejieng

עם השנים אנחנו רואים את תחומי הבינה המלאכותית ועולמות השרתים וה-Enterprise תופסים נתחי שוק עצומים לצד יותר ויותר חברות המשקיעות בתחומים הללו משאבים הרבה יותר גדולים מבעבר. יחד עם זאת תחום הגיימינג ממשיך לגדול בקצב משמעותי ומדהים.

גיימינג זו כבר לא מילה גסה ונדיר למצוא אנשים ובעיקר ילדים שלא יצא להם לשחק במחשב, אפילו במשחקים הפשוטים ביותר שקיימים כיום. בשנים האחרונות עולם הגיימינג גדל בצורה משמעותית, יחד עם שילוב של בינה מלאכותית, טכנולוגיות חדשות כמו RTX של Nvidia ומנועי משחקים מתקדמים במיוחד מדובר בתעשייה עצומה שנוגעת בכל מדינה ובכמעט כל בית בעולם.

על פי מחקר שוק שעשתה קבוצת האנליסטים Newzoo, בשנת 2018, שווי תעשיית המשחקים, עמד על כ-135 מיליארד דולר. ככל שהשימוש בטכנולוגיה בתחום מתרחב כך גדל הצורך במגוון רחב של תוכן, שירותים ומוצרים לשוק זה.

לא רק חברות המשחקים המסורתיות מקדמות צמיחה זו אלא גם ענקיות הטכנולוגיה כמו אפל, גוגל, ופייסבוק אשר הודיעו לאחרונה על כניסתן לתחום. ככל שמספר החברות הנכנסות לתחום גדל, כך גם ההזדמנויות עבור פרילנסרים מוכשרים ומיומנים והדרישה לשירותים דיגיטליים בתעשייה הדינמית הזאת תגדל.

על ידי השקת חנות ייעודית לתעשייה זו, Fiverr משתמשת במודל הייחודי שלה ומנגישה שירותים כגון פיתוח משחקים, כתיבת תוכן למשחקים ועריכת וידאו על ידי מתן חוויה של קנייה מקטלוג בדרך יעילה, מהירה וחסכונית. קודם לכן, מעולם לא היתה לתעשיית הגיימינג גישה לכישרונות רבים כל כך ברחבי העולם בלחיצת כפתור.

לחצו כאן כדי לראות את מגוון השירותים החדשים המוצעים ב-Fiverr.

טוני מלינקוביץ'
טוני הוא העורך הראשי שלנו כאן באתר, עם ידע רחב בחומרה ומקורות מהירים, טוני הוא גם הכתב המהיר ביותר שלנו, בנוסף לכתבות המעולות של טוני הוא גם אחראי על רוב הביקורות שלנו באתר וגם על המלל וחוות הדעת על חלק מסיקורי הוידאו שלנו.
דילוג לתוכן