fbpx

המוצר החדש של Credorax הישראלית יסייע בהתמודדות עם הרגולציה האירופאית

חברת הפינטק Credorax, המפתחת ומספקת טכנולוגיות תשלומים מתקדמות עבור אתרי קמעונאות ופלטפורמות סחר ברחבי העולם, מודיעה על השקת פתרון Smart 3D Secure, בשיתוף עם חברת התוכנה המובילה Netcetera.

מדובר בפתרון טכנולוגי שיעזור לעסקים להתמודד עם התקינות הרגולטוריות החדשות באירופה (PSD2 ו-SCA) ולצמצם את היקף ההונאות ברשת. את הפתרון פיתחה Credorax על בסיס טכנולוגיית ה-3D Secure של חברת Netcetera, שאושרה על ידי כל חברות האשראי הבינלאומיות (EMVco), ועומדת בכל דרישות הרגולציה באירופה.

התקינה (רגולציה) החדשה – Second Payment Services Directive) PSD2) צפויה להיכנס לתוקף בחודש ספטמבר 2019. תקינה זו מציבה בפני עסקים אתגרים חדשים; בין שלל הדרישות, עסקים ידרשו לבצע זיהוי של הצרכנים בשני אמצעים לפחות מתוך שלושה במטרה לייצר שכבת הגנה איכותית יותר מבעבר (Strong Consumer Authentication – SCA), במטרה למנוע התחזות וגניבת זהויות.

המהלך נועד להגן על הצרכנים ובתי העסק ולוודא את זהותו של הרוכש שמבצע קנייה או פעולה פיננסית. חובה זו כאמור תחול על כל גוף מסחרי שמוכר ברחבי אירופה. בתוך כך Credorax, משיקה את Smart ,3D Secure פתרון העונה לדרישות החדשות באמצעות טכנולוגיה מתקדמת המשלבת בינה מלאכותית (AI).

בעזרת פתרון זה העסקים יוכלו לנתח את הסיכון בכל עסקה בזמן אמת ולפעול בהתאם על מנת לקבל את התוצאות העסקיות הטובות ביותר, במהירות גבוהה ותוך אופטימיזציה מלאה. השילוב של הפתרון יגביר את רמת האבטחה ברכישות, יסייע במניעת הונאות וגניבת זהויות, זאת כמובן תוך עמידה ברגולציה האירופאית החדשה.

"אנחנו שמחים לבנות את מערכת היחסים החזקה שלנו עם Credorax, חברה חדשנית שמבינה את ההזדמנות גם תחת האתגרים הרגולטוריים ומגיבה במהירות מבחינה טכנולוגית כדי לשרת את לקוחותיה בצורה הטובה ביותר", אמר אנדריי וקובסקי, מנכ"ל Netcetera. "אנו גאים לספק את הטכנולוגיה שעליה Credorax ביססה את פתרון זה, שהוא המוביל והגמיש ביותר בתעשייה, והסולל את הדרך לעתיד של תשלומים גלובליים אופטימליים".

"על פניו התקינה האירופאית החדשה יכולה להיתפש כנטל. אולם היא חשובה בשל ההגנה על הצרכנים והעסקים. באמצעות פתרונות חדשניים החברות יוכלו להתמודד עם כל השינויים שנכנסים לתוקף בקרוב. שקדנו רבות על פיתוח של פתרון 3D Secure חכם, שמאפשר לחברות לאמת את זהות הלקוחות בצורה אופטימאלית וללא פגיעה בחוויית הקניה של הלקוח", מציין משה סלפין,COO ו-CTO בחברת Credorax, "אנו שמחים על שיתוף הפעולה עם חברתNetcetera ועל ההשקה המשותפת שלנו למוצר החדש, שתואם את דרישות אימות הלקוח של PSD2 ".

בקרב עסקים רבים באירופה עדיין קיים בלבול סביב התקינות החדשות שצפויות להיכנס לתוקף בחודשים הקרובים. כפתרון לבעיה, ארגונים מתחילים לבחון פתרונות טכנולוגיים שמסייעים לעשות זיהוי מהיר של הצרכנים ומונעים הונאות ברשת.

הפתרון שמוצע על ידי Credorax, מהראשונים בשוק התשלומים, הוא גמיש, מהיר ומותאם לרכישות במובייל, בדסקטופ (Desktop) ובכל סוגי האפליקציות ובכל טכנולוגיה חדשנית מתקדמת.

השילוב של בינה מלאכותית בתוך המוצר החדש של Credorax מראה כי לבינה המלאכותית יש תפקיד בכל תחום בחיינו והרבה פעמים היא מצליחה להקל על הצרכנים אך יחד עם זאת גם על העסקים אשר נתקלים ברגולציות שלעיתים עשויות להיות מעט נוקשות.

טוני מלינקוביץ'
טוני הוא העורך הראשי שלנו כאן באתר, עם ידע רחב בחומרה ומקורות מהירים, טוני הוא גם הכתב המהיר ביותר שלנו, בנוסף לכתבות המעולות של טוני הוא גם אחראי על רוב הביקורות שלנו באתר וגם על המלל וחוות הדעת על חלק מסיקורי הוידאו שלנו.
דילוג לתוכן