fbpx

אפליקציית ביט זוכה בפרס Effie Platinum היוקרתי

אפליקציית bit של בנק הפועלים זכתה אמש בפרס היוקרתי בקטגוריית ה-Effie Platinum – Sustained success בתחרות ה-Effie לשנת 2019.

מהלך "המהפכה של bit" זכה בפרס, המציין לשבח הישגים שיווקיים לאורך זמן, והוכתר כמהלך השיווקי האפקטיבי ביותר במשק הישראלי לאורך זמן (3-5 שנים). הזכייה משקפת פעילות שיווקית פורצת דרך שתמכה בהפיכת bit לאפליקציה מובילה וכן לאחד המותגים המצליחים ביותר בישראל, עם קרוב ל-2 מיליון משתמשים (מרביתם אינם לקוחות בנק הפועלים).

בנוסף ל-bit קיימים מספר הישגים נוספים. כיום, bit היא המובילה במספר המשתמשים, בהיקף פעילות יומי, בהיקף השימושים וכן בדירוג בחנויות – וממוקמת "ראש בראש" בחנויות האפליקציות מול הרשתות החברתיות הפופולריות WhatsApp ו-Instagram.

אסף אזולאי, אתי בן זאב, אריק פינטו, יונה פוגל, גולן שרמן, אורי
מימין לשמאל: אסף אזולאי, אתי בן זאב, אריק פינטו, יונה פוגל, גולן שרמן, אורי עיני. צילום: אביב גוטליב

הטכנולוגיה פורצת הדרך, חווית המשתמש הפשוטה והפעילות השיווקית החכמה והממוקדת סייעו לשנות הרגלים בקרב הצרכן הישראלי ולהפוך את bit לאפליקציית התשלומים המובילה בישראל. ביט היא למעשה ההתחלה של עידן חדש בעולם התשלומים וכבר בשנותיו הראשונות הוא מצליח לעשות מהפיכה של ממש.

מלבד הפרס היוקרתי בו זכה ביט, בנק הפועלים, בראשות המנכ"ל אריק פינטו ומנהל מטה השיווק אסף אזולאי, נחשב לזוכה הגדול של תחרות האפי, עם 3 זכיות בסה"כ: אפי פלטינום (הפרס החשוב ביותר) על מהלכים שיווקיים לאורך זמן על ביט, אפי זהב בקטגורית חברות ומוצרים דיגיטליים על ביט, ואפי ארד בקטגורית פיננסיים על מהלך העסקים הקטנים.

תחרות ה-Effie הינה תחרות בין-לאומית המתקיימת בכ-40 מדינות בעולם וישראל ביניהן, אשר הפכה עם השנים למותג יוקרתי ולאות של הכרה והוקרה למהלכי שיווק מוצלחים ואפקטיביים בקרב כל העוסקים בעשייה השיווקית ובתעשיית השיווק והפרסום בישראל. בישראל התחרות נערכת ביוזמה משותפת של איגוד השיווק הישראלי, איגוד חברות הפרסום והמרכז הישראלי לניהול זו השנה ה-19.

במסגרת התחרות מוענקים פרסי Effie בלא פחות מ-17 קטגוריות שונות (מזון, משקאות, פיננסים, קמעונאות, נדל"ן ותשתיות, רכב ותחבורה, מגזרים, מוצרים דיגיטליים ועוד). הפרס הראשון  – זהב, הפרס השני – כסף והפרס השלישי – ארד.

הפרס היוקרתי ביותר בתחרות הוא בקטגוריית ה-Effie Platinum – Sustained success המציין לשבח הישגים שיווקיים לאורך זמן (3-5 שנים ברציפות), כאשר העולים לגמר בקטגוריה זו נשפטים ע"י בכירי המנכ"לים במשק הישראלי. יו"ר תחרות ה-Effie בישראל מאז 2012 הוא מר יונה פוגל,  מנכ"ל פז.

זכייה זו מצטרפת לזכייה אחרת של אפליקציית ביט בסוף השבוע האחרון בציון לשבח בקטגוריית יוזמת התשלומים הטובה ביותר לצרכן בתחרות PayTech העולמית.

מנכ"ל בנק הפועלים, אריק פינטו מסר בתגובה לזכיה: "הבחירה בבנק הפועלים מוכיחה שוב את החדשנות הטכנולוגית שלנו ואת האופן שבו אנו מובילים את מהפכת החדשנות בבנקאות בישראל. כשיצאנו לדרך, ראינו לנגד עינינו כמו תמיד, את הלקוח הישראלי שעבורו רצינו לייצר אפליקציה נוחה ופשוטה מאוד לשימוש, עם הביטחון והאמון שיש לציבור בבנק הפועלים.

אני רוצה להודות לאיגוד השיווק, למנכ"לים של החברות ולסמנכ"לי השיווק, על הבחירה המרגשת בbit- בפרס היוקרתי על אפקטיביות של מהלכים שיווקיים לאורך זמן, וכן להודות לכל הגורמים המעורבים שבזכותם אנו נמצאים במעמד הזה היום, ובעיקר לציבור הישראלי שמאמין בbit-  כל יום מחדש והפך אותו לאחת מהאפליקציות המצליחות ביותר בישראל. אנחנו נמשיך לחדש עבורכם, וצפויות עוד הפתעות רבות ושיתופי פעולה בדרך."

טוני מלינקוביץ'
טוני הוא העורך הראשי שלנו כאן באתר, עם ידע רחב בחומרה ומקורות מהירים, טוני הוא גם הכתב המהיר ביותר שלנו, בנוסף לכתבות המעולות של טוני הוא גם אחראי על רוב הביקורות שלנו באתר וגם על המלל וחוות הדעת על חלק מסיקורי הוידאו שלנו.
דילוג לתוכן