fbpx

צ'ק פוינט תשלב טכנולוגיות של Mellanox בפתרון אבטחת המידע החדש שלה

מלאנוקס טכנולוגיות (Mellanox), ספקית מובילה של פתרונות קישוריות חכמים מקצה לקצה עבור שרתים מרכזי נתונים ומערכות אחסון, מודיעה היום על שיתוף פעולה עם צ'ק פוינט (Check Point) – ממובילות אבטחת המידע בעולם.

במסגרת שיתוף הפועלה, ישולבו מתגי האית'רנט (Ethernet Switch) של מלאנוקס בתוך מערכת האבטחה "מאסטרו" (“Maestro”) של צ'ק פוינט. עסקה זו מביאה את מכירות מתגי האית'רנט של מלאנוקס לשיא חדש, של מעל מיליון פורטים.

צ'ק פוינט, אשר בונה את פתרונות האבטחה למרכזי הנתונים (Data Centers) המובילים בעולם, בחרה לשלב את מתגי ה-Ethrenet מדגם "ספקטרום" (Spectrum) של מלאנוקס. זאת כחלק אינטגרלי מפלטפורמת הדור הבא של החברה – Maestro, פתרון האבטחה הראשון המותאם במיוחד לרשת ה-HyperScale.

שיתוף הפעולה בין שתי החברות ממשיך את תנופת הטמעת דגמי ה-Ethernet Switch של מלאנוקס בקרב מגוון רחב של ספקים מובילים בעולם בתחומי הענן, האחסון והאבטחה.

Maestro – פתרון האבטחה של צ'ק פוינט, ממנף את מתגי האית'רנט "ספקטרום" של מלאנוקס במהירויות של 10/25/100Gbps. פלטפורמת ה-Open Ethernet שעל גבי מתגי Spectrum מאפשרת ל- Gaia, מערכת ההפעלה עבור יישומי אבטחה של צ'ק פוינט, לעבוד במהירות וביעילות מתוך ה-Ethernet Switch.

המתגים של Mellanox. קרדיט: יח"צ

Gaia מספקת מגוון כלים מהמעלה הראשונה וממשקים המוכרים למנהלי אבטחה ברחבי העולם, ומעבירה עדכונים בטוחים וקלים דרך IPSO ו- SecurePlatform.

גמישות זו מאפשרת ללקוחות צ'ק פוינט ליהנות מקישוריות של דגמי ה-Ethernet Switch הטובים ביותר ב-Data Plane, בשילוב עם מערכת ההפעלה המאובטחת ביותר והקלה לשימוש, עבור יישומי אבטחה. בנוסף, טכנולוגיית ה-HyperSync (המוגנת בפטנט) של צ'ק פוינט מאפשרת ללקוחותיה ליהנות מיתירות מלאה במערכת, וזאת על ידי ניצול כל משאבי החומרה.

יעל בירק חטר-ישי, דירקטור מכירות בכירה במלאנוקס: "אנו שמחים שצ'ק פוינט, החברה המובילה בפלטפורמות אבטחה סקיילאביליות ועתירות ביצועים, בחרה במתגי האית'רנט "ספקטרום" שלנו כאלמנט משמעותי ב "מאסטרו"– פתרון ה- Hyperscale לאבטחת הרשת. החלטה זו מגיעה לאחר הבחירה הקודמת של צ'ק פוינט בכרטיסי הרשת והטרנסיברים של מלאנוקס עבור פתרונות ה- 25/40/100Gbps של החברה. מתגי ה – 10/25/100Gbps של מלאנוקס מהווים התאמה מצוינת, לא רק בשל הביצועים יוצאי הדופן שלהם, אלא גם בזכות כך שמאפשרים פלטפורמה פתוחה, המאפשרת ללקוחות בעלי צרכים מתקדמים גמישות מרבית".

איתי גרינברג, סמנכ"ל מוצר בצ'ק פוינט טכנולוגיות תוכנה: "מאסטרו של צ'ק פוינט הנה ארכיטקטורה חדשה ומהפכנית, המאפשרת לעסקים מכל גודל ליהנות מהכוח של פלטפורמות אבטחה גמישות בענן ולהרחיב את ה- Security Gateways הקיימים שלהם לכדי Firewall בעל קיבולת גבוהה. ביצועים, אמינות, עמידות בפני תקלות וקישוריות מאובטחת לרשת הם קריטיים עבור לקוחותינו. לאחר בדיקה והערכה מוקפדות של ההצעות השונות, בחרנו במשפחת מתגי ה-"ספקטרום" של מלאנוקס כפתרון הטוב ביותר, אשר יענה על הצורך שלנו לספק את פלטפורמות האבטחה הטובות ביותר ללקוחותינו. אנו מצפים להמשך שיתוף הפעולה הטכנולוגי עם מלאנוקס עבור דורות המוצר הבאים שלנו".

בעולם התחרותי של רשתות מהירות, רמות ביצועים הן מעל לכל. בנקודה זו, למלאנוקס יש את היתרון בייצור ובפיתוח שכולו in-house של מתגים המבוססים על שבבי "ספקטרום" ו-"ספקטרום-2", ולא באמצעות שבבים גנריים מספקים חיצוניים.

הדבר מאפשר פתרונות ייעודיים רזים יותר כאשר למלאנוקס יתרונות בביצועים, ביעילות, בצפיפות, בטלמטריה, ובגמישות. בזמן ששבבים רבים מתאפיינים בקשיחות יחסית, השבבים של מלאנוקס תוכננו באופן גמיש דיו על מנת לאפשר התאמה לדרישות הלקוחות.

השילוב שבין הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים והמהירים של מלאנוקס לצד יכולות אבטחת המידע של צ'ק פוינט יאפשרו לספקיות שירותי הענן להציע פתרונות מחשוב ואחסון מהירים במיוחד אך יחד עם זאת מבלי להתפשר כלל על האבטחה ומבלי הצורך בשילוב שבבים ופיתוחים גנריים.

הייחוד בשיתוף הפעולה של מלאנוקס יחד עם צ'ק פוינט הוא ששתי החברות מובילות את השוק כל אחת בתחומה, בשילוב פיתוחים וטכנולוגיות של שתי החברות אנחנו עשויים לקבל מוצר מדהים שנהנה משני היבטים בולטים כיום, מהירות ואבטחה.

פתרון ה-Maestro נמצא אמנם בתחילת דרכו ושיתוף הפעולה מוכרז רק כעת אך אנחנו יכולים להגיד בביטחון כי מדובר במוצר עם פוטנציאל אדיר להצלחה במגוון רחב של שווקים עם רלוונטיות ללקוחות רבים ממגזרים שונים ברחבי העולם.

טוני מלינקוביץ'
טוני הוא העורך הראשי שלנו כאן באתר, עם ידע רחב בחומרה ומקורות מהירים, טוני הוא גם הכתב המהיר ביותר שלנו, בנוסף לכתבות המעולות של טוני הוא גם אחראי על רוב הביקורות שלנו באתר וגם על המלל וחוות הדעת על חלק מסיקורי הוידאו שלנו.
דילוג לתוכן